práce: Mnichovo Hradiště

Řadit podle: významnosti - data
Firma
Lokalita
Nabídky 1 až 10 z 6 037
Zobrazit:  všechny nabídky - Pouze "snadno zažádatelná" místa

Pravidelný úklid domu

Agentura Suzi s.r.o. - Mnichovo Hradiště
Nabízím zakázku na pravidelný úklid rodinného domu o 2 patrech a ploše cca 150 m2 v obci Jivina u Mnichova Hradiště. Úklid by probíhal 1x týdně ideálně v

Volné misto - technici kvality

Magna Automotive (CZ) s.r.o. - Řepov
Magna Automotive (CZ) s.r.o. nabízí volné pracovní místo v obci Řepov na pracovní pozici technici kvality. Jedná se o práci na plný úvazek a nabízená mzda je

Volné misto - asistenti prodeje

- Kosmonosy
nabízí volné pracovní místo v obci Kosmonosy na pracovní pozici asistenti prodeje. Jedná se o práci na plný úvazek a nabízená mzda je ve výši 17000,- až 23000,

Policisté

Krajské ředitelství policie Středočeského kraje - Kosmonosy - +1 lokalita
Popis: Nabízíme: Zajímavou práci na obvodním oddělení: - Dobrovice - Benátky nad Jizerou - Bělá pod Bezdězem - Mnichovo hradiště - Mladá Boleslav

Balicí a kompletační práce

UNIJOB, s.r.o. - Mnichovo Hradiště
Pro našeho významného klienta hledáme manuálně zručné a pečlivé brigádníky na lehké manuální a kompletační práce. Společnost: výrobce společenských her

Volné misto - pracovníci na myčku

HAVEX-auto s.r.o. - Kosmonosy
HAVEX-auto s.r.o. nabízí volné pracovní místo v obci Kosmonosy na pracovní pozici pracovníci na myčku. Jedná se o práci na plný úvazek a nabízená mzda je ve

Řidič skupiny B

TRAFFIC a.s. - Mnichovo Hradiště
Pracovní náplň: rozvoz zboží Požadujeme : : ŘP skupiny B, trestní bezúhonnost, spolehlivost, životopis renata.michalkova@jip-napoje.cz Nabízíme : HPP Výběrové

ZAMĚSTNANEC/-KYNĚ PRO PRODEJNU ZDRAVOTNICKÝCH POTŘEB

AMS GLOBAL s.r.o. prac. - Mladá Boleslav
ZAMĚSTNANEC/-KYNĚ PRO PRODEJNU ZDRAVOTNICKÝCH POTŘEB - PP na zkrácený pracovní úvazek (4 h denně), nástup možný od 1.4.2015 - Požadujeme : nutností je jedna z

Operátor/ka kvality - kontrolor/ka

Firma zabývající se 100% kontrolou kvality v autom... - Řepov - +1 lokalita
Pozice: operátor/ka kvality - kontrolor/ka Firma zabývající se 100% kontrolou kvality v automobilovém průmyslu hledá kandidáty na pozici operátor/ka kvality.

Volné misto - zdravotní sestra - recepční

Bc. Kamila Sedláková - Mnichovo Hradiště
Bc. Kamila Sedláková nabízí volné pracovní místo v obci Mnichovo Hradiště na pracovní pozici zdravotní sestra - recepční. Jedná se o práci na plný úvazek a

Nikdy nepromeškejte pracovní příležitost. Nechejte si každodenně zasílat e-mailem nové pracovní příležitosti.

Nechejte si zdarma zasílat e-mailem aktualizace pro nejnovější nabídky práce: Mnichovo Hradiště
Zasílání nabídek můžete kdykoliv zrušit.
Nechejte si zasílat e-mailem nové nabídky pro toto vyhledávání - je to zdarma!