nabídky práce: České Budějovice

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Typ práce
Pracovní pozice
Nabídky 1 až 10 z 2 264

NOVÝ NÁBOR: PRACOVNÍCI VE VÝROBĚ, měsíční mzda až 23.000,-Kč

Jana Zemková - České Budějovice
Informace Nabízíme zázemí ATRAKTIVNÍ firmy, která má JMÉNO a HISTORII. Chcete pracovat u prestižního zaměstnavatele, který je schopen ocenit své zaměstnance?

100 - 120 Kč/hod - INVENTARIZAČNÍ PRACOVNÍK - ČESKÉ BUDĚJOVI...

Michaela Svrčinová - České Budějovice
Informace Společnost DANTEM je největším poskytovatelem inventurních služeb v České republice a na Slovensku s působností i v jiných evropských zemích. Na

Administrativní pracovník/ce

Weyland Holz spol. s r.o. - České Budějovice
Popis pracovního místa: Na této pozici budete odpovědný/á za evidenci a kontrolu přijatých a vydaných faktur, přípravu účetních podkladů pro naši externí

NOČNÍ DOPLŇOVÁNÍ, NÁSTUP DNES

Pavlína Morávková - České Budějovice
Informace Hledáme pracovníky na noční doplňování zboží, s nástupem již na dnešní a zítřejší noční směnu! Náplň práce - doplňování zboží. Pracovní doba: 20

Expedient České Budějovice

Penam CZ - České Budějovice
Pracovní náplň: • příprava a expedice výrobků podle nakládkových a dodacích listů, • kontrola správnosti zabaleného zboží, • sledování záručních lhůt,

Prodavač/ka

LIDL - 2 386 recenzí - České Budějovice  +1 lokalita
Lidl je úspěšným potravinovým řetězcem, který si silnou expanzí zajistil růst do celé Evropy. Na český trh společnost Lidl vstoupila v roce 2003 a od té doby

Asistentka po - pá, 15:00 – 18:00 hod.

Jaroslava Kortišová - České Budějovice
Informace Advokátní kancelář NEUBAUER & PARTNER s.r.o. se sídlem Na Sadech 4/3, 370 01 České Budějovice, přijme asistentku. Vhodné jako dlouhodobá brigáda

Hlídání dětí - Srubec

Šárka Radová - České Budějovice
Informace Hledám paní na hlídání 2 dětí. Věk 7 a 4 roky. Doba 2 - 3 dny v týdnu. Nástup možný ihned! Co od vás očekáváme zkušenosti s dětmi, vlastní auto

Odborný/vrchní referent – ověřovatel dávek SSP a dávek pěsto...

Úřad práce ČR - České Budějovice  +1 lokalita
Generální ředitelka Úřadu práce České republiky, jako služební orgán, příslušný podle § 10 odst. 1 písm. f) zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě (dále jen

Odborný/vrchní referent – referent ICT

Úřad práce ČR - České Budějovice

Nikdy nepromeškejte pracovní příležitost. Nechejte si každodenně zasílat e-mailem nové pracovní příležitosti.

Nechejte si zdarma zasílat nové nabídky práce pro vaše vyhledávání: nabídky práce: České Budějovice
Zasílání nabídek můžete kdykoliv zrušit.