nabídky práce: Ústí nad Labem

Řadit podle: relevance - data
Firem
Lokality
Nabídky 1 až 10 z 8 646

Asistentka pro personální oddělení

Xerox Czech Republic - Ústí nad Labem
Nový Asistentka pro personální oddělení Zajímáte se o oblast lidských zdrojů? Chcete získat různorodou praxi v mezinárodní společnosti? Jste ochotni se dále

Administrativní pracovník/ce

OBALEXPRES s.r.o. - Krupka  +1 lokalita
Popis: Pracoviště: Alejní 682, Krupka - Bohosudov Požadujeme: práce na PC, komunikativnost, odolnost vůči stresu, praxi v administrativě V případě zájmu

Dispečer

METRANS, a.s. - Ústí nad Labem
Místo výkonu práce: Přístavní č.p. 432/8, Krásné Březno, Ústí nad Labem. Požadujeme: středoškolské vzdělání, dobrý zdravotní stav (částečná práce venku),

Pracovník příjmu a výdeje zásilek Ústí nad Labem

Uloženka s.r.o. - Ústí nad Labem
Popis pozice Požadujeme: SŠ vzdělání Velmi dobré komunikační dovednosti a prozákaznický přístup Základní znalost práce na PC Pečlivost, spolehlivost a

ASISTENT/KA

Janka Hrušková MVDr. - Ústí nad Labem
Dočasný úvazek
Pracovní úvazek na cca 6 hodin/denně (PO-PÁ), občas práce i o víkendu (cca 1 měsíčně). Požadujeme : Vyučení popřípadě vyučení s maturitou, kladný vztah ke

BRIGÁDA - ÚKLID KANCELÁŘE

- Ústí nad Labem
úklid 1x týdně na cca 2 hod (vysávání, setření prachu, vytření podlahy, úklid WC, vynesení odpadků, umytí nádobí apod.) budete používat samozřejmě naše

Pokladní

Městské služby Ústí nad Labem, příspěvková organiz... - Ústí nad Labem
Místo výkonu práce: Panská č.p. 1700/23, Ústí nad Labem. Náplň práce: jedná se o prodej a vydávání stupenek, cenin a elektronických peněženek v recepci

- Teplice  +4 lokality
Požadavky zaměstnavatele na uchazeče: Zkušenosti s prací v kanceláři PC gramotnost - MS Office, internet ŘP sk. "B" Komunikativnost, pečlivost Výhody

Skladník

Gadasova CZ - Ústí nad Labem
Smlouva
Popis práce - práce ve skladu - manipulace s materiálem - komunikace s dodavateli - evidence Nástup na DPČ za 88,-Kč/hod. + příplatky. Po zaučení smlouva na

Hledáme asistentku

Hledáme asistentku do naší kanceláře. Náplň práce: Zadávání dat do PC a Internetu, vyřizování hovorů a mailů od našich zákazníků, obsluha multifunkčního

Nikdy nepromeškejte pracovní příležitost. Nechejte si každodenně zasílat e-mailem nové pracovní příležitosti.

Nechejte si zdarma zasílat nové nabídky práce pro vaše vyhledávání: nabídky práce: Ústí nad Labem
Zasílání nabídek můžete kdykoliv zrušit.
Nechejte si zasílat e-mailem nové nabídky pro toto vyhledávání - je to zdarma!