nabídky práce: Ústí nad Labem

Řadit podle: relevance - data
Firem
Lokality
Nabídky 1 až 10 z 8 809

Kompletace holítek

Gadasova CZ - Ústí nad Labem
Popis práce - práce u výrobní linky - kompletace a balení holítek Zadavatel Popis zadavatele HLAVNÍ PRACOVNÍ POMĚR OD 1.7.2015: Mzda: 13.100+2.000 +

Recepční - Ústí nad Labem

Česká spořitelna, a.s. - Ústí nad Labem  +1 lokalita
Máte chuť: zajišťovat administrativní a technickou podporu bankéřů řídit chod recepce budovy koordinovat objednávání služeb být v intenzivním osobním

Likvidátor škodních událostí

Michal Doležal - Ústí nad Labem
Pracovní náplň: - vyřizování a likvidace pojistných událostí POV - škody na vozidlech, škody na zdraví - administrativní činnosti spojené s likvidací

Administrativní pracovník/ce

- Ústí nad Labem  +1 lokalita
Požadavky zaměstnavatele na uchazeče: Komunikační dovednosti - písemné i mluvené PC gramotnost - MS Office + internet Možnost zkráceného úvazku - 4-6 hodin,

Vedoucí logistiky a kontrola jakosti

Místo výkonu práce: Drážďanská 814/83a, Krásné Březno, Ústí nad Labem. Požadujeme: středoškolské vzdělání, smysl pro zodpovědnost, pořádek, schopnost rychlé

Administratívny pracovník/čka

- Ústí nad Labem
Hledáme administrativní pracovníka/ce. Hlavní náplní práce je obecní administrativní čínnost. Náplní práce je interní korespondence, mailing, skening,

Vedoucí úředníků v logistice - Vedoucí logistiky a kontrola...

Odborní pracovníci v administrativě a správě organizace

Místo výkonu práce: Raisova 769/9, Ústí nad Labem. Požadujeme: ÚSV, ÚSO s vyučením i maturitou, vyšší odborné, znalost práce na PC (Microsoft Excel,

Výrobní dělník/ce

Požadavky: Práce v Ústí nad Labem Pracovní činnost ve stoje ve vytápěné hale - montáž hliníkových ráměčků Pracovní doba po - pá, 6.00 - 14.00 Pracovitost,

Terénní pracovník

Město Trmice - Trmice  +1 lokalita
Popis: Místo výkonu práce: lokalita města Trmice Náplň práce: terénní pracovník bude vykonávat odborné činnosti spočívající především v základním sociálním

Nikdy nepromeškejte pracovní příležitost. Nechejte si každodenně zasílat e-mailem nové pracovní příležitosti.

Nechejte si zdarma zasílat nové nabídky práce pro vaše vyhledávání: nabídky práce: Ústí nad Labem
Zasílání nabídek můžete kdykoliv zrušit.
Nechejte si zasílat e-mailem nové nabídky pro toto vyhledávání - je to zdarma!