nabídky práce: Mnichovo Hradiště

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Pracovní pozice
Nabídky 1 až 20 z 1 997

Administrativní pracovník

EHL elektronika s.r.o. - Bakov nad Jizerou
Informace - práce s PC (Word, email, skladový program) - komunikace s dodavateli a zákazníky - příjem a výdej zásilek Co od vás očekáváme -znalost MS Office

Referent/ka obchodního oddělení

Kamax - Turnov
Hledáme Hledáme kolegu na obchodně-administrativní pozici, kde je potřeba pečlivost, smysl pro detail, schopnost dotahovat úkoly do konce a efektivně

Operátor/ka výroby - práce na dvousměnný provoz.

Jana Beňová - Turnov
Informace montáž a kompletace svítidel práce na strojích a zařízeních jedná se o nenáročnou práci vhodnou pro ženy práci na dvousměnný provoz - ranní,

POMOCNÁ SÍLA DO STŘIHÁRNY

Iva Marková - Libuň
75 Kč - 80 Kč za hodinu
Minimální vzdělání: Základní + praktická škola Pracovněprávní vztah: Plný úvazek Pracoviště: Iva Marková [1], Libuň 204, 50715 Libuň Mzda: 75 - 80 POMOCNÁ

Operátor/ka výroby - práce vhodná pro ženy (dvousměnný provo...

JMBservice - Turnov
Informace o pracovním místě montáž a kompletace svítidel práce na strojích a zařízeních jedná se o nenáročnou práci vhodnou pro ženy práci na dvousměnný

PRACOVNÍK/-CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH

Oblastní charita Sobotka - Libošovice
16 800 Kč měsíčně
Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen) Pracovněprávní vztah: Plný úvazek Pracoviště: Oblastní charita Sobotka - DOMOV POKOJNÉHO STÁŘÍ, Libošovice 39,

Koordinátor skladu

AD Employment s.r.o. - Mnichovo Hradiště
Informace Sledování a podpora Warehouse Processe v SAP Podpora vedoucího koordinátora skladu Kontrola skladových zásob Spolupráce s logistikou Co od vás

Lisař/ka - montážní dělník/ce

Ralsko
Popis pozice: Montážní dělníci výrobků z kovů obsluha lisů, kontrola kvality výrobků apod. Pondělí - Pátek Směny 8h. nebo 12h. Možnost přesčasů Požadujeme

Průvodce (pracovník vztahů k veřejnosti)

NPU CZ - Sychrov
Hledáme kolegy průvodce - pracovníky vztahů k veřejnosti. Požadujeme: · minimálně středoškolské vzdělání · komunikační schopnosti · zodpovědnost,

Recepční Plazy (Mladá Boleslav) (85-90,-kč/h čistého)

Michal Schwägerl - Mladá Boleslav
Informace Hledáme vhodné kandidátky na pozice Recepční v průmyslovém areálu Plazy v Mladé Boleslavy. Náplň práce: - evidence a přijímání návštěv - evidence

Skladový manipulant v zásilkové společnosti Mladá Boleslav -...

UNIJOB, s.r.o. - Mladá Boleslav
Informace Pro našeho významného klienta, významnou českou spediční společnost, hledáme skladové manipulanty do střediska v Mladé Boleslavi - Řepově. Náplň

Koordinátor – Mnichovo Hradiště

100% REWORK s.r.o. - Mnichovo Hradiště
Pro zajištění organizace zakázek a vedení pracovníků na našem provoze v Mnichově Hradišti hledáme vhodného pracovníka na pozici "koordinátor" pro našeho

Operátor potravinářské výroby

Pivovary Lobkowicz Group - Klášter Hradiště nad Jizerou
Nabídka: Nabízíme: • Zajímavou a různorodou práci • Odpovídající platové podmínky • 5 týdnů dovolené • Zaměstnanecké pivo Popis pozice: Hlavní odpovědnosti

Disponent náhradních dílů

ŠKODA AUTO a.s. - 102 recenzí - Mladá Boleslav
Náš útvar centrálního technického zabezpečení pro všechny provozy lakovny zajištuje údržbu a opravy všech strojůa zařízení, administraci a správu nadřazených

Vychystávač/ka zboží pro zákazníky - internetový prodej (mla...

Tesco Stores ČR a.s. - 9 751 recenzí - Mladá Boleslav
Jsme v přímém kontaktu s lidmi, pro které tohle všechno děláme. S našimi zákazníky. Každý den se staráme o jejich spokojenost. Snadno poznáme, že děláme svou

Prodavačka (brigádní směny, Mnichovo Hradiště , 100 Kč/hod)

ZIMBO CZECHIA s.r.o. - Mnichovo Hradiště
Informace Chcete skloubit rodinu, studium nebo další povinnosti a zároveň si přivydělat? Hledáte příjem navíc? Do přátelského týmu hledáme na dlouhodobou

Operátor/-ka kvality v Turnově

C.S.Cargo, a.s. - Turnov
Informace Významná společnost C.S.CARGO a.s. v oboru kvality hledá nové kolegy na pozici Operátor/-ka kvality. Náplní práce je kontrolovat díly do

Výpomoc v prodejně s oblečením - Mladá Boleslav

PŘESČAS s.r.o. - Mladá Boleslav
Informace Pro našeho významného klienta, obchodní řetězec s textilem a bytovými doplňky, hledáme brigádnice na pomocné práce v prodejně v Mladé Boleslavi.

Referent odbytu - ELEKTRO

Dek - Kosmonosy
Přijímá a realizuje objednávky zákazníků Provádí technické poradenství v oboru elektroinstalačních materiálů Vystavuje a kontroluje příslušné doklady

Referent odbytu

Přijímá a realizuje objednávky zákazníků Zajišťuje chod prodejny včetně přímého styku se zákazníkem Vystavuje a kontroluje příslušné doklady Objednává

Nikdy nepromeškejte pracovní příležitost. Nechejte si každodenně zasílat e-mailem nové pracovní příležitosti.

Nechejte si zdarma zasílat nové nabídky práce pro vaše vyhledávání: nabídky práce: Mnichovo Hradiště
Zasílání nabídek můžete kdykoliv zrušit.