nabídky práce: Kutná Hora

Řadit podle: relevance - data
Firem
Lokality
Nabídky 1 až 10 z 5 930

ŘIDIČ/KA, SKLADNÍK/CE, OPERÁTOR/KA (GLS)

Foxconn - Kutná Hora
ŘIDIČ/KA, SKLADNÍK/CE, OPERÁTOR/KA (GLS) Kutná Hora Vážená uchazečko, vážený uchazeči, jsme Global Logistics Solutions s.r.o., uznávaný globální leader v

Dělníci ve výrobě

Fantom facility s.r.o - Kolín
Požadujeme: zejména spolehlivost. Prosíme vždy nejprve o telefonický nebo e-mailový kontakt pro domluvení přijímacího pohovoru. Po - Pá : 9:00 - 15:00 hod

Dobrovolník - společník

Oblastní charita Kutná Hora - Kutná Hora
Oblastní charita Kutná Hora hledá nové dobrovolníky - společníky . Náplň práce : * návštěvy pacientů v nemocnici, osamělých starších osob a osob s mentálním

Obsluha strojů na balení, plnění a etiketování

- Církvice
První pracovní smlouva na dobu určitou - do 31.12.2015 s možností přechodu na dobu neurčitou. Prac. pozice je z důvodu fyzické náročnosti vhodná spíše pro

Volné misto - všeobecní administrativní pracovníci

RADIX CZ s.r.o. - Kutná Hora
RADIX CZ s.r.o. nabízí volné pracovní místo v obci Kutná Hora na pracovní pozici všeobecní administrativní pracovníci. Jedná se o práci na plný úvazek a

Všeobecní administrativní pracovníci

MOE PRECISION s.r.o. - Kutná Hora
Popis pracovní pozice: administrativní práce, přijímání objednávek, vytváření přehledů pro výrobu, evidence skladového hospodářství, komunikace se zákazníky,

Manipulační dělníci ve výrobě - Dělníci

EXCEL MIX CZ, s.r.o. - Kolín - +1 lokalita
Náplň práce: manipulace s pytli 25 kg, úklid pracoviště V případě zájmu se dostavte osobně na místo pracoviště v Po-Pá v době 08:00-14:00 hod. Nástup: 18.05

Pomocní pracovníci v zahradnictví

Konifery s.r.o. - Kutná Hora - +1 lokalita
Popis práce Místo výkonu práce: Zámecká 154, 285 75 Žehušice Jednosměnný...

Brigáda - Hospodyně

Dana Najmanová - Červené Pečky
Brigáda
Dana Najmanová nabízí volné pracovní místo v obci Červené Pečky, okr. Kolín na pracovní pozici Hospodyně. Jedná se brigádu. Pro starého pána 89 let sháníme

Obsluha strojů v prádelnách a čistírnách - Dělnice v prádeln...

Oblastní nemocnice Kolín, a.s., nemocnice Středo..... - Kutná Hora
Přijmeme dělnice do prádelny, práce ve 12 hod. denních směnách, praxe v oboru vítána Nabízíme: závodní stravování, zaměstnanecké benefity, 5 týdnů dovolené

Nikdy nepromeškejte pracovní příležitost. Nechejte si každodenně zasílat e-mailem nové pracovní příležitosti.

Nechejte si zdarma zasílat nové nabídky práce pro vaše vyhledávání: nabídky práce: Kutná Hora
Zasílání nabídek můžete kdykoliv zrušit.
Nechejte si zasílat e-mailem nové nabídky pro toto vyhledávání - je to zdarma!