nabídky práce: Mariánské Lázně

Filter results by:
Řadit podle: relevance - data
Lokality
Nabídky 1 až 10 z 681
Vytvořte si svůj životopis - Zabere to opravdu jen chvíli

HOTELOVÁ HOSPODYNĚ

Spa Hotel Děvín - Mariánské Lázně
Náplň práce: • odpovědnost za dodržování kvality poskytovaných služeb a standardů hotelu • školení a kontrola pokojských k zajištění maximální kvality

Recepční

E.H.R spol. s r.o. - Mariánské Lázně
Popis: profesionální a srdečné uvítání hotelových hostůCheck out a zodpovědné vedení pokladnyvyřizování telefonických dotazůkontaktní osoba pro požadavky

Strážný

OBS Praha s.r.o. - Teplá  +4 lokality
Přijmeme zaměstnance do naší společnosti na pozici strážný, mzda 15 000,– Kč až 20 000,– Kč za měsíc, možnost týdenních záloh a možnost ubytování. Požadujeme

Montážní dělník/ce Mariánské lázně

HOFMANN WIZARD s.r.o. Cheb - Mariánské Lázně
Nabídka: Stravenky. Týden dovolené navíc. Přítomnostní prémie, osobní ohodnocení, roční prémie, školní pomůcky pro děti, odměny za zlepšovací návrhy.

Montážní dělník/ce Mariánské Lázně

HOFMANN WIZARD s.r.o. - Mariánské Lázně
Hofmann Personal je personální agentura s dlouholetou tradicí na pracovním trhu, nabízí uplatnění na trhu práce, máme živou nabídku aktuálně volných

Pracovník/ce přepážky pošta Mariánské lázně

Česká pošta, s.p. (Západní Čechy) - Mariánské Lázně
Nabídka: - Naučíme Vás vše, co budete k práci u nás potřebovat. - Pokud Vás to bude bavit, naučíme Vás být i šéfem. - Už po roce práce u nás dostanete

Doplňování zboží

Adam Košinár - Teplá
Brigáda
Informace NABÍDKA BRIGÁDY Teplá - Doplňování zboží na prodejnách - servis Mondeléz (čokolády, sušenky...) Co od vás očekáváme spolehlivé dlouhodobé brigádníky

Prodavač-ka, zástupce vedoucí prodejny MARIÁNSKÉ LÁZNĚ

GECO, a.s. - Mariánské Lázně
GECO a.s. je velká obchodní společnost, která v současné době provozuje 10 velkoobchodních poboček a 265 maloobchodních prodejen, umístěných v hypermarketech

Skladový operátor/ka na montáž kabelů č. 41 Bor Nová Hospoda

Informace o pracovním místě Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti hledáme skladové operátory/ky na montáž kabelů Místo výkonu: Mariánské Lázně Požadujeme

Obchodní referent

Elfetex - Mariánské Lázně
Vaše náplň práce bude zahrnovat: Denní komunikace se zákazníky a dodavateli Zpracovávání nabídek a zakázek pro zákazníky Dohled nad řešením reklamací a

Nikdy nepromeškejte pracovní příležitost. Nechejte si každodenně zasílat e-mailem nové pracovní příležitosti.

Nechejte si zdarma zasílat nové nabídky práce pro vaše vyhledávání: nabídky práce: Mariánské Lázně
Zasílání nabídek můžete kdykoliv zrušit.