nabídky práce: Kutná Hora

Filter results by:
Řadit podle: relevance - data
Typ práce
Lokality
Nabídky 1 až 10 z 1 953
Vytvořte si svůj životopis - Zabere to opravdu jen chvíli

Asistent/ka vedení pobočky

SMERO - Kutná Hora
Máte rádi administrativu a zodpovědnou práci? Přijmeme asistentku nebo asistenta pro vedoucího pobočky s 20 zaměstnanci v Kutné Hoře. Hlavním účelem naší

Recepční golfového resortu Casa Serena (RVC)

Foxconn - Kutná Hora
Recepční golfového resortu Casa Serena (RVC) Kutná Hora Casa Serena s.r.o. *Na tuto pozici nerozhoduje, zda jsi muž či žena, avšak v rámci zachování

Kolín Takko - prodavač/ka a zástupce/kyně vedoucí prodejny

Takko Fashion - Kolín
Firma TAKKO FASHION Kolín hledá PRODAVAČE / PRODAVAČKU a ZÁSTUPCE/KYNI VEDOUCÍ PRODEJNY Vaše úkoly • proaktivní prodej, zákaznický servis, práce se zbožím,

Obchodní asistent/ka

Pro naše obchodní oddělení hledáme asistenta nebo asistentku. Máte rádi administrativu a komunikaci? Pak vás rádi uvítáme v našem týmu. Tato práce bude

Pracovník v sociálních službách - Středisko A+D

Oblastní charita Kutná Hora - Kutná Hora
Náplň práce: - práce s osobami se zdravotním postižením a se seniory v rámci sociálně aktivizační služby a sociální rehabilitace (ambulantně na středisku,

KOMPLETACE POTRAVINÁŘSKÝCH VÝROBKŮ 70KČ/HOD ZÁSMUKY

Comac jobs s.r.o. - Kutná Hora
Brigáda
Informace • kompletace potravinářských výrobků • balení koření a různých polotovarů • jednoduchá manuální práce • nástup možný ihned, nebo dle domluvy •

Skladový manipulant

Way to work s.r.o. - Kutná Hora
Pro sklad v Kutné Hoře přijmeme: SKLADOVÝ MANIPULANT/MANIPULANTKA Požadujeme: - praxi s NZV nebo VZV, platný průkaz výhodou- spolehlivost, výkonnost,

POMOCNÍK/CE DO KUCHYNĚ

EUREST, spol. s r.o. - Kutná Hora  +2 lokality
Informace Pro naši firemní restauraci v elektrárně ve Chvaleticích hledáme parťáka do týmu v kuchyni na různorodé pomocné práce. Práce je vhodná i pro šikovné

ASISTENT/KA PRODEJE VOZIDEL

Kutná Hora
Vyhotovování kupních smluv Fakturace Sjednávání leasingových, úvěrových a pojistných smluv Komunikace s pojišťovnou a leasingovými společnostmi Další

VEDOUCÍ SKLADU

Kutná Hora
Zajištění provozu skladu materiálu a hotových výrobků Kompletní řízení skladovacích procesů Odpovědnost za správné a včasné expedice Zadávání dat do IS

Nikdy nepromeškejte pracovní příležitost. Nechejte si každodenně zasílat e-mailem nové pracovní příležitosti.

Nechejte si zdarma zasílat nové nabídky práce pro vaše vyhledávání: nabídky práce: Kutná Hora
Zasílání nabídek můžete kdykoliv zrušit.