nabídky práce: Mariánské Lázně

Filter results by:
Řadit podle: relevance - data
Pozice
Nabídky 1 až 10 z 981
Vytvořte si svůj životopis - Zabere to opravdu jen chvíli

Manažer zimního/letního střediska Mariánské Lázně

YELLOW POINT, spol. s r.o. - Mariánské Lázně
Informace o pracovním místě Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti Vedení pobočky sportovní a vzdělávací agentury Yellow point s. r. o.. Komunikace s

NOČNÍ RECEPČNÍ

Falkensteiner Hotel Grand MedSpa - Mariánské Lázně
Náplň práce: Zajištění bezproblémového chodu recepce (check in – check out) Osobní komunikace s hosty Administrativní úkony spojené s chodem recepce Práce

Administrativní pracovník/ce, správce/kyně zubní ordinace

SB Dent spol. s r. o. - Mariánské Lázně
Jedná se o pozici "administrativní pracovník/ce - správce/kyně zubní ordinace" !!! Místo výkonu práce: Tepelská 867/3a, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr

Všeobecní administrativní pracovníci

Betz s.r.o. - Mariánské Lázně
Popis práce Místo výkonu práce: Betz s.r.o., Třída Vítězství 68/4, Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Požadujeme: výborná znalost práce na PC

Prodavačka do prodejny Don Pealo Mariánské Lázně

Peal CZ - Mariánské Lázně  +1 lokalita
- práce na hlavní pracovní poměr - krátký – dlouhý týden - nástup ihned - kontakt: Veronika Luptáková luptakova@peal

Dlouhodobá brigáda, 100Kč/hod., Mariánské Lázně

Adecco: Eastern Europe - Mariánské Lázně
Hledáme pracovníky na dlouhodobější výpomoc – až do prosince. Směny dle domluvy s vedoucím provozovny. Plat 100Kč/hod. Lokalita Mariánské Lázně. Možnost

POKOJSKÁ

Náplň práce: Provádění běžného úklidu pokojů Požadujeme: Praxe výhodou Nabízíme: Zázemí mezinárodní společnosti Atraktivní mzdové ohodnocení Bonusový

Knihovník/ce

Městská knihovna Mariánské Lázně - Mariánské Lázně
Popis: Místo výkonu práce: Hlavní třída 370/3, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu určitou (1/2 roku) - poté možné prodloužení. Zkrácený úvazek 30

Kontrolor/ka kvality

G & P Quality Management s.r.o. - Mariánské Lázně
Místo výkonu práce: Ke Kasárnům 730/9, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu určitou. Mzdové ohodnocení: 105,- Kč/hod až 110,- Kč/hod. Pracovní

PRÁDLOVÁ - OBSLUHA PRÁDELNY

Náplň práce: Manipulace s prádlem, výdej čistého, příjem špinavého prádla, výdej čisticích prostředků apod. Manuální zručnost Požadujeme: Základní znalost

Nikdy nepromeškejte pracovní příležitost. Nechejte si každodenně zasílat e-mailem nové pracovní příležitosti.

Nechejte si zdarma zasílat nové nabídky práce pro vaše vyhledávání: nabídky práce: Mariánské Lázně
Zasílání nabídek můžete kdykoliv zrušit.