nabídky práce: Kutná Hora

Řadit podle: relevance - data
Firem
Lokality
Typ práce
Nabídky 1 až 10 z 8 359

Administrativní pracovník pro zpracování textů

1.Severočeské družstvo zdravotně postižených - Kutná Hora  +1 lokalita
Přijmeme administrativní pracovníky pro práci z domova.Nutná uživatelská schopnost na PC. Jedná se o přepisování mluveného slova do textu.. Psaní všemi deseti

Pracovníci zásilkové služby

Starkl - zahradník spol. s r.o. - Kutná Hora  +1 lokalita
Náplň práce: Příprava a balení rostlin. V případě zájmu se hlaste emailem, osobně nebo telefonicky v PO-PA v 7-15:30 hod. Místo výkonu práce: Kalabousek 1661,

Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech

ZERS spol. s r.o. - Kutná Hora  +1 lokalita
Náplň práce: Úklid administrativní budovy + lehké manuální práce v areálu. V případě zájmu se hlaste telefonicky nebo e-mailem, nástup možný IHNED. Místo

Asistentka

Pavel David - Kutná Hora  +1 lokalita
Popis pracovní pozice: Administrativní práce v kanceláři. Práce na PC, Word, Exel, skenování dokumentů, emailová korespondence, správa inzerátů na internetu…

VEDOUCÍ SKUPINY, KOORDINÁTOR/-KA SKLADU (GLS)

Foxconn - 3.9326 recenzí - Kutná Hora
VEDOUCÍ SKUPINY, KOORDINÁTOR/-KA SKLADU (GLS) Kutná Hora Je pro Vás důležitá stabilita a jistota zaměstnání? Za odvedenou práci očekáváte adekvátní odměnu?

Administrativní pracovníci

Štěpán Kučinka - Zásmuky  +1 lokalita
Požadujeme: přijemné vystupování; pracovní nasazení; dobrá komunikace; AJ; PC - uživatelská úroveň Pracovní poměr na dobu určitou - půl roku. Tel. kontakt: 9

Práce na doma pro absolventy VŠ (20 000 Kč)

NEPPO NEW TRADE, s.r.o. - Kutná Hora  +1 lokalita
SHÁNÍTE FLEXIBILNÍ PRÁCI Z DOMU S ČASOVOU NÁROČNOSTÍ DLE VAŠICH MOŽNOSTÍ? CHCETE SI VYDĚLAT ZAJÍMAVÉ FINANČNÍ ODMĚNY A ZÁROVEŇ ZVÝŠIT VLASTNÍ KVALIFIKACI V

Dělnice ve výrobě sušených krmiv pro psy (věšení vepřových s...

MAPES spol. s r.o. - Kutná Hora  +1 lokalita
Jedná se o věšení vepřových střívek na sítě. Pracovní doba od 6:30 do 15:00 jednou za 14 dní v sobotu dopoledne. Práce je vhodná především pro ženy a do věku

Klientský referent

Tomáš Kavlík - Kutná Hora  +1 lokalita
- Maloobchod a Velkoobchod - koordinace spolupracovníků - správce e-shopu Požadujeme: - Plnoletost - Spolehlivost - Komunikativnost Nabízíme: -

Fakturant/ka

Štěpán Kučinka - Zásmuky  +2 lokality
Požadujeme: pracovní nasazení; spolehlivost; flexibilita Tel. kontakt: 8:00 - 16

Nikdy nepromeškejte pracovní příležitost. Nechejte si každodenně zasílat e-mailem nové pracovní příležitosti.

Nechejte si zdarma zasílat nové nabídky práce pro vaše vyhledávání: nabídky práce: Kutná Hora
Zasílání nabídek můžete kdykoliv zrušit.
Nechejte si zasílat e-mailem nové nabídky pro toto vyhledávání - je to zdarma!