nabídky práce: Opava

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Lokalita
Pracovní pozice
Nabídky 1 až 10 z 1 530

NÁVŠTĚVA V UTAJENÍ NA PRODEJNÁCH MOBILNÍHO OPERÁTORA

Opava  +1 lokalita
Hledáte flexibilní možnost výdělku? Agentura NMS Market Research s.r.o. rozšiřuje síť svých Mystery Shopperů za účelem zlepšení kvality poskytovaných služeb

Prodavač/ka-Molo sport & lifestyle - Opava / OC Breda

Sportisimo - Opava
Charakteristika pozice: - pokladní činnost (nebo práce na pokladně) - doplňování zboží - obsluha zákazníků - příprava zboží k prodeji Co očekáváme: - SŠ /

Pomocná síla - Opava

Sodexo s.r.o. - Opava
Pro závodní jídelnu Sodexo ve Opavě hledáme pomocnou sílu do kuchyně. Náplň práce: obsluha myčky a mytí černého nádobí příprava studené kuchyně, salátů,

ASISTENTKA KANCELÁŘE

Opava
Administrativní podpora Vedení a organizace chodu kanceláře Vyřizování pošty a telefonátů Plánování schůzek makléřům Osobní schůzky s klienty v kanceláři

REFERENT PRO ZÁKAZNICKÝ SERVIS

Opava
Servis a podpora našich klientů, komunikace, reporting, související administrativa; Nabízíme - zaškolení - služební automobil i k soukromému využití -

Prodejce automobilů (30.000–50.000 Kč/měs) - Opava

Opava
Popis pozice: * Komunikace se zákazníky přímo na pobočce * Poskytování zákaznického servisu - výběr a prezentace vozu, testovací jízdy, uzavírání obchodů *

ASISTENTKA OPAVA

Opava
Zajištění chodu oddělení po administrativní stránce Správa příchozí/odchozí pošty Sjednávání schůzek Vedení pokladny, péče o návštěvy Příprava podkladů

Technická podpora oddělení kompletace

MSA rimera group - Dolní Benešov
rozvoj obchodu ve svěřené oblasti. analýza trhu ve svěřené oblasti vyhledávání nových příležitostí na trhu spolupráce s OÚ na rozvoji stávající spolupráce s

Prodavač/ka

LIDL - 2 531 recenzí - Opava
Lidl je úspěšným potravinovým řetězcem, který si silnou expanzí zajistil růst do celé Evropy. Na český trh společnost Lidl vstoupila v roce 2003 a od té doby

RECEPČNÍ

D.I.SEVEN, a.s. - Opava
Informace Bezpečnostní a úklidová firma přijme do pracovního poměru recepční do objektu Mondelez v Opavě. Co od vás očekáváme znalost AJ na komunikativní

Nikdy nepromeškejte pracovní příležitost. Nechejte si každodenně zasílat e-mailem nové pracovní příležitosti.

Nechejte si zdarma zasílat nové nabídky práce pro vaše vyhledávání: nabídky práce: Opava
Zasílání nabídek můžete kdykoliv zrušit.