práce: Mariánské Lázně

Řadit podle: relevance - data
Firem
Lokality
Nabídky 1 až 10 z 3 076

Vedoucí údržby a správy majetku

PENAM, a.s. - Velká Hleďsebe
Jedná se o pozici vedoucí údržby a správy majetku !!! Místo výkonu práce: Klimentov 133, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu určitou. Nástup možný

Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organiz...

- Tři Sekery
Místo výkonu práce: Tři Sekery 157 (průmyslová zóna). Pracovní poměr na dobu určitou - poté možné prodloužení. Vhodné i pro osoby se zdravotním postižením.

Dělník/ce v expedici výrobků (pekárenská výroba)

Pracovní poměr na dobu určitou (6 měsíců) - poté možné převedení na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Vhodné i pro absolventy. Vhodné pro zájemce z

Prodejce

GIENGER BOHEMIA, s.r.o. - Mariánské Lázně - +1 lokalita
hledá prodejce pro pobočku v Mariánských Lázních, nabízíme odpovídající platové ohodnocení + prémie,zaměstnanecké benefity, výhodou předchozí zkušenosti s TZB

Prodavačka Mariánské Lázně

PMU CZ, a.s. - Mariánské Lázně
Pracovní náplň • prodej masa • příprava a prodej uzenin, lahůdek a pečiva • manipulace se zbožím, přepravkami • aranžování • úklid prodejny Požadujeme •

Všeobecní administrativní pracovníci - Administrativa - fakt...

EC Engineering, s.r.o. - Mariánské Lázně
Místo výkonu práce: Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Zkrácený úvazek 20 hod/týdně (možnost přechodu na plný pracovní úvazek). Vhodné i pro

Skladník/ce - číšník/servírka (kombinovaná pozice)

Grand Hotel Marienbad Betriebs s.r.o. - Mariánské Lázně
Popis: Jedná se o pozici "skladník/ce - číšník/servírka" - kombinovaná pozice. Místo výkonu práce: Ruská 123, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu

Celní deklarant/-ka

ELEKTROMETALL s.r.o. - Mariánské Lázně
Náplň práce: Zpracování podkladů pro export, vystavení celních dokladů, vyhotovení přepravních a doprovodných dokladů v rámci koncernu, práce v SAP, celním

administrativní pracovník/nice

Obec Rovná - Rovná
Popis: místo výkonu práce: Rovná 40 Požadavky: dobrá znalost ČJ, znalost práce na PC(EXEL, WORD), znalost obchodní korespondence, dobrá komunikativnost, ŘP

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech

- Planá u Mariánských Lázní
Požadavky: komunikativnost, dobré vyjadřovací schopnosti, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, organizační schopnosti, schopnost zvládat stresové situace,

Nikdy nepromeškejte pracovní příležitost. Nechejte si každodenně zasílat e-mailem nové pracovní příležitosti.

Nechejte si zdarma zasílat nové nabídky práce pro vaše vyhledávání:práce: Mariánské Lázně
Zasílání nabídek můžete kdykoliv zrušit.
Nechejte si zasílat e-mailem nové nabídky pro toto vyhledávání - je to zdarma!