nabídky práce: Kutná Hora

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Lokalita
Nabídky 1 až 10 z 1 340

Dělník/ce ve výrobě

Kutná Hora
Popis pozice: - jednoduchá obsluha plnících linek Spočívá v dávání láhví na výrobní linku, jejich naplnění a následné odebrání z výrobní linky. Požadujeme:

KUTNÁ HORA - brigáda - úklid - 2x týdně

INEX Česká republika s.r.o. - Kutná Hora
Informace Přijmeme brigádníka na úklid administrativních prostor a soc. zázemí v objektu v Kutné Hoře. Pracovní doba ÚT + PÁ od 7,00 - 11,00 hod. Vhodné pro

Obchodní asistent/ka

SMERO - Kutná Hora
Pro naši pobočku v Kutné Hoře přijmeme zaměstnance do kanceláře pro podporu obchodního oddělení. Tato práce vyžaduje pečlivost a každodenní telefonickou

Přijmeme prodavačku do školního občerstvení; 80-85 Kč/h

BPcatering - Kutná Hora
Informace Náplň práce: prodej občerstvení studentům gymnázia, příprava drobných obložených věcí dle předem připraveného postupu - praxe v přípravě není nutné,

Práce ve výrobě - laminace bazénů 22.000,-/měs. + příplatky...

Jaroslav Sládek - Kolín
Informace Nabízíme Dobře placenou práci ve výrobě bazénů, zajímavou pracovní dobu ve stylu "odpracuji - jdu domu". Stabilní zaměstnání s pevným místem výkonu

Řidič

OVO UNIKOM, A.S. - Kutná Hora
Požadujeme řidičský průkaz skupiny C. Digitalní kartu tachografu. Platné školení a psychologické testy. Pracoviště: UNIKOM,a.s. - Hrnčířská 193, Kutná Hora

Pokladní v zahradním centru STARKL v Čáslavi

Starkl - zahradník spol. s r.o. - Čáslav
Využijte možnosti stát se součástí legendární evropské rodinné firmy, která dodává sazenice zahrádkářům a všem milovníkům rostlin již od roku 1912. Sháníme

Zástupce manažera/ky prodejny – Čáslav

LIDL - 2 064 recenzí - Čáslav  +1 lokalita
Vaše úkoly a pracovní náplň zastupování manažera / manažerky prodejny v době jeho / její nepřítomnosti spoluodpovědnost za celkové řízení prodejny motivace

Brigádník/ce

Kaufland - 97 recenzí - Kutná Hora
Prodejna Kutná Hora Kaufland Česká republika, Ortenova 188, 284 01 Kutná Hora Jsme úspěšná mezinárodní obchodní společnost. Základem našeho úspěchu jsou lidé

Dělník výroby a expedice

GOLDBECK Prefabeton s.r.o. - Čáslav  +1 lokalita
Informace Přední výrobce železobetonových prefabrikátů přijme do kmenového stavu nové zaměstnance. Rádi každého z vás zaučíme na pozici betonář, strojník,

Nikdy nepromeškejte pracovní příležitost. Nechejte si každodenně zasílat e-mailem nové pracovní příležitosti.

Nechejte si zdarma zasílat nové nabídky práce pro vaše vyhledávání: nabídky práce: Kutná Hora
Zasílání nabídek můžete kdykoliv zrušit.