Nabídky 1 až 10 z 650
Nahrajte svůj životopis - A nechte zaměstnavatele, aby vás našli.

pokojská (ženy i muži)

Tištěná inzerce (MF DNES) - Česko
Práce pokojské(ho) v hotelech v Drážďanech denně cca od 8,00 do 16,00 hod s možností výběru náhradního volna. Nabízíme: Nástup : ihned. Znalost němčiny není

Pokojská 100 Kč/h s nástupem IHNED

Praha
- Časová flexibilita (nárazové úklidy), práce i o víkendu - 100% spolehlivost, pečlivost a smysl pro pořádek Minimální požadované vzdělání: Nabízíme: - cca

Pokojská v 5* hotelu; 90-110 Kč/h; nástup dle domluvy

Praha
Ochotu pracovat i o víkendu či státních svátcích Odpovědný a aktivní přístup k práci Nutnost praxe s úklidem v hotelech či ubytovacích zařízeních! Dobrou

Pokojská

Praha  +6 lokalit
- spolehlivost - samostatnost -diskrétnost - časovou flexibilitu Minimální požadované vzdělání: Nabízíme: - příjemné prostředí - 75,-/hodinu - Termín: od

Servírka, pokojská, pomocná síla

Česko
Tato brigáda byla smazána, protože již není aktuální. Můžete pokračovat na seznam brigád

POKOJSKÁ /i APZ/ Frýdek-Místek

CHARM , spol. s r.o. - Frýdek-Místek
Popis pozice A11 /i APZ/ 18/7/2016 spolehlivost, zodpovědnost, chuť pracovat KONTAKTOVAT SE E-MAILEM NEBO TELEFONICKY PO-PÁ OD 8 DO 16

pokojská

Vojenská lázeňská a rekreační zařízení - Rabyně  +1 lokalita
Volné místo pokojská pro lokalitu Rabyně. Schopnost týmové práce, spolehlivost, zodpovědnost, občanská bezúhonnost....

Pokojská

Hotel Ambassador Zlatá Husa s.r.o. - Praha
Požadujeme: Přijmeme brigádnice na pozici pokojská. Znalost oboru vítána. Spolehlivost,pečlivost,smysl pro pořádek. Časová flexibilita,vysoké pracovní...

Pokojská

Pronajmupokoj s.r.o. - Praha
Informace Úklid cca šesti apartmánů v Praze. Co od vás očekáváme - spolehlivost - samostatnost -diskrétnost - časovou flexibilitu Co vám nabízíme -

POKOJSKÁ

ART VIKO s.r.o. - Praha
Náplň práce: - Housekeeping/Úklid Požadujeme: - spolehlivost a flexibilitu - příjemné vystupování a komunikativnost Nabízíme: - flexibilní pracovní dobu a

Nikdy nepromeškejte pracovní příležitost. Nechejte si každodenně zasílat e-mailem nové pracovní příležitosti.

Nechejte si zdarma zasílat nové nabídky práce pro vaše vyhledávání: nabídky práce: Pokojská
Zasílání nabídek můžete kdykoliv zrušit.
Nechejte si zasílat e-mailem nové nabídky pro toto vyhledávání - je to zdarma!