nabídky práce: Brno

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Typ práce
Lokalita
Nabídky 1 až 10 z 7 869

Lehká práce za super peníze – průměrná mzda 25 100 Kč

Ascari - Brno
Pozor! Náborový příspěvek 20 000...

BRNO Takko - prodavač/ka

Takko Fashion - Brno
Firma TAKKO FASHION Brno hledá PRODAVAČE / PRODAVAČKU na celý i na poloviční úvazek Pro prodejny Olympie, FUTURUM, TESCO Královo pole Vaše úkoly •

Skladník e-shop

Brno
Balení a expedice zboží nejrůznějšího charakteru (příjem/výdej). Nabízíme odpovídající mzdu, klidnou, zajímavou a stabilní práci v příjemném kolektivu. Typ

Recepční

Repromeda - Brno
Do našeho týmu hledáme nového kolegu/ kolegyni na pozici recepční: Nabízíme: Práci na HPP Nadprůměrné mzdové ohodnocení Pravidelné měsíční odměny až do

Svoz a balení zboží pro e-shop

Zdeněk Vyklický - Brno
Informace Internetový obchod v Brně Řečkovicích, přijme na dlouhodobou brigádu řidičku/če na svoz zboží od dodavatele firemním autem a následné balení zboží

Administrátor/ka e-shopu.

Brno
Pracovní náplň: objednávky, fakturace, reklamace, zákaznický servis, sklad. hospodářství. Požadujeme: předchozí praxe, pokročilá práce s PC (M.office, web,

Administrativní pracovnice - výpomoc do kanceláře

Mgr. Martin Kolenička - Brno - Brno
Hledáme šikovnou, zodpovědnou slečnu na výpomoc do kanceláře. Jako firma expandujeme a nestíháme vše v současném počtu. Hledáme proto novou posilu do kanceláře

Odborný/vrchní referent – odborný poradce pro zprostředkován...

Úřad práce ČR - Brno
Generální ředitelka Úřadu práce České republiky, jako služební orgán, příslušný podle § 10 odst. 1 písm. f) zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě (dále jen

Referent/ka vnitřní služby

AVE - Brno
Nudí Vás už stereotypní práce? Administrativa vám není cizí a máte i povědomí o evidenci odpadů? Pak hledáme právě Vás! Co bude náplní Vaší práce? Vést

Asistentka/recepční

Svět Zdraví - Brno
Požadujeme vysokou vnitřní energii uživatelskou znalost práce na PC vztah ke zdravému životnímu stylu Nabízíme typ pracovního poměru: Práce na plný

Nikdy nepromeškejte pracovní příležitost. Nechejte si každodenně zasílat e-mailem nové pracovní příležitosti.

Nechejte si zdarma zasílat nové nabídky práce pro vaše vyhledávání: nabídky práce: Brno
Zasílání nabídek můžete kdykoliv zrušit.