Nabídky 1 až 10 z 2 652

Prodavač do oddělení Pracovny a kanceláře

Ikea - 3 646 recenzí - Praha 14
CHARAKTERISTIKA PRACOVNÍ POZICE Hlavním úkolem pracovníka prodeje v IKEA je maximalizovat prodej a ziskovost v oblasti, za kterou nese odpovědnost. K tomu je

Prodavač/ka

LIDL - 2 703 recenzí - Praha  100 a více lokalit
Lidl je úspěšným potravinovým řetězcem, který si silnou expanzí zajistil růst do celé Evropy. Na český trh společnost Lidl vstoupila v roce 2003 a od té doby

prodavač na stánek do centra až 200kč/h

Taiko, a.s. - Praha
Informace Významná společnost na českém trhu firma Taiko a.s ve Žlutých Lázních v Praze hledá prodavačku nebo prodavače na stánek s nástupem dle dohody.

ZÁSTUPCE VEDOUCÍ PRODEJNY

Praha
Vedení týmu prodavačů Přímá obsluha zákazníků, práce na pokladně Plánování směn Organizace práce podřízeným Pravá ruka vedoucího prodejny Práce na...

Prodavač/ka - menší prodejna smíšeného zboží

LENTEOM s.r.o. - Praha
Informace Do nově otevřené menší prodejny smíšeného zboží nabízíme brigádu na pozici prodavač/ka. Vhodné pro studenty, důchodce či maminky na mateřské.

Prodavač(ka)

Miloš Ondráček - Hranice  +2 lokality
Informace Prodej Burčáku Co od vás očekáváme Zodpovědnost a komunikativnost Co vám nabízíme 500,-Kč/den + provize z prodeje( 3Kč z prodaného litru-je možné

[Prodavač/ka] Prodavačka

Eliels s.r.o. - Praha 4
Do prodejny koláčů hledáme prodavačku. Pracovní doba po-pá ranní 7:30-15:30. Víkendy volné. Nutný zdravotní průkaz, spolehlivost, samostatnost. Náplň práce:

Prodavač/ka podnikové prodejny Mařatice

Hamé - Česko
Náplň práce : - přebírání, uskladňování a doplňování zboží - zástup pracovnice pokladny, prodej zboží - zodpovědnost za paletové hospodářství Požadujeme

Prodavač/ka logistik-SPORTISIMO-Vyškov←

Sportisimo - Praha 5
Charakteristika pozice: - pokladní činnost (nebo práce na pokladně) - doplňování zboží - obsluha zákazníků - příprava zboží k prodeji Co očekáváme: - SŠ /

Prodavač/ka - servisman - SPORTISIMO - Vyškov←

Charakteristika pozice: - obsluha zákazníků - práce na servisu: drobné servisní úkony a montáže - doplňování zboží - příprava zboží k prodeji Co očekáváme

Nikdy nepromeškejte pracovní příležitost. Nechejte si každodenně zasílat e-mailem nové pracovní příležitosti.

Nechejte si zdarma zasílat nové nabídky práce pro vaše vyhledávání: nabídky práce: Prodavač
Zasílání nabídek můžete kdykoliv zrušit.