nabídky práce: Ostrava

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Typ práce
Lokalita
Nabídky 1 až 10 z 4 599

Práce Mošnov - mzda 25 200,-

Ascari - Ostrava
Chceš mít za svou práci opravdu dobře zaplaceno? Pak hledáme právě Tebe...

ROZVOZ DOKUMENTŮ

Ostrava
• Přijmeme muže a ženy na rozvoz dokumentů a zapisování dat. Nabízíme • finanční prémie • vůz i k soukromým účelům • mzdu od 21 000 Kč/měsíc čistého

Prodavač, volitelný úvazek

Ikea - Ostrava
Díváš se na věci trochu jinak. My taky. Věříme ve schopnosti lidí, takže nabízet rovné příležitosti všem nám připadá přirozené. Tvoje kariéra u nás je tak

Dělník do výroby

BAWEL, s.r.o. - Ostrava
20 000 Kč - 23 000 Kč měsíčně
Směnnost: Jednosměnný provoz Minimální vzdělání: Základní + praktická škola Pracovněprávní vztah: Plný úvazek Mzda: 20000 - 23000 Místo výkonu práce:

Administrativní podpora provozního manažera

Démos trade - Ostrava
Po zaškolení budete: administrovat logistická a provozní data, vytvářet a evidovat smlouvy, evidovat schválené faktury, komunikovat s účetním oddělením,

IHNED - Přijmeme skladnici na výpomoc v Ostravě

AGIVA temp s.r.o. - Ostrava
Informace Do skladu v Ostravě-Kunčičkách přijmeme ženu (studentku) do jednosměnného provozu. Jedná se o malou výrobu, balení, paletování ,páskování, není

Asistent/ka insolvenčního správce

AK Mgr. Michal Machek - Ostrava
Popis práce Insolvenční správce se sídlem v Ostravě hledá zaměstnance na pozici asistent/asistentka insolvenčního správce. Případné nabídky prosím zasílejte

NÁVŠTĚVA V UTAJENÍ NA PRODEJNÁCH MOBILNÍHO OPERÁTORA

Ostrava  +1 lokalita
Hledáte flexibilní možnost výdělku? Agentura NMS Market Research s.r.o. rozšiřuje síť svých Mystery Shopperů za účelem zlepšení kvality poskytovaných služeb

Operátor/ka lisu Ostrava – až 20 000 + stravenky, Po-Pa

Vítkovice
Popis pozice: Požadujeme: Pracujte ve společnosti, která ocení Vaši práci! Stravenky! VOLNÉ VÍKENDY! Nabízíme - smlouvu na HPP - motivující finanční

Pracovník v expedici (HPP)

Hodinky 365 - Vítkovice
Hledáme pečlivého a spolehlivého člověka na pozici pracovník v expedici, s ambicemi kariérního růstu na pozici "vedoucí skladu". Přečtěte si co se od Vás

Nikdy nepromeškejte pracovní příležitost. Nechejte si každodenně zasílat e-mailem nové pracovní příležitosti.

Nechejte si zdarma zasílat nové nabídky práce pro vaše vyhledávání: nabídky práce: Ostrava
Zasílání nabídek můžete kdykoliv zrušit.