nabídky práce: Stavbyvedoucí - Dětmarovice

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Typ práce
Lokalita
Nabídky 1 až 10 z 24

STAVBYVEDOUCÍ

FICHNA - HUDECZEK a.s. - Píšť
Směnnost: Jednosměnný provoz Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení) Pracovněprávní vztah: Plný úvazek Mzda: 25000 Kontakt: Franzová, 604243704,

stavbyvedoucí

STAVORENOL s.r.o. - Český Těšín
Směnnost: Jednosměnný provoz Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení) Pracovněprávní vztah: Plný úvazek Mzda: 18000 - 20000 praxe: v oboru 5 let;

Stavbyvedoucí

Strabag - Ostrava
Aufgaben: Samostatně, odborně, zodpovědně, hospodárně řídit stavbu Zastupovat společnost vůči investorovi, projektantovi, veřejnoprávním orgánům a vůči

Stavbyvedoucí - stavební technik/čka

K2 stavební Moravia s.r.o. - Ostrava
Směnnost: Jednosměnný provoz Minimální vzdělání: ÚSV Pracovněprávní vztah: Plný úvazek Mzda: 20000 - 25000 Práce v rámci Moravskoslezského kraje V případě

Stavební mistr ( stavbyvedoucí)

Prycl Pospíšil Stavby s.r.o. - Ostrava
Směnnost: Jednosměnný provoz Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení) Pracovněprávní vztah: Plný úvazek Mzda: 25000 - 30000 Místo výkonu práce:

BERGER BOHEMIA a. s. - Ostrava
Pro divizi pozemních staveb. Požadujeme: SŠ vzdělání stavebního směru, řidičský průkaz sk. B, spolehlivost, praxi v oboru, znalost německého jazyka výhodou.

Přípravář/-ka

Samostatně, zodpovědně, ekonomicky zpracovat nabídky subdodavatelů a zpracovat jejich vyhodnocení pro uzavření výběrového řízení v koordinaci s vedením stavby...

Hlavní stavbyvedoucí a stavbyvedoucí

Zlínstav a.s. - Ostrava
Směnnost: Jednosměnný provoz Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení) Pracovněprávní vztah: Plný úvazek Mzda: 25000 Místo výkonu práce: celá Česká

Přípravář/ka staveb

Ing. Jana Křenová – externí personalista - Ostrava
Spolupracování s rozpočtáři, projektanty a stavbyvedoucí. Provádění výběrových řízení na dodavatele materiálů....

ANEX - Ostrava
Název konkurzu Stavbyvedoucí - Ostravsko - UKONČENO Číslo konkurzu 899 Hlavní úkoly. Organizacie a řízení zakázek, jednání se všemi partnery výstavby,...

Nikdy nepromeškejte pracovní příležitost. Nechejte si každodenně zasílat e-mailem nové pracovní příležitosti.

Nechejte si zdarma zasílat nové nabídky práce pro vaše vyhledávání: nabídky práce: Stavbyvedoucí - Dětmarovice
Zasílání nabídek můžete kdykoliv zrušit.