nabídky práce: Ústí nad Labem

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Typ práce
Lokalita
Zaměstnavatel
Pracovní pozice
Nabídky 1 až 10 z 2 394

Recepční

1.SDZP družstvo - Ústí nad Labem
Pro nově zřizovaná pracoviště v Ústí nad Labem hledáme nové kolegy/kolegyně jako recepční. Nabízíme: Práci na HPP Nástup možný ihned Práce na směny,

Chůva na plný úvazek

Avangarda spol. s r.o. - Ústí nad Labem
Pro rodinu žijící v Ústí nad Labem hledáme chůvu ke dvěma malým dětem. Práce na plný úvazek. Náplň práce péče o dvě děti (mladšího školního věku a

Administrativní pracovník do skladu

Europa Workintense spol. s r.o. - Ústí nad Labem
Plný úvazek, Smlouva
Hledáme vhodného kandidáta do mezinárodní expediční společnosti na pozici: Administrativní pracovník do skladu Náplň práce vedení skladové evidence

Pracovník ve skladu

B2B JAN s.r.o. - Ústí nad Labem
Informace o pracovním místě Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti Práce v denním režimu (nikoli směnném) - Organizace práce, koordinace a zajištění

Prodejní asistent/ka Ústí nad Labem OC Fórum

OnStyle s.r.o. - Ústí nad Labem
Brigáda
Informace Naše společnost provozuje stánky s bižuterií a módními doplňky, máme přes 60 poboček po celé republice. Hledáme šikovné brigádnice/brigádníky na náš

Operátor výroby - pouze noční směna, HPP, nastup ihned

Ústí nad Labem
Popis pozice: - drobné montážní a balící práce - kompletace ručního nářadí - testování výrobků - kontrola kvality výrobků Požadujeme: - manuální zručnost

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICE / POKLADNÍ

Jakub Erben, OKAY elektrospotřebiče - Ústí nad Labem
Nejúspěšnější společnost na trhu s elektrospotřebiči hledá pro svoji prodejnu v Ústí nad Labem schopné a ambiciózní pracovníky na pozici: ADMINISTRATIVNÍ

Přijmeme okamžitě - dělník, dělnice ve výrobě Ústí nad Labem

HOFMANN WIZARD s.r.o. Chomutov - Ústí nad Labem
Nabídka: - okamžitý nástup - 90 - 95 Kč/hod - bonusy do 3000Kč - příplatky za odpolední směnu, soboty a něděle až 50% - dotované stravné -platíte jen

Operátor výroby a kompletace

European Commercial Products s.r.o. - Ústí nad Labem
Směnnost: Dvousměnný provoz Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen) Pracovněprávní vztah: Plný úvazek Mzda: 17000 Místo výkonu práce: 400 01 Ústí nad

Práce ve výrobní společnosti - dovolená navíc

INDEX NOSLUŠ s.r.o. - Ústí nad Labem  +1 lokalita
Detail pozice: Pro našeho významného klienta, silnou a zavedenou společnosti působící v Děčíně, ohledáme pracovité a spolehlivé zaměstnance na pozici

Nikdy nepromeškejte pracovní příležitost. Nechejte si každodenně zasílat e-mailem nové pracovní příležitosti.

Nechejte si zdarma zasílat nové nabídky práce pro vaše vyhledávání: nabídky práce: Ústí nad Labem
Zasílání nabídek můžete kdykoliv zrušit.