nabídky práce: Mariánské Lázně

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Typ práce
Pracovní pozice
Nabídky 1 až 10 z 800

Prodavač/ka logistik 3/4 úvazek-SPORTISIMO - Mariánské Lázně

Sportisimo - Mariánské Lázně
Charakteristika pozice: - pokladní činnost (nebo práce na pokladně) - doplňování zboží - obsluha zákazníků - příprava zboží k prodeji Co očekáváme: - SŠ /

Obchodní referent

Elfetex - Mariánské Lázně
Vaše náplň práce bude zahrnovat: Denní komunikace se zákazníky a dodavateli Zpracovávání nabídek a zakázek pro zákazníky Dohled nad řešením reklamací a

Pracovníci reklamačního skladu

Avangarda spol. s r.o. - Planá
Pro našeho klienta, zahraniční společnost hledáme kandidáty/tky na pozici: Pracovník reklamačního skladu Náplň práce manipulace se zásilkami posuzování

Uklízečka

Domov pro seniory v Lázních Kynžvart, příspěvková... - Mariánské Lázně
Informace uklízečka v domově pro seniory, 8 hod. denně, občas víkend, svátek Co od vás očekáváme čistý trestní rejstřík, zdravotní způsobilost Co vám nabízíme

Expedient Klimentov

Penam CZ - Velká Hleďsebe
Pracovní náplň: • příprava a expedice výrobků podle nakládkových a dodacích listů, • kontrola správnosti zabaleného zboží, • sledování záručních lhůt,

Recepční

NS Hotel s.r.o. - Mariánské Lázně
Příjmeme do našeho týmu spolehlivé recepční do hotelu Fontána v Mariánských Lázních. Znalost jazyků výhodou, požadujeme znalost pc. Nabízíme fixní plat

Kontrolor kvality - Mariánské Lázně + Bor

G & P Quality Management s.r.o. - Mariánské Lázně
Firma G&P Quality Management otevírá pro vhodné kandidáty na pozici KONTROLOR KVALITY. Kdo jsme: - projektová firma zastřešující činnosti spojené s řízením

Prodavač/ka

LIDL - 2 703 recenzí - Mariánské Lázně  +2 lokality
Lidl je úspěšným potravinovým řetězcem, který si silnou expanzí zajistil růst do celé Evropy. Na český trh společnost Lidl vstoupila v roce 2003 a od té doby

Brigáda - úklid kancelářské budovy v Tachově.

ZENOVA services s.r.o. - Tachov
Informace Pro úklid kancelářské budovy (kanceláře, chodby, společenské místnosti, schody a sanitární zázemí) hledáme spolehlivého a ochotného pracovníka nebo

Osobní bankéř/ka – Mariánské Lázně

MONETA Money Bank - 2 recenzí - Mariánské Lázně
Pečovat o naše klienty, radit jim při výběru a prodávat naše produkty a služby na obchodním místě Telefonicky zajišťovat servis našim klientům Pracovat s

Nikdy nepromeškejte pracovní příležitost. Nechejte si každodenně zasílat e-mailem nové pracovní příležitosti.

Nechejte si zdarma zasílat nové nabídky práce pro vaše vyhledávání: nabídky práce: Mariánské Lázně
Zasílání nabídek můžete kdykoliv zrušit.