nabídky práce: Kutná Hora

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Lokalita
Pracovní pozice
Nabídky 1 až 10 z 1 611

Specialista externí a interní komunikace

Foxconn - 1 183 recenzí - Kutná Hora
Dobrý den, jmenuji se Simona a mám na starosti oddělení náboru a komunikace. Náš tým je složen ze tří nadšených HR profesionálek a hledáme čtvrtého kolegu či

Materiálový kontrolor/ka

O nás Jusda Europe poskytuje skladové a logistické služby pro celý region EMEA. Je schopna zajistit pro zákazníky kompletní rešení na míru. Logistické

Uklízečka + výdej obědů

AUTO UNIKOM - Kutná Hora
Zdravotní průkaz výhodou. Může jít i o brigádu. Jednosměnný provoz. Pracoviště: UNIKOM,a.s. - Autosalony Kia, Citroen - Čáslaská 217, Kutná Hora 28401

Vedoucí výroby, senior supervizor skladu

Hledáme nového kolegu na pozici Senior supervizora do oddělení skladu. Ideální kandidát povede, bude rozvíjet a propojovat týmy v rámci celého oddělení.

Prodejce/skladník (Z19822)

Kutná Hora
Popis pozice: Požadujeme: PRODEJCE / SKLADNÍK – KUTNÁ HORA – S NÁBOROVÝM PŘÍSPĚVKEM VE VÝŠI 10.000 Kč Pro pobočku v Kutné Hoře hledáme aktuálně kolegyni /

IL náborář

Jmenuji se Katka a hledám parťáka/parťačku do náborového týmu. Jste personalista/ka a chcete nás něco nového naučit? Náplň práce: Baví Vás poslouchat

Detektiv

INDUS, spol. s r.o. - Kutná Hora  +1 lokalita
Popis vykonávané práce: Na ostrahu prodejních míst přijmeme detektivy. Jedná se o práci v denních směnách. Náplň práce: • Pochůzky mezi regály a na

Copy of Vedoucí směny

Hledáme přirozenou autoritu, která povede svoji směnu a bude se podílet na dobrých výsledcích celého oddělení. Náplň práce: Dáme Vám 40členný tým techniků,

Každodenní doplňování školních potřeb na Tescu v Kolíně

Martina Pešková - Kolín
Informace Hledáme brigádníky na každodenní půldenní, nebo celodenní doplňování viz časové rozpětí níže na Tescu Kolín. Bude se jednat o doplňování školních

Řidič

OVO UNIKOM, A.S. - Kutná Hora
Požadujeme řidičský průkaz skupiny C. Digitalní kartu tachografu. Platné školení a psychologické testy. Pracoviště: UNIKOM,a.s. - Hrnčířská 193, Kutná Hora

Nikdy nepromeškejte pracovní příležitost. Nechejte si každodenně zasílat e-mailem nové pracovní příležitosti.

Nechejte si zdarma zasílat nové nabídky práce pro vaše vyhledávání: nabídky práce: Kutná Hora
Zasílání nabídek můžete kdykoliv zrušit.