nabídky práce: Číšník

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Typ práce
Zaměstnavatel
Nabídky 1 až 10 z 2 305

servírka/číšník

Fama restaurace Fama - Praha
Informace Fama restaurace v centru města přijme do mladého kolektivu zaměstnance na HPP (dlouhý, krátký týden). Nabízíme velmi dobré finanční ohodnocení,

Zuzana Břegová - Ostrava
Informace Třebovický mlýn hledá kandidáta na pozici servírka/číšník. Pracovní doba krátký/dlouhý týden..Mzda 95,- kč/hod. Nástup ihned. Požadujeme zkušenosti

Servírka / Číšník 1.100 – 1.500 Kč / Den + TIPy MIMINOO Gard...

Tower Park Praha - Žižkovská věž - Praha
Náplň práce: Zajištění celodenního restauračního provozu se všemi radostmi i starostmi, které gastronomie přináší. http://towerpark.cz/miminoo-garden

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA - příjem 30.000+ Kč

HERGETOVA CIHELNA - Praha
Náplň práce: Klasický restaurační servis v týmu a s vlastním placem. Vyšší standard obsluhy, ale v neformálním stylu v příjemné atmosféře. Systém krátký

Číšník / Barman brigáda (120Kč/hod)

Maroš Koval - Praha
Informace Hledáme kolegy na dopolední i odpolední provoz restaurace Café Palace s nástupem od začátku června nebo začátkem července. Pracovní doba a počet

Barman, barmanka, číšník, servírka

Černá Madona - Praha
Požadujeme: Vyučení v oboru a minimální praxe tří let. Samostatnost, flexibilitu a loajalitu vůči zaměstnavateli. Příjemný vzhled a vystupování. Nabízíme:

Servírka,číšník

Česko  +3 lokality
Hledáme servírku,číšníka na hotel Špindlerova bouda Požadujeme Trochu praxe,spolehlivost,příjemné vystupování Vzdělání SŠ Jazykové znalosti - aktivně: -

Víkendový barman, Víkendová servírka, Pomocná servírka přes...

Aloha bar, Jewel bar, Hangar bar & Venue Praha - Praha
Náplň práce: 1. Víkendový barman  Místo výkonu práce: Aloha Bar, Praha 1. www.alohapraha.cz Požadujeme: angličtinu na komunikativní úrovni, základní

Číšník

Volareza - Česko  +3 lokality
Požadujeme: vzdělání: střední odborné s výučním listem spolehlivost, zodpovědnost schopnost týmové práce zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství podle

Číšník/barman

CPI Hotels - Špindlerův Mlýn
Pracovní místo: Špindlerův Mlýn Pracovní úvazek: Plný úvazek Vzdělání: Střední bez maturity Angličtina: Základní znalost Němčina: Základní znalost Pro

Nikdy nepromeškejte pracovní příležitost. Nechejte si každodenně zasílat e-mailem nové pracovní příležitosti.

Nechejte si zdarma zasílat nové nabídky práce pro vaše vyhledávání: nabídky práce: Číšník
Zasílání nabídek můžete kdykoliv zrušit.