nabídky práce: Mariánské Lázně

Filter results by:
Řadit podle: relevance - data
Nabídky 1 až 10 z 863
Vytvořte si svůj životopis - Zabere to opravdu jen chvíli

Prodavačka do prodejny Don Pealo Mariánské Lázně

Peal CZ - Mariánské Lázně  +1 lokalita
- práce na hlavní pracovní poměr - krátký – dlouhý týden - nástup ihned - kontakt: Veronika Luptáková luptakova@peal

Administrativní pracovník/ce - obchodní oddělení

Betz s.r.o. - Mariánské Lázně
Místo výkonu práce: Betz s.r.o., Třída Vítězství 68/4, Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Požadujeme: výborná znalost práce na PC (word, excel)

Hotelový/á pokojský/á

CRISTAL PALACE a. s. - Mariánské Lázně
Pracovní náplň Místo výkonu práce: Hotel San Remo, Zeyerova 161, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Vhodné i pro

Montážní dělník/ce

Hofmann Wizard s.r.o. - Mariánské Lázně
Informace - kompletace kabelových svazků - obsluha jednoduché výrobní linky Co od vás očekáváme - bezúhonnost - manuální zručnost Co vám nabízíme -

RECEPČNÍ - Hotel PALACE ZVON, Mariánské Lázně

Orea Hotel Palace Zvon - Mariánské Lázně
Náplň práce: • komunikace s hostem • rezervace a služby spojené s ubytováním • vstřícné reakce v řešení vzniklých situacích • flexibilní a profesionální

Uklízeč/ka

Reitenberger s.r.o. - Mariánské Lázně
Pracovní náplň Místo výkonu práce: Hotel Reitenberger, Ibsenova 92, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné prodloužení.

Účetní + administrativní pracovník/ce

BOLID M s.r.o. - Mariánské Lázně
Jedná se o pozici "účetní + administrativní pracovník/ce" !!! Místo výkonu práce: Husova 654, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu určitou (do 31.1

Manipulační dělník

APRAX CZ s.r.o. - Planá
Místo výkonu práce: Průmyslová 917, 348 15 Planá Práce vhodnější pro muže, příspíváme na cestovné

Doručovatel listovních zásilek pěší - Mariánské Lázně

Česká pošta, s.p. - Mariánské Lázně
Informace * příprava poštovních zásilek a jejich doručování do firem a domácností * uložení nedoručených zásilek na ukládacích poštách * příprava, třídění a

Zástupce manažera/ky prodejny - Mariánské Lázně

LIDL - Mariánské Lázně  +1 lokalita
Vaše úkoly a pracovní náplň * zastupování manažera / manažerky prodejny v době jeho / její nepřítomnosti * spoluodpovědnost za celkové řízení prodejny *

Nikdy nepromeškejte pracovní příležitost. Nechejte si každodenně zasílat e-mailem nové pracovní příležitosti.

Nechejte si zdarma zasílat nové nabídky práce pro vaše vyhledávání: nabídky práce: Mariánské Lázně
Zasílání nabídek můžete kdykoliv zrušit.