nabídky práce: Mariánské Lázně

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Pracovní pozice
Nabídky 1 až 10 z 902

Operátor / ka skladu - 25.000 Kč+ BENEFITY!

Mariánské Lázně
Informace Hledáme šikovné uchazeče/ky na dlouhodobý pracovní poměr do skladu – pickování zboží. ZAJÍMAVÉ OHODNOCENÍ, 13.MZDA, 5 TÝDNŮ DOVOLENÉ, ŠKÁLA BENEFITŮ

Manuální práce Mariánské Lázně

Janaba Servis s.r.o. - Mariánské Lázně  +1 lokalita
Společnost Janaba Servis s.r.o. přijme do svého týmu nové kolegy na pomocné práce. Jádná se o práci, kde je zapotřebí manuální zručnost. Práce je vhodná pro

PRODAVAČ/KA 130 KČ/HOD

Jana Tůmová - Mariánské Lázně  +1 lokalita
Informace Pro našeho významného klienta hledáme šikovné brigádníky/ce na pozici: pokladní a doplňování zboží. Předchozí praxe není podmínkou. Hlavní náplň:

Práce pro instalatéry / topenáře

Jurling s.r.o. - Mnichov
Nabídka: Popis pozice: Požadavky: Hledáme instalatéri do Německa. Práce je v různých městech Německa. Dlouhodobá práce ( na celý rok ) ve stabilní

EUROPE SKY s.r.o. - Mariánské Lázně  +1 lokalita
Hledáme šikovné uchazeče/ky na dlouhodobý pracovní poměr do skladu – pickování zboží. ZAJÍMAVÉ OHODNOCENÍ, 13.MZDA, 5 TÝDNŮ DOVOLENÉ, ŠKÁLA BENEFITŮ, SVOZY!

Mariánské Lázně Takko - prodavač/ka

Takko Fashion - Mariánské Lázně
TAKKO FASHION Mariánské Lázně postrádá zrovna Vás !!!!!!! ASISTENT/KA PRODEJE na celý úvazek Vaše úkoly Budete pracovat se zbožím na prodejně, ve skladě,

Expedient Klimentov

Penam CZ - Velká Hleďsebe
Pracovní náplň: • příprava a expedice výrobků podle nakládkových a dodacích listů, • kontrola správnosti zabaleného zboží, • sledování záručních lhůt,

Prodavač/ka 130 Kč/hod - Mariánské Lázně

CREDIT CZECH s.r.o. - Mariánské Lázně  +1 lokalita
Pro našeho významného klienta hledáme šikovné brigádníky/ce na pozici: pokladní a doplňování zboží. Předchozí praxe není podmínkou. Hlavní náplň: práce za

Pracovník/ce úklidu

Kaufland - 121 recenzí - Mariánské Lázně
Prodejna Náchod Kaufland Česká republika, Polská 379, 547 01 Náchod Jsme úspěšná mezinárodní obchodní společnost. Základem našeho úspěchu jsou lidé, kteří

Prodavač/ka logistik 3/4 úvazek-SPORTISIMO - Mariánské Lázně

Sportisimo - Mariánské Lázně
Charakteristika pozice: - pokladní činnost (nebo práce na pokladně) - doplňování zboží - obsluha zákazníků - příprava zboží k prodeji Co očekáváme: - SŠ /

Nikdy nepromeškejte pracovní příležitost. Nechejte si každodenně zasílat e-mailem nové pracovní příležitosti.

Nechejte si zdarma zasílat nové nabídky práce pro vaše vyhledávání: nabídky práce: Mariánské Lázně
Zasílání nabídek můžete kdykoliv zrušit.