nabídky práce: Elektrikář - Jablonec nad Nisou

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Typ práce
Lokalita
Pracovní pozice
Nabídky 1 až 10 z 39

Technik údržby - elektrikář/ JBC/ OBJ 219

Žirafa.cz s.r.o. - Jablonec nad Nisou
Požadavky: · SOU nebo SŠ vzdělání s maturitou technického směru · znalost a zkouška z vyhlášky 50/ 1978 Sb. · zkušenosti s údržbou vstřikovacích lisů ·

Technik údržby - Elektrikář

Pracovní náplň · vykonává preventivní údržby · odstraňování provozních závad na strojním zařízení · údržba strojního, pneumatického, hydraulického a

Elektrikář

Nemocnice Jablonec nad Nisou, p.o. - Jablonec nad Nisou
15000 - 18000 Elektrikář - podmínkou je platné osvědčení o zkoušce podle § 14 vyhlášky č.50/1978 Sb. Jednosměnný provoz Minimální vzdělání:....

Provozní elektrikář

Hofmann Wizard s.r.o. - Liberec
Informace Baví Vás elektrikařina ? Máte platné osvědčení dle vyhlášky 50 a chcete získat praxi v rozrůstající se výrobní společnosti se silným postavením na

Elektrikář

Jaroslava Plecitá - Liberec
Pro našeho klienta, stabilní výrobní společnost v oblasti automotive, hledáme nové zaměstnance na pozici - Elektrikář....

ELEKTRIKÁŘ

LEIB s.r.o. - Liberec
Směnnost: Dvousměnný provoz Minimální vzdělání: Základní + praktická škola Pracovněprávní vztah: Plný úvazek Mzda: 13400 Místo výkonu práce: Bajkalská 197/7,

HOFMANN WIZARD s.r.o. LIBEREC - Liberec
Nabídka: • Zázemí silné výrobní společnosti • Motivující mzdové ohodnocení • Roční prémie • Zajímavý balíček zaměstnaneckých benefitů (stravenky,

Liberec
Popis pozice: • Údržba a opravy elektrických strojů a zařízení • Diagnostika a opravy závad • Provádění preventivních prohlídek a údržby • Uvádění strojů

Elektrikář.

MATADOR Automotive ČR s.r.o. - Liberec
Elektrikář. Náplň práce: Oprava a údržba strojů a technologických linek, základní elektroinstalační práce. Zodpovědnost za pravidelnou a preventivní údržbu a

Volareza - Bedřichov
Osvědčení o způsobilosti elektrikáře podle § 6 vyhl. Střední odborné s výučním listem....

Nikdy nepromeškejte pracovní příležitost. Nechejte si každodenně zasílat e-mailem nové pracovní příležitosti.

Nechejte si zdarma zasílat nové nabídky práce pro vaše vyhledávání: nabídky práce: Elektrikář - Jablonec nad Nisou
Zasílání nabídek můžete kdykoliv zrušit.