nabídky práce: Mariánské Lázně

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Lokalita
Pracovní pozice
Nabídky 1 až 10 z 814

Prodavač/ka logistik 3/4-SPORTISIMO-Mariánské Lázně

Sportisimo - Mariánské Lázně
Charakteristika pozice: - pokladní činnost (nebo práce na pokladně) - doplňování zboží - obsluha zákazníků - příprava zboží k prodeji Co očekáváme: - SŠ /

Výpravčí - žst. Pňovany, Mariánské Lázně, Nezvěstice, Vejprn...

Správa železniční dopravní cesty - Mariánské Lázně
Výpravčí Oblastní ředitelství Plzeň Správy železniční dopravní cesty, státní organizace (SŽDC), hledá uchazeče/uchazečky o zaměstnání Druh PPV pracovní

Doplňování drogistického zboží - Mariánské Lázně

Advenio s.r.o. - Mariánské Lázně
Informace Hledáme schopného člověka na doplnění zboží ze skladu do regálů na prodejně. Co od vás očekáváme Časovou flexibilitu, ochotu pracovat. Co vám

Doplňování zboží - Teplá

Kamila Vrbová - Teplá
Informace Hledáme spolehlivého brigádníka pro doplňování zboží na prodejně v Teplé ( sušenky, cukrovinky ). Vhodné jako přivýdělek - DPP ( rozsah práce - 2hod

Recepční na plný pracovní poměr

Nová Sněžka, s.r.o. - Mariánské Lázně
Hledáme recepčního na plný pracovní poměr pro 5 hvězdičkový luxusní hotel v Mariánských Lázních. Požadujeme: - Uchazeč musí být příjemný, zdvořilý a

POKOJSKÁ - Hotel Palace Zvon, Mariánské Lázně

Orea Hotel Palace Zvon - Mariánské Lázně
Náplň práce: • péče o hezké a čisté prostředí pro klienty hotelu; • pokojské činnosti. Požadujeme: kolegyni, se zájmem o hotelovou práci • s praxí, ale není

Prodavač/ka – Mariánské Lázně – mzda po 2. roce 18 900 Kč (3...

LIDL - 2 160 recenzí - Mariánské Lázně  +2 lokality
Vaše úkoly a pracovní náplň rozhodně nebudete celý den jen sedět za pokladnou čeká na Vás pestrá práce v podobě: dopékání pečiva, kontroly čerstvosti ovoce

Montážní dělník/ce Mariánské Lázně

HOFMANN WIZARD s.r.o. - Mariánské Lázně
Hofmann Personal je personální agentura s dlouholetou tradicí na pracovním trhu, nabízí uplatnění na trhu práce, máme živou nabídku aktuálně volných

Operátor skladu

Elfetex - Mariánské Lázně
Pracovní činnosti: Prodej elektroinstalačního materiálu Příjem a výdej zboží Zakládání zboží Příprava zakázek Práce s doklady v systému SAP Rozvoz zboží

Operátor/ka kvality Bor u Tachova a okolí

C.S.Cargo, a.s. - Tachov
Informace C.S.CARGO a.s. je nadnárodní společnost, která hledá do svého týmu nové kolegy na pozici OPERÁTOR/KA KVALITY. Nápň práce: - kontrolní a třídící

Nikdy nepromeškejte pracovní příležitost. Nechejte si každodenně zasílat e-mailem nové pracovní příležitosti.

Nechejte si zdarma zasílat nové nabídky práce pro vaše vyhledávání: nabídky práce: Mariánské Lázně
Zasílání nabídek můžete kdykoliv zrušit.