nabídky práce: Pokojská

Řadit podle: relevance - data
Firem
Lokality
Nabídky 1 až 10 z 902

Pokojská

andel´s Hotel Prag - Praha
Náplň práce: Úklid přidělených pokojů Dohled nad čistotou a kvalitou měněného prádla Úklid přilehlých prostor, chodeb a výtahů Hlášení zjištěných závad

Španělsko,Kanary, o. Fuerteventura, 2-6 měsíců

SWS GROUP - Zahraničí
Brigáda v zahraničí - Španělsko,Kanary, o. Fuerteventura, 2-6 měsíců Placená stáž pro studenty a mládežPozice: recepční,animátoři, číšník/servírka, pokojská

Španělsko, Tenerife, Puerto de la Cruz ,hotely 3-4

Brigáda v zahraničí - Španělsko, Tenerife, Puerto de la Cruz ,hotely 3-4*Placená stáž pro studenty a mládežPozice: recepční, číšník/servírka, pomocná síla v

Španělsko, Alicante, Benidorm,hotel 4

Brigáda v zahraničí - Španělsko, Alicante, Benidorm,hotel 4*Placená stáž pro studenty a mládežPozice: recepční, číšník/servírka, pokojská,pomocná síla v

Brigáda v zahraničí - Španělsko, Malaga ,hotel 4

Brigáda v zahraničí - Španělsko, Malaga ,hotel 4*Placená stáž pro studenty a mládežPozice: pracovník prádelny /pro muže/, číšník/servírka,pokojská,pomocná

Španělsko, Kanary, Lanzarote,hotel 4

Brigáda v zahraničí - Španělsko, Kanary, Lanzarote,hotel 4*Placená stáž pro studenty a mládežPozice: recepční,animátoři, číšník/servírka, pokojská,pomocná

Pokojská

andel´s Hotel Prague - Praha
Náplň práce: * Úklid přidělených pokojů * Dohled nad čistotou a kvalitou měněného prádla * Úklid přilehlých prostor, chodeb a výtahů * Hlášení zjištěných

Pokojská / Courtyard by Marriott Letiště

Prague Marriott Hotely - Praha
Pokojská - úklid hostovských pokojů Požadujeme:. Dobrá fyzická kondice - fyzicky náročnější práce - jedná se úklid hotelových pokojů....

Pokojská (Brigáda - do 80hod/měs) - vhodné pro studenty

The Mark Luxury Hotel Prague - Praha
Brigáda
Požadujeme: - aktivní, pracovitý přístup k plnění povinností - týmový hráč/hráčka - příjemné a přátelské vystupování - smysl pro detail - zkušenost z 4

700 eur/měs-pokojská,servírka,Kypr,Paphos,hotel 4

700 eur/měs-pokojská,s ervírka,Kypr,Paphos,hotel 4*Placená stáž pro studenty a mládežPozice: pokojská, servírka.Nabízíme: 700 eur/měs. + spropitné, ubytování

Nikdy nepromeškejte pracovní příležitost. Nechejte si každodenně zasílat e-mailem nové pracovní příležitosti.

Nechejte si zdarma zasílat nové nabídky práce pro vaše vyhledávání: nabídky práce: Pokojská
Zasílání nabídek můžete kdykoliv zrušit.
Nechejte si zasílat e-mailem nové nabídky pro toto vyhledávání - je to zdarma!