nabídky práce: KONTRAKTING KROV HROU, s.r.o

Řadit podle: relevance - data
Firem
Lokality
Nabídky 1 až 10 z 1 025

Montážní dělník/dělnice

ARIETE personal s.r.o - Benešov  +1 lokalita
NÁBORY PROBÍHAJÍ KAŽDÝ TÝDEN - PONDĚLÍ A STŘEDA OD 10 H DO 14 H - VOLEJTE PŘEDEM !!! Elektro vzdělání výhodou. Požadujeme schopnost práce s PC, dobrý zrak,

Pracovník údržby-Hotel Akademie Velké Bílovice

Česko
Uvítáme zájem o zahradnické práce (péče o trávníky, keře u hotelu apod.). Součástí náplně práce je péče o zeleň v hotelu (trávníky, keře)....

Montážní dělníci

TRW-Carr s.r.o - Řepov
Náplň práce: Montáž výrobků Balení a označování výrobků Příprava a zpracování materiálu Expedování polotovarů a hotových výrobků do skladu Požadujeme:

Pomocný administrativní pracovník

NOVY s.r.o - Pardubice
Informace o náboru. Informace o pracovním místě. Druh pracovního poměru....

Výrobní dělník

Röchling Automotive Kopřivnice s.r.o - Kopřivnice
Röchling Automotive Kopřivnice s.r.o Popis pracovní pozice Celosvětově působící Röchling-Gruppe se svými 7.500 zaměstnanci v 60 závodech a 20 zemích světa

Auditor kvality

Rozhoduje o použitelnosti výrobků a jejich dalším zpracování. Röchling Automotive Kopřivnice s.r.o....

Montážní pracovník/ice.

ARIETE personal s.r.o - Okres Praha-východ  +1 lokalita
Montážní pracovník/ice. Požadavky Min. vyučen ve strojírenském / technickém oboru, manuální zručnost, pečlivost, zodpovědnost. Nabízíme-HPP,25 dní dovolené

Pracovník údržby-mechanik

Pracovník údržby-seřizovač

Pracovník údržby-Elektronik

Nikdy nepromeškejte pracovní příležitost. Nechejte si každodenně zasílat e-mailem nové pracovní příležitosti.

Nechejte si zdarma zasílat nové nabídky práce pro vaše vyhledávání: nabídky práce: KONTRAKTING KROV HROU, s.r.o
Zasílání nabídek můžete kdykoliv zrušit.
Nechejte si zasílat e-mailem nové nabídky pro toto vyhledávání - je to zdarma!