nabídky práce: Mnichovo Hradiště

Řadit podle: relevance - data
Firem
Lokality
Nabídky 1 až 10 z 6 464

Asistentka obchodního oddělení

- Mnichovo Hradiště
Popis: Náplň práce: - vyřízení jednoduchých přímých prodejů a kontakt se zákazníkem - evidence, rozdělení a příchozích poptávek a zpracování cenových

Všeobecní administrativní pracovníci - Sekretáři

SVOTT s.r.o. - Mladá Boleslav  +1 lokalita
Místo výkonu práce: Vodárenská č.p. 1 Čejetice Zkrácený úvazek: 20h. Prvotní kontakt emailem Smlouva : 1/2 pracovní úvazek, 3 měsíční zkušební doba Požadavky:

Pracovníci zákaznického servisu

Toplac s.r.o. - Mladá Boleslav
Místo výkonu práce: Pražská č.p. 657 Benátky nad Jizerou II Doba praxe: 1 rok SPECIÁLNÍ POŽADAVKY: Hledáme zaměstnance, kteří mají zkušenost s obchodem a

Úklidová pracovnice

Fajn brigády.cz - Mnichovo Hradiště
- Úklid administrativních prostor - Udržování hygienického prostředí - Řádný úklid - Zástup na 1. měsíc od IHNED do 31. 8. 2015 Požadujeme - Přítomnost

Ekonoristé - baliči drobných prací

FOKUS MLADÁ BOLESLAV - Sdružení pro péči o duševně... - Mladá Boleslav
Místo výkonu práce: Jaselská č.p. 1304 Mladá Boleslav II Pouze pro OZP. Ranní směna 6:00-14:00 Odpolední směna 14:00-22:00 Platný průkaz motorových vozíků.

Volné misto - Asistentka jednatele - 6 hodin

JOBSMB, s.r.o. - Mladá Boleslav
JOBSMB, s.r.o. nabízí volné pracovní místo v obci Mladá Boleslav na pracovní pozici Asistentka jednatele - 6 hodin. a nabízená mzda je ve výši 16000,- Kč /

Kontrola kvality (až 120,-Kč/hod.)

EUROPERSONAL & FABRIKA s.r.o. - Mladá Boleslav
Společnost EUROPERSONAL s více než 1000 zaměstnanci je jedním z předních poskytovatelů personálních a úklidových služeb. Společnost byla založena v roce 2006,

Hledáme spolupracovníky pro kancelář v MB

Mgr. Hana Brejchová - Mladá Boleslav
Hledáme spolupracovníky pro novou kancelář v Mladé Boleslavi. Nabízíme práci lidem spolehlivým a cílevědomým. Naplno nebo přivýdělek. Příjemné vystupování a

Pracovník archivu Dobrovice

MANPOWER, s.r.o. - Mladá Boleslav
středoškolské vzdělání uživatelská znalost práce na PC zkušenosti s archivací dokumentů výhodou pečlivost, zodpovědnost, učenlivost nástup ihned Náplň

Účetní všeobecní Pomocní účetní Mnichovo Hradiště

KOLTEX COLOR, s.r… - Mnichovo Hradiště
Náplň práce Místo výkonu práce: Nákladní č.p. 1454, 295 01 Mnichovo Hradiště Požadujeme: Vzdělání ekonomického směru. Logické

Nikdy nepromeškejte pracovní příležitost. Nechejte si každodenně zasílat e-mailem nové pracovní příležitosti.

Nechejte si zdarma zasílat nové nabídky práce pro vaše vyhledávání: nabídky práce: Mnichovo Hradiště
Zasílání nabídek můžete kdykoliv zrušit.
Nechejte si zasílat e-mailem nové nabídky pro toto vyhledávání - je to zdarma!