nabídky práce: Kutná Hora

Filter results by:
Řadit podle: relevance - data
Typ práce
Pozice
Nabídky 1 až 10 z 2 277
Vytvořte si svůj životopis - Zabere to opravdu jen chvíli

Asistentka kanceláře - Kolín

Pavlína Vnuková - Kolín
Informace Pro naši společnost hledáme vhodné kandidátky na pozici Asistentky kanceláře s místem výkonu práce v Kolíně. Náplň práce: - zajištění chodu

Všeobecní administrativní pracovníci

oaza-energo, a.s. - Kutná Hora  +1 lokalita
Pracovní náplň V případě zájmu se hlaste telefonicky nebo e-mailem. Místo výkonu práce: Karlov 197, Kutná Hora Volné místo všeobecní administrativní

Pracovník ve skladu - Kolín. NÁSTUP IHNED!

Pro-Temp spol. s r.o. - Kolín
Pro logistickou společnost hledáme pracovníky do skladu. Náplň práce: Šťítkování a kolkování výrobků Pracovní doba: PO-PÁ 7:00 – 17:00 Místo výkonu práce:

Obchodní asistent/ka

SMERO - Kutná Hora
Pro naši pobočku v Kutné Hoře přijmeme zaměstnance do kanceláře pro podporu obchodního oddělení. Tato práce vyžaduje pečlivost a každodenní telefonickou

Josef Moravec - Žehušice
Pracovní náplň Požadujeme: ŘP, znalost práce na PC, Word, Excel, praxe v oboru výhodou. Nabízíme: příspěvek na stravování. V případě zájmu zašlete své CV i

Štítkování zboží - 85Kč/hod v Kolíně

Agentura STUDENT s.r.o. - Kolín
Náplň práce: - kolkování alkoholu - štítkování zboží - kompletace lehkého zboží - skladové práce Požadujeme - muži a ženy starší 18 let - čistý výpis

Dělník na třídicí linku ovoce

OVO UNIKOM, A.S. - Kutná Hora
Pracoviště: UNIKOM,a.s. - Hrnčířská 193, Kutná Hora Nástup od: Ihned Kontaktní osoba: paní Wolfová., mob. 602 620

Skladník/ce

Kaufland - Kutná Hora
pro oddělení příjem zboží Prodejna Litoměřice, Na Kocandě 2201/35 Jsme víc než jen úspěšná mezinárodní obchodní společnost. Základem našeho úspěchu jsou lidé

Celní deklaranti

Celní jednatelství Zelinka s.r.o. - Kutná Hora  +1 lokalita
Pracovní náplň Naše společnost Celní jednatelství Zelinka s.r.o. se zabývá komplexními službami pro subjekty zahraničního obchodu se zbožím. Jedná se zejména

VÝROBA KRABIČEK-NYMBURK-PROPLATÍME CESTU, NABÍZÍME SVOZY A M...

Comac jobs s.r.o. - Kolín
Informace V rámci této brigády či práce Vám nabízíme kombinovat a možnost domluvit se. Jedná se o jednoduchou práci ve výrobě, budete stát u pracovních stolů

Nikdy nepromeškejte pracovní příležitost. Nechejte si každodenně zasílat e-mailem nové pracovní příležitosti.

Nechejte si zdarma zasílat nové nabídky práce pro vaše vyhledávání: nabídky práce: Kutná Hora
Zasílání nabídek můžete kdykoliv zrušit.