práce: KONTRAKTING KROV HROU, s.r.o

Řadit podle: významnosti - data
Firma
Lokalita
Nabídky 1 až 10 z 1 163

Dobře placená práce

- Česko
MediaDIDA s.r.o - výrobce školních pomůcek se sídlem v Olomouci hledá obchodního zástupce pro území ČR a Slovenska. Náročná a dobře hodnocená práce, možnost

Výpomoc z domova pro agenturu – psaní článků

SEOlight s.r.o - Česko
Jedná se o psaní článků pro naše klienty. Jen opravdové zájemce, nejedná se o žádné vyhledávání klientů, podepisování smluv a podobné nesmysly....

OPERÁTOŘI

ARIETE personal s.r.o - Zdice
Popis: OPERÁTOŘI - pomocné dělnické práce, kontakt přes tel.( od 9:00 do 15:30), email či osobně na adrese (Čs. armády č.p. 1061, 267 51 Zdice

Přijmeme pracovníky

- Česko
Přijmeme pracovníky s praxí na ohraňovací lis. Důraz na přesnost a kvalitu. Flexibilita, samostatnost, 8 nebo 12 hodinové směny, platové podmínky podle

asistent/ka

IN-Broker s.r. o. - Praha
Náplň práce: - Administrativní a organizační podpora - Příprava klientských smluv - Evidence smluv - Komunikace s klienty Požadavky: - SŠ/VŠ - Znalost

Manažér transportných sietí - Bratislava

Telefónica - Česko
Vaše budoucí práce Do našej dcérskej spoločnosti O2 Slovakia, s.r.o. hľadáme skúseného kolegu/kolegyňu na zaujímavú manažérsku pozíciu. Náplň práce: -

Hledáme šikovnou brigádnici pro náš showroom

Tuli.cz,s.r.o. - Praha
Nejedná se o práci na léto! Jedná se o práci v mladém kolektivu - nástup možný ihned. Hledáme flexibilní studentku, která hledá smysluplnou práci s možností...

Swedish Tranaslator

Gracall International PRG s.r.o. - Praha
Gracall is an international company with several offices in the US and Asia that provides Contact Center and Back Office Support to the clients from various

Pracovník Inventury

Store Invent s.r.o - Praha
Ideální brigáda pro TY, KTEŘÍ SI RÁDI NASTAVÍ SVŮJ HARMONOGRAM !!!! - Náplní práce je inventura zboží, faceing prodejny - Práce jen v noci (začátek práce

Seřizovači CNC

PERSO - MB s.r.o. - Brandýs nad Labem-Stará Boleslav - +1 lokalita
Popis: Místo pracoviště: Bosal ČR, spol. s.r.o, Brandýs nad Labem. Pracovní úvazek: 37,5 hod/týdně. Prvotní kontakt na mob. 736 480 049, v čase: 7:00 hod -

Nikdy nepromeškejte pracovní příležitost. Nechejte si každodenně zasílat e-mailem nové pracovní příležitosti.

Nechejte si zdarma zasílat e-mailem aktualizace pro nejnovější nabídky práce: KONTRAKTING KROV HROU, s.r.o
Zasílání nabídek můžete kdykoliv zrušit.
Nechejte si zasílat e-mailem nové nabídky pro toto vyhledávání - je to zdarma!