nabídky práce: Kuchaři - Břeclav

Filter results by:
Řadit podle: relevance - data
Typ práce
Lokality
Nabídky 1 až 10 z 30
Vytvořte si svůj životopis - Zabere to opravdu jen chvíli

Expedient

Penam CZ - Břeclav
Střední odborné vzdělání s výučním listem nejlépe v oboru prodavač, případně pekař, cukrář, kuchař (není podmínkou)....

KUCHAŘ

Šlajsa, s.r.o. - Lanžhot
Směnnost: Turnusové služby Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen) Pracovněprávní vztah: Plný úvazek Mzda: 18000 - 30000 18.1.2017 - kuchařské práce. Min

Kuchař/ka.

Břeclav
Kuchař/ka. Vinařský dům ve Velkých Bílovicích přijme do svého kolektivu na HPP samostatného zaměstnance s praxí v oboru (hotovky, minutky, dietní pokrmy, rauty

Kuchař/Kuchařka

ARAMARK, s.r.o. - Břeclav
Informace o pracovním místě Pro naši firemní restauraci v Břeclavi hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici KUCHAŘ/KA. Pracovní doba: Pondělí-Pátek (12 hodin)

KUCHAŘ, KUCHAŘKA

Roman Doleček - Valtice
Směnnost: Turnusové služby Minimální vzdělání: Základní + praktická škola Pracovněprávní vztah: Plný úvazek Mzda: 18000 3.1.2017 - práce kuchaře. I základní...

ORIGINAL CZECH PUB s.r.o. - Břeclav
Částečný úvazek
Směnnost: Jednosměnný provoz Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen) Pracovněprávní vztah: Částečný úvazek Mzda: 12000 - 14000 29.12.2016 - příprava

KUCHAŘ - PIZZAŘ

Lucie Ibrahimi - Podivín
Směnnost: Turnusové služby Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen) Pracovněprávní vztah: Plný úvazek Mzda: 12000 1.12.2016 - příprava pizzy. Min. vyučen,

Kuchař/ka (kromě šéfkuchaře/ky).

Hodonín
Kuchař/ka (kromě šéfkuchaře/ky). Pracoviště: Kuželov. Požadujeme praxi v oboru nutnost, vyučení v oboru není nutné. Nabízíme možnost ubytování. Vhodné pro

Řezník/kuchař (Milovice)

Knapová Katarína - Milovice
Náplň práce: - bourání masa - vykosťování - příprava pro další prodej - prodej Požadujeme: - vyučení v oboru nebo praxi v bourání masa - zodpovědný přístup a

Pomocný kuchař

Volarik hotels and resorts s.r.o. - Mikulov
Náplň práce: - běžná práce pomocného kuchaře Požadujeme: - chuť pracovat a učit se novým věcem - nápaditost, kreativita, zájem o gastronomii - odpovědný...

Nikdy nepromeškejte pracovní příležitost. Nechejte si každodenně zasílat e-mailem nové pracovní příležitosti.

Nechejte si zdarma zasílat nové nabídky práce pro vaše vyhledávání: nabídky práce: Kuchaři - Břeclav
Zasílání nabídek můžete kdykoliv zrušit.