nabídky práce: Elektrikář - Jablonec nad Nisou

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Typ práce
Lokalita
Nabídky 1 až 10 z 27

Provozní elektrikář

Volareza - Bedřichov
Osvědčení o způsobilosti elektrikáře podle § 6 vyhl. Střední odborné s výučním listem....

TECHNIK ÚDRŽBY - elektrikář - JBC/ OBJ 219

Agentura Žirafa.cz s.r.o. - Jablonec nad Nisou
Náplň práce • operativní údržba – prevence, kontrola a její provádění • odstraňování závad na strojním zařízení v provozních podmínkách • údržba zařízení –

AD EMPLOYMENT s.r.o. - Liberec
SO (vyučen) - obor elektrikář nebo elektromechanik,. Persinální agentura založená na dlouholetých zkušenostech v oboru personalistiky.Našimi předními klienty...

KM ČR s.r.o. - Liberec
Náplň práce - Údržba strojů, zařízení - Správa budov a celkově areálu firmy - Využití vyhlášky a platného oprávnění 50/78 Sb., §6 Požadavky - Platné

Provozní elektrikář - OBJ728

Agentura Žirafa.cz s.r.o. - Liberec
Náplň práce - zjišťování a odstraňování závad strojů a zařízení (výrobní linky) - provádění preventivních kontrol a oprav el. strojů a zařízení Požadavky -

AD Employment - Liberec
Náplň práce: Oprava elektrického, obráběcího, svařovacího a galvanického zařízení, provádí preventivní prohlídky, administrativní činnost a úprava elektro

ELEKTRIKÁŘ

GRUPO ANTOLIN BOHEMIA, a.s. - Stráž nad Nisou
Společnost GRUPO ANTOLIN BOHEMIA je součástí nadnárodního koncernu GA se sídlem ve Španělsku. Patří mezi světově nejvýznamnější dodavatele interiérových dílů

PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ

Turnov
Elektroúdržba výrobního zařízení Pravidelná preventivní údržba strojů a zařízení Elektroinstalace ve výrobním provozu Orientace v dokumentacích Plnění

Elektromontér s vyhláškou 50

Práce Liberec s.r.o. - Liberec
Elektrikář slaboproud (vyhláška 50/1978 Sb., § 6). Instalace a servis elektrického zařízení....

Seřizovač, elektrikář

Otass s.r.o. - Liberec
Zajímavá práce na plný úvazek v perspektivním oboru elektrotechnického průmyslu . Nabízíme nadstandardní platové ohodnocení v regionu. Zaměstnancům

Nikdy nepromeškejte pracovní příležitost. Nechejte si každodenně zasílat e-mailem nové pracovní příležitosti.

Nechejte si zdarma zasílat nové nabídky práce pro vaše vyhledávání: nabídky práce: Elektrikář - Jablonec nad Nisou
Zasílání nabídek můžete kdykoliv zrušit.