nabídky práce: Opava

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Lokalita
Nabídky 1 až 10 z 1 421

Operátor výroby - výroba sušenek v Opavě

Tereza Šandrejová - Opava
Informace Má být Vaše práce jako z cukru ? Tak jste na správném místě, protože u nás práce každému jen voní. Nabízíme nové mzdové ohodnocení. Nástupní mzda

Prodavač/ka

LIDL - 2 386 recenzí - Opava  +2 lokality
Lidl je úspěšným potravinovým řetězcem, který si silnou expanzí zajistil růst do celé Evropy. Na český trh společnost Lidl vstoupila v roce 2003 a od té doby

Rozvoz dokumentů

Pavlína Jůzová - Opava
Informace • Přijmeme muže a ženy na rozvoz dokumentů a zapisování dat, akviziční činnost; Co od vás očekáváme • reprezentativní vzhled a příjemné vystupování

ASISTENTKA OPAVA

Opava
Zajištění chodu oddělení po administrativní stránce Správa příchozí/odchozí pošty Sjednávání schůzek Vedení pokladny, péče o návštěvy Příprava podkladů

Asistent/ka prodeje

Kaufland - 121 recenzí - Opava  +1 lokalita
Prodejna Nymburk Kaufland Česká republika, Kolínská 2507, 288 28 Nymburk Jsme úspěšná mezinárodní obchodní společnost. Základem našeho úspěchu jsou lidé,

SKLADNÍK

TRANSA spol. s r. o. - Opava
15 000 Kč - 18 000 Kč měsíčně
Směnnost: Jednosměnný provoz Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen) Pracovněprávní vztah: Plný úvazek Mzda: 15000 - 18000 KO: Kostka Petr, tel.: 777 587

ASISTENTKA KANCELÁŘE

Opava
Administrativní podpora Vedení a organizace chodu kanceláře Vyřizování pošty a telefonátů Plánování schůzek makléřům Osobní schůzky s klienty v kanceláři

PRODAVAČ/-KA ČERPACÍ STANICE

Opava
- Odbavení zákazníků po natankování - Prodej drobného zboží na čerpací stanici - Úklid a doplňování zboží - Spolupráce s technickým pracovníkem - Práce u

Strážný/ná - Opava

Náborové oddělení - Opava
Informace Náplň práce: • Ochrana a ostraha majetku klienta • Pochůzková činnost • Kontrola bezpečnosti v rámci objektu • Jednoduchá administrativa •

OBCHODNÍ ASISTENTKA

Opava
Zpracování nabídek a jejich odesílání Příjem a zpracování objednávek do systému Kontrola a evidence termínů Komunikace se zákazníky Třídění a ukládání

Nikdy nepromeškejte pracovní příležitost. Nechejte si každodenně zasílat e-mailem nové pracovní příležitosti.

Nechejte si zdarma zasílat nové nabídky práce pro vaše vyhledávání: nabídky práce: Opava
Zasílání nabídek můžete kdykoliv zrušit.