nabídky práce: Lidl Česká Republika V.o.s.

Řadit podle: relevance - data
Nabídky 1 až 10 z 71

Prodavači/pokladní

Lidl Česká republika v.o.s. - Česko
Kontakt: lucie.rydlova@lidl.cz, nejlépe poslat CV přes web http://kariera.lidl.cz Zaučení bude probíhat na prodejnách - Brandýs nad Labem, Újezd nad Lesy,

POKLADNÍ/PRODAVAČ/KA

Lidl Česká republika v.o.s. - Mikulov  +9 lokalit
Pracovní náplň 4.5.2016/ Životopis zasílejte na adresu: kristyna.tesarova@lidl.cz. Pokladní činnost, doplňování zboží na prodejní ploše, dopékání pečiva a

Zástupci vedoucího prodejny

Schůzku předem telefonicky domluvit. Kontakt: Miroslav Smetana, tf. 725 721 860, e-mail miroslav.smetana@lidl.cz Pracoviště: Nehvizdy, místo, kam se mají

prodavač/ka - pokladní

Lidl Česká republika v.o.s. - Havlíčkův Brod  +5 lokalit
Pracovní náplň - pokladní činnost, doplňování zboží na prodejní ploše, dopékání pečiva a jeho doplňování - příjemné a vstřícné vystupování, zkušenost z

Skladník/skladnice odd. kompletace zboží

Lidl Česká republika v.o.s. - Bystrovany
Pracovní náplň Pracoviště: Bystrovany č.p. 237. Nástup možný ihned. Zkrácený úvazek 30 hod./týden. Kompletování zboží (masa, ovoce a zeleniny), samostatná

POKLADNÍ, PRODAVAĆ/KA

Lidl Česká republika v.o.s. - Sušice
Pracovní náplň Požadavky: fyzická zdatnost, ochota k práci ( 5,00-22,00 hod.) i během víkendů (2 dny v týdnu volné). Vstřícnost vůči zákazníkům. Zkrácený

Prodavač,- ka/ pokladní

Lidl Česká republika v.o.s. - Pelhřimov
Náplň práce: pokladní činnost, doplňování zboží na prodejní ploše, dopékání pečiva a jeho doplňování. Požadujeme: příjemné a vstřícné vystupování, zkušenost z

Pokladní - prodavači

Lidl Česká republika v.o.s. - Cheb
Dočasný úvazek
K Vašim úkolům bude patřit vybalování a doplňování zboží na prodejně, stejně jako úklid a skartace prázdných kartonů, budete kontrolovat data spotřeby zboží,...

Prodavač/ka, pokladní (možnost i brigády) - Opava, Dukelská

Lidl Česká republika v.o.s. - Opava
Pro naše zákazníky jste zosobněním společnosti Lidl a pro prodejnu jste motorem, díky kterému funguje tak, jak má....

Skladník likvidace

Lidl Česká republika v.o.s. - Stránecká Zhoř
Nabízíme: pracovní smlouvu na dobu neurčitou Náplň práce: úklidové a čistící práce v prostoru skladu, přebírka kamionů vracejících se z prodejen, kontrola

Nikdy nepromeškejte pracovní příležitost. Nechejte si každodenně zasílat e-mailem nové pracovní příležitosti.

Nechejte si zdarma zasílat nové nabídky práce pro vaše vyhledávání: nabídky práce: Lidl Česká Republika V.o.s.
Zasílání nabídek můžete kdykoliv zrušit.
Nechejte si zasílat e-mailem nové nabídky pro toto vyhledávání - je to zdarma!