nabídky práce: Mariánské Lázně

Řadit podle: relevance - data
Firem
Lokality
Nabídky 1 až 10 z 3 021

Umývači nádobí v hotelovém provozu Mariánské Lázně

Léčebné lázně Mariánské Láz... - Mariánské Lázně
Popis pozice Nabízíme: zajímavé a moderní prostředí; širokou nabídku benefitů; možnost ubytování. K základní mzdě ještě náleží pohyblivá složka mzdy do 5000,

Pomocníci v kuchyni Mariánské Lázně

POBYT WELLNES s.r.o. - Mariánské Lázně
Popis pozice Místo výkonu práce: Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Jedná se o pomocné práce v kuchyni, pomoc při přípravě jídel, např.

Brigádník/ce na noční inventuru

Kaufland 39 recenzí - Mariánské Lázně
Brigáda
vyskladňování a manipulace se zbožím kontrola počtů Požadavky na pozici: zdravotní průkaz plnoletost aktivní přístup k práci časová flexibilita trestní

Volné misto - asistent/ka

ALOHA, a.s. - Mariánské Lázně
Plný úvazek, Dočasný úvazek
ALOHA, a.s. nabízí volné pracovní místo v obci Mariánské Lázně na pracovní pozici asistent/ka. Jedná se o práci na plný nebo zkrácený úvazek a nabízená mzda

Pokojská

Léčebné lázně Mariánské Lázně a. s. - Mariánské Lázně
Popis: K základnímu platu náleží ještě pohyblivá složka mzdy do výše 5000,- Kč nástup dle dohody možnost ubytování široká nabídka

Volné misto - recepční

GALA HOTELS, s.r.o. - Mariánské Lázně
GALA HOTELS, s.r.o. nabízí volné pracovní místo v obci Mariánské Lázně na pracovní pozici recepční. Jedná se o práci na plný úvazek a nabízená mzda je ve výši

Výrobně-administrativní pracovník (expedice)

Technické pružiny SCHERDEL s.r.o. - Tachov
Místo výkonu práce: Průmyslový areál Vysočany 54, 348 02 Bor u Tachova NÁPLŇ PRÁCE: - evidence pohybu obalového materiálu a vratných obalů, - administrativní

Účetní / Fakturant Chodský Újezd

Merimex s.r.o. - Chodský Újezd
Popis společnosti Prodejce speciální lesní techniky John Deere. Popis pozice místo výkonu práce Dolní Jadruž č.p. 56 Chodský Újezd Kontrola správnosti

POKOJSKÁ - Hotel BOHEMIA, Mariánské Lázně

OREA HOTEL BOHEMIA - Mariánské Lázně
Náplň práce: * péče o hezké a čisté prostředí pro klienty hotelu * pokojské činnosti Požadujeme: kolegyni, se zájmem o hotelovou práci * s praxí, ale není

Administrativní pracovnice

PEMELOG s.r.o. - Tachov
Místo výkonu práce: Palackého 2089, 347 01...

Nikdy nepromeškejte pracovní příležitost. Nechejte si každodenně zasílat e-mailem nové pracovní příležitosti.

Nechejte si zdarma zasílat nové nabídky práce pro vaše vyhledávání: nabídky práce: Mariánské Lázně
Zasílání nabídek můžete kdykoliv zrušit.
Nechejte si zasílat e-mailem nové nabídky pro toto vyhledávání - je to zdarma!