nabídky práce: Mariánské Lázně

Filter results by:
Řadit podle: relevance - data
Lokality
Nabídky 1 až 10 z 730
Vytvořte si svůj životopis - Zabere to opravdu jen chvíli

Úklidový pracovník/pracovnice - Mariánské Lázně

ISS Facility Services s.r.o. - Mariánské Lázně
Brigáda
Informace Na zajištění úklidu administrativních prostor v Mariánských Lázních přijmeme šikovné brigádníky. Jedná se o práci buď v dopoledních hodinách 8:00 -

Pracovník úklidu (od 100 Kč/hod; dlouhodobá brigáda)

Dorfner s.r.o. - Mariánské Lázně
Brigáda
Informace Společnost Dorfner s. r. o. hledá spolehlivé brigádníky na úklid výrobního podniku v Mariánských Lázních na noční směny od 21:00 do 01:00 Baví tě

Rozvoz novin Mariánské Lázně

Strakošová Simona - Mariánské Lázně  +1 lokalita
Jak bude vypadat váš pracovní den: Brzy ráno si poskládáte noviny tak, aby se Vám dobře roznášely Vše přichystané roznesete nebo rozvezete do 7:30

vrchní referent / rada,

Státní pozemkový úřad - Tachov
Ústřední ředitelka Státního pozemkového úřadu, jako služební orgán příslušný podle § 10 odst. 1 písm. f) zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě (dále jen

Prodavač a manažer v Growshopu

Original Growshop - Mariánské Lázně
Je tu neopakovatelná příležitost na práci v zavedeném prosperujícím Growshopu v Mariánských Lázních

Administrativní pracovník

BMK servis s.r.o. - Toužim
Smlouva
Zadávání dat do PC Prodej ND a příslušenství Výdej opravených malých spotřebičů Požadujeme: Dobrá s PC Základní znalosti Informačních programů Dobrá znalost

POKOJSKÁ

Falkensteiner Hotel Grand MedSpa - Mariánské Lázně
Náplň práce: Provádění běžného úklidu pokojů Požadujeme: Praxe výhodou Nabízíme: Zázemí mezinárodní společnosti Atraktivní mzdové ohodnocení Bonusový

Skladový manipulant/ka č. 51

HOFMANN WIZARD s.r.o. - Tachov
Informace o pracovním místě Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti hledáme skladové manipulanty/ky Místo výkonu: Tachov Požadujeme: roztřídění, kontrola

č. 51 Skladový manipulant/ka až 140Kč/hod. + bonusy

Hofmann Wizard s.r.o. - Tachov
Informace hledáme skladové manipulanty/ky Místo výkonu: Tachov Požadujeme: roztřídění, kontrola materiálů a jejich ukládání ,příjem materiálů a zboží do

PRÁDLOVÁ - OBSLUHA PRÁDLA

Náplň práce: Manipulace s prádlem, výdej čistého, příjem špinavého prádla, výdej čisticích prostředků apod. Manuální zručnost Požadujeme: Základní znalost

Nikdy nepromeškejte pracovní příležitost. Nechejte si každodenně zasílat e-mailem nové pracovní příležitosti.

Nechejte si zdarma zasílat nové nabídky práce pro vaše vyhledávání: nabídky práce: Mariánské Lázně
Zasílání nabídek můžete kdykoliv zrušit.