nabídky práce: Pokojská

Řadit podle: relevance - data
Firem
Lokality
Typ práce
Nabídky 1 až 10 z 1 390

pokojská/pradlena

Hotel Paříž Praha a.s. - Praha
Požadujeme: Preferujeme praxi v oboru Nástup možný ihned Nabízíme: dobré platové podmínky, personální

Pokojská

ART VIKO s.r.o. - Praha
Náplň práce: - Housekeeping/Úklid Požadujeme: - spolehlivost a flexibilitu - příjemné vystupování a komunikativnost Nabízíme: - flexibilní pracovní dobu a

Brigáda v zahraničí - Španělsko, Alicante, Benidorm,hotel 4

SWS GROUP - Zahraničí
Brigáda v zahraničí - Španělsko, Alicante, Benidorm,hotel 4*Placená stáž pro studenty a mládežPozice: recepční, číšník/servírka, pokojská,pomocná síla v

POKOJSKÝ/Á - Hotel Podlesí Sněžné

Hotel Podlesí u Sněžného - Podlesí
Popis pozice Práce v hotelu s celoročním provozem , příspevek na stravování, víkendový

Pokojská

NAVATEL a.s. - Trutnov  +1 lokalita
POKOJSKÁ - spolehlivost, pracovitost. Ubytování zajištěno ve dvoulůžkových pokojích, motivační programy pro zaměstnance, personální strava....

Pokojská

Nové horizonty s.r.o. - Praha
místo výkonu-V celnici č.p. 1462/10, kontakt emailem : m.kroupova@novehorizonty.cz Nové Město 110 00 Praha 1- vhodné spíše pro ženy hotel 5*,zaměstnanecké

Do hotelu v centru Prahy - pokojské

Praha
Do hotelu v centru Prahy přijmeme dvě pokojské. Požadujeme prokazatelnou praxi min. 1 rok, nástup možný ihned....

Pokojská

Volareza - Bedřichov  +1 lokalita
Požadujeme: vzdělání: ukončené základní spolehlivost, zodpovědnost Nabízíme: zázemí stabilní české společnosti odpovídající platové ohodnocení příjemné

Patrová hospodyně

Hotel Don Giovanni Prague - Praha
Rozdělování práce pokojským. Kontrola úklidu veřejných prostor a úklidu pokojů....

pokojská

Royal Palace Hotel - Praha
Požadujeme: - praxi na stejné nebo podobné pozici ve 4* nebo 5* hotelu min. 1 rok - samostatnost, flexitilita - odolnost vůči stresu Nabízíme: - příjemné

Nikdy nepromeškejte pracovní příležitost. Nechejte si každodenně zasílat e-mailem nové pracovní příležitosti.

Nechejte si zdarma zasílat nové nabídky práce pro vaše vyhledávání: nabídky práce: Pokojská
Zasílání nabídek můžete kdykoliv zrušit.
Nechejte si zasílat e-mailem nové nabídky pro toto vyhledávání - je to zdarma!