nabídky práce: Stavbyvedoucí - Dětmarovice

Řadit podle: relevance - data
Firem
Lokality
Nabídky 1 až 10 z 38

Technici řízení pracoviště (stavbyvedoucí)

AWT Rekultivace a.s. - provozovna - Petřvald
pracoviště: AWT Rekultivace a.s. - provozovna Rychvaldská č.p. 2012 Petřvald u Karviné požadavky: znalost polského jazyka výhodou; Samostatnost, kreativitu,

Technici řízení pracoviště (stavbyvedoucí) Petřvald

AWT Rekultivace a.s. - sídlo - Petřvald
Popis pozice pracoviště: AWT Rekultivace a.s. - provozovna Rychvaldská č.p. 2012 Petřvald u Karviné požadavky: znalost polského jazyka výhodou; Samostatnost

Technici řízení pracoviště (stavbyvedoucí) - PRO POLSKO Petř...

Popis pozice PRACOVIŠTĚ: V POLSKU, znalost polského jazyka; požadavky: Samostatnost, kreativitu, komunikativnost; Aktivní přístup k zadaným úkolům a věcem,

STAVBYVEDOUCÍ - TECHNIK/-ČKA Hlučín

SEADON s.r.o. - Hlučín
Popis pozice Požadujeme - SŠ/VŠ vzdělání stavebního zaměření - praxi na obdobné pozici minimálně 3 roky v oblasti stavebnictví, hydroizolace střech nebo

technici řízení pracoviště (stavbyvedoucí)

AWT Rekultivace a.s. - Petřvald  +1 lokalita
Popis: pracoviště: AWT Rekultivace a.s. - provozovna Rychvaldská č.p. 2012 Petřvald u Karviné požadavky: znalost polského jazyka výhodou; Samostatnost,

STAVBYVEDOUCÍ

Milan Holec stavební firma s.r.o. - Frýdek-Místek
Aktualizace 3.4.2015, 12.2.2015 Požadujeme - min. SŠ vzdělání obor stavební, ŘP sk. B, praxe min. 3 roky. Osobní ohodnocení dle výkonu. Nástup dle dohody.

Technici řízení pracoviště (stavbyvedoucí) - PRO POLSKO

Popis: PRACOVIŠTĚ: V POLSKU, znalost polského jazyka; požadavky: Samostatnost, kreativitu, komunikativnost; Aktivní přístup k zadaným úkolům a věcem,

INGREA spol. s r.o. - pracoviště Chvaletice - Ostrava
Místo výkonu práce: Chvaletice Vhodné i pro absolventy. Pracovní poměr lze uzavřít po čase i na dobu neurčitou. Požadujeme : ŘP sk. B. Nabízíme zvláštní prémie

Hlavní stavbyvedoucí

STAMOS Uherské Hradiště, spol. s r.o. - Ostrava
Řízení činnosti dle projekt.dokumentace, org.staveniště, řízení provozu a zásobování, koordinace svěřených pracovníků, řízení provádějících firem a činností

Volné misto - technici řízení pracoviště (stavbyvedoucí)

AWT Rekultivace a.s. - Petřvald
AWT Rekultivace a.s. nabízí volné pracovní místo v obci Petřvald na pracovní pozici technici řízení pracoviště (stavbyvedoucí). Jedná se o práci na plný

Nikdy nepromeškejte pracovní příležitost. Nechejte si každodenně zasílat e-mailem nové pracovní příležitosti.

Nechejte si zdarma zasílat nové nabídky práce pro vaše vyhledávání: nabídky práce: Stavbyvedoucí - Dětmarovice
Zasílání nabídek můžete kdykoliv zrušit.
Nechejte si zasílat e-mailem nové nabídky pro toto vyhledávání - je to zdarma!