nabídky práce: Stavbyvedoucí - Dětmarovice

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Typ práce
Lokalita
Nabídky 1 až 10 z 18

STAVBYVEDOUCÍ

FICHNA - HUDECZEK a.s. - Píšť
25 000 Kč měsíčně
Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení) Pracovněprávní vztah: Plný úvazek Pracoviště: Opavská 535/17, 747 18 Píšť Mzda: 25000 Kontakt: Franzová,

Stavební technik

Strabag - Ostrava
Aufgaben : Specializace: železniční svršek, tramvajové tratě Koordinování činností podřízených pracovníků, dodavatelů materiálu a subdodavatelů Plánování,

Stavbyvedoucí

Aufgaben : Samostatně, odborně, zodpovědně, hospodárně řídit stavbu Zastupovat společnost vůči investorovi, projektantovi, veřejnoprávním orgánům a vůči

Hlavní stavbyvedoucí a stavbyvedoucí

Zlínstav a.s. - Ostrava
Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení) Pracovněprávní vztah: Plný úvazek Pracoviště: Zlínstav a.s., Stavební závod 02, Špálova 1070/30, 702 00

ROZPOČTÁŘ - PŘÍPRAVÁŘ STAVEB

Český Těšín
Komunikace se stavbyvedoucími a projektanty. Zpracování výkazů výměr podle podkladů projektu a ocenění....

Stavbyvedoucí, mistr stavby.

VAMOZ - servis, a.s. - Okres Karviná
Stavbyvedoucí, mistr stavby. Min. 5 let praxe na stavbách, zkušenost s vedením kolektivu, ŘP sk....

BERGER BOHEMIA a. s. - Ostrava
Pro divizi železničních staveb. Požadujeme: SŠ vzdělání stavebního směru, řidičský průkaz sk. B, spolehlivost, praxi v oboru, znalost německého jazyka výhodou

Stavbyvedoucí.

INTOZA s.r.o. - Okres Ostrava-město
Stavbyvedoucí. Požadujeme: SŠ, VŠ vzdělání technického směru, praxe min. 10 let,oprávnění Autorizovaného inženýra/technika obor pozemní stavby/TZB výhodou,

Stavbyvedoucího / mistra dopravních a vodohospodářských stav...

Kon-takt - Ostrava
Náplň práce: -organizace a řízení realizace díla dle obecně platných předpisů a interních standardů společnosti včetně vedení příslušné dokumentace -realizace

ANEX - Okres Ostrava-město
Název konkurzu Stavbyvedoucí - Ostravsko Číslo konkurzu 941 Hlavní úkoly Organizacie a řízení zakázek, jednání se všemi partnery výstavby, spolupráce na

Nikdy nepromeškejte pracovní příležitost. Nechejte si každodenně zasílat e-mailem nové pracovní příležitosti.

Nechejte si zdarma zasílat nové nabídky práce pro vaše vyhledávání: nabídky práce: Stavbyvedoucí - Dětmarovice
Zasílání nabídek můžete kdykoliv zrušit.