nabídky práce: Elektrikář - Jablonec nad Nisou

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Typ práce
Lokalita
Nabídky 1 až 10 z 42

Provozní elektrikář

Volareza - Bedřichov
Osvědčení o způsobilosti elektrikáře podle § 6 vyhl. Střední odborné s výučním listem....

Technik údržby - elektrikář

Jablonec nad Nisou
Popis pozice: Pracovní náplň: • operativní údržba – prevence, kontrola a její provádění • odstraňování závad na strojním zařízení v provozních podmínkách •

ELEKTRIKÁŘ

GRUPO ANTOLIN BOHEMIA, a.s. - Liberec
Společnost GRUPO ANTOLIN BOHEMIA je součástí nadnárodního koncernu GA se sídlem ve Španělsku. Patří mezi světově nejvýznamnější dodavatele interiérových dílů

PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ – DVĚ SMĚNY!

EDYMAX SE - Liberec
• oprava a údržba strojů a technologických linek • základní elektroinstalační práce • pravidelná preventivní údržba a kontrola zařízení Požadujeme: •

AD EMPLOYMENT s.r.o. - Liberec
SO (vyučen) - obor elektrikář nebo elektromechanik,. Persinální agentura založená na dlouholetých zkušenostech v oboru personalistiky.Našimi předními klienty...

ELEKTRIKÁŘ

LEIB s.r.o. - Liberec
13 400 Kč měsíčně
Směnnost: Dvousměnný provoz Minimální vzdělání: Základní + praktická škola Pracovněprávní vztah: Plný úvazek Mzda: 13400 Místo výkonu práce: Bajkalská 197/7,

Žirafa.cz s.r.o. - Jablonec nad Nisou
Nabídka: Nabídka: • práce v renomované a stabilní mezinárodní společnosti s pevným postavením na trhu • příležitost pro kariérní, profesní a osobní růst •

Elektrikář – mechanik – DVĚ SMĚNY!

Zaučování na pozici provozní elektrikář se mzdou 25.000,-Kč. Pomocné práce na úseku údržby....

ELEKTRIKÁŘ

"R o B a" spol. s r.o. - Liberec
100 Kč za hodinu
Směnnost: Turnusové služby Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen) Pracovněprávní vztah: Plný úvazek Mzda: 100 montáže po ČR i v zahraničí, práce i o

AD Employment - Liberec
Náplň práce: Oprava elektrického, obráběcího, svařovacího a galvanického zařízení, provádí preventivní prohlídky, administrativní činnost a úprava elektro

Nikdy nepromeškejte pracovní příležitost. Nechejte si každodenně zasílat e-mailem nové pracovní příležitosti.

Nechejte si zdarma zasílat nové nabídky práce pro vaše vyhledávání: nabídky práce: Elektrikář - Jablonec nad Nisou
Zasílání nabídek můžete kdykoliv zrušit.