nabídky práce: Kutná Hora

Řadit podle: relevance - data
Firem
Lokality
Typ práce
Nabídky 1 až 10 z 8 397

ADMINISTRATIVNÍ PODPORA PRO HR ODDĚLENÍ (KUTNÁ HORA)

Philip Morris International - Kutná Hora
Jmenuji se Mirka a ve společnosti Philip Morris ČR a.s. působím na pozici Talent Acquisition Supervizor. S mým týmem se podílíme především na náborových a

Práce v kanceláři, pracovník klientského centra, admin...

Fajn brigády.cz - Kutná Hora  +1 lokalita
Nabízíme stálou práci do naší velké firmy. Hledáme nového člověka, který se bude starat o naše klienty, vyřizovat administrativu s tím spojenou a navrhovat

Asistentka (RVC)

Foxconn - Kutná Hora
Asistentka (RVC) Kutná Hora Dobrý den, jmenuji se Václav a pracuji jako manažer ve výrobě a skladu. Do svéhu týmu hledám nového kolegu či kolegyni, který/á

Referent katastru nemovitostí

Katastrální úřad pro Středočeský kraj - Kolín  +1 lokalita
Požadujeme: znalost práce s PC Náplň práce: provádění, posuzování způsobilosti právních listin pro zápis do katastru nemovitostí; návrh zápisu v katastru a

Asistent/ka ředitele Kolín

TESPON s r.o. - pracoviště ... - Kolín
Popis pozice Kontakt e-mailem...

Administrativní pracovník/ce

CAG Electric Machinery s.r.o. - Kolín
Náplň práce: zpracování interní dokumenatce, prezentací a podpora manažera; řízení aktualizace a archivace dokumentace; analýza dat a zpracování reportingu;

Asistentka

AK Schüller, Kordačová & Partners - Kutná Hora
Popis práce Advokátní kancelář Schüller, Kordačová & Partners se sídlem v Praze přijme do kanceláře v Kutné Hoře asistentku. Požadujeme SŠ vzdělání s

Dělnice ve výrobě sušených krmiv pro psy

Restaurante ES PORT - Čáslav
Popis pozice Jedná se o pracovní místo určené pouze pro ženy. Náplň práce věšení vepřových střívek na sítě. Tel:

Práce v eshopu a na internetu Kutná Hora

Denisa Gogová - Kutná Hora
Popis pozice Nezajímá nás Vaše vzdělání ani věk. Zajímá nás to, co umíte. Hledáme osoby pro práci v eshopu formou zadávání položek do eshopu, editací eshopu,

OPERÁTOR, MONTÁŽNÍ DĚLNÍK ELEKTRONICKÉHO ZAŘÍZENÍ (RVC)

OPERÁTOR, MONTÁŽNÍ DĚLNÍK ELEKTRONICKÉHO ZAŘÍZENÍ (RVC) Kutná Hora Vážená uchazečko, vážený uchazeči, jsme uznávaným globálním leaderem v poskytování

Nikdy nepromeškejte pracovní příležitost. Nechejte si každodenně zasílat e-mailem nové pracovní příležitosti.

Nechejte si zdarma zasílat nové nabídky práce pro vaše vyhledávání: nabídky práce: Kutná Hora
Zasílání nabídek můžete kdykoliv zrušit.
Nechejte si zasílat e-mailem nové nabídky pro toto vyhledávání - je to zdarma!