nabídky práce: Mnichovo Hradiště

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Pracovní pozice
Nabídky 1 až 10 z 2 168

Hlídání objektu Mnichovo Hradiště

Tereza Kaszycki - Mnichovo Hradiště  +1 lokalita
Informace Falcon security s.r.o., Přijme zaměstnance na hlídání objektu v Mnichově Hradišti. Vhodné i pro držitele průkazu OZP. Možnost chodit i jen pár

Kontrolor/ka - Mnichovo Hradiště

100% REWORK s.r.o. - Mnichovo Hradiště  +2 lokality
Do našeho pracovního týmu přijmeme zodpovědné brigádníky na zajištění mezioperačních a výstupních kontrol dílů v automobilovém průmyslu. Náplň práce -

Asistentka/asistent pedagogického oddělení

Vězeňská služba České republiky - Stráž pod Ralskem
16 500 Kč měsíčně
Směnnost: Pružná pracovní doba Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení) Pracovněprávní vztah: Plný úvazek Mzda: 16500 Ředitel Akademie Vězeňské

Letní brigáda ve výrobě - Turnov

Denisa Novotná - Turnov
Informace • Balení výrobků do kartonu • Zakládání produktů na paletu • Úklid pracoviště • Kontrola balíčků • Spolupráce na kontrole kvality • 8 hod. i 12

Disponent

Mnichovo Hradiště
Popis pozice: - organizace dopravy - komunikace s dodavateli i klienty - dispozice materiálů - součinnost s plánem výroby a provozu Požadujeme: - minimálně

Závozníci - pomocná síla v dopravě

A-DOPRAVA s.r.o. - Mnichovo Hradiště
20 000 Kč - 24 000 Kč měsíčně
Směnnost: Pružná pracovní doba Minimální vzdělání: Základní + praktická škola Pracovněprávní vztah: Plný úvazek Mzda: 20000 - 24000 Místo výkonu práce:

Operátor/ka kabelových svazků - 1 směna

Informace Montáž a kontrola kvality: - kontrola kvality, kabeláž, testování, balení a stříhání svazků - odvíjení a předpříprava materiálu - 1 směna -

Referent zaměstnávání vězněných osob

17 380 Kč - 24 130 Kč měsíčně
Směnnost: Turnusové služby Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou) Pracovněprávní vztah: Plný úvazek Mzda: 17380 - 24130 Požadujeme dosažené střední

Brigádník/brigádnice (vybalování zboží/pokladna)

LIDL - 2 383 recenzí - Turnov  +2 lokality
Lidl je úspěšným potravinovým řetězcem, který si silnou expanzí zajistil růst do celé Evropy. Na český trh společnost Lidl vstoupila v roce 2003 a od té doby

Prodavačka Maso uzeniny

Monika Hlavičková - Mnichovo Hradiště
Informace Přijmeme zaměstnance do řeznictví, kde ještě pořád nevymřela tradiční práce řezníka. • pultový prodej sortimentu masa, uzenin a lahůdek • práce na

Nikdy nepromeškejte pracovní příležitost. Nechejte si každodenně zasílat e-mailem nové pracovní příležitosti.

Nechejte si zdarma zasílat nové nabídky práce pro vaše vyhledávání: nabídky práce: Mnichovo Hradiště
Zasílání nabídek můžete kdykoliv zrušit.