nabídky práce: Ostrava

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Typ práce
Lokalita
Nabídky 1 až 10 z 4 399

Administrativní pracovník

Ficek CZ, s.r.o. - Ostrava
17 000 Kč - 20 000 Kč měsíčně
Směnnost: Jednosměnný provoz Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen) Pracovněprávní vztah: Plný úvazek Mzda: 17000 - 20000 Místo výkonu práce: Nogová 28,

Chůva v jeslích - dětská skupina Myška jesle

Daniela Černá - Ostrava
Informace Hlídání dětí od 1 roku do 5 let v malé dětské skupině do 8 dětí. Veškeré potřebné práce související s hlídáním dětí. Co od vás očekáváme Odpovědnost

Administrativní pracovník/ce

B2B JAN s.r.o. - Ostrava
Pro naše logistické oddělení hledáme nového kolegu / kolegyni pro vedení administativy. Náplň práce: Administrativní činnost přepravních dokumentů Archivace,

Uklízeč/ka, Ostrava, administrativní budova.

kariera zenova - Ostrava
Informace Hledáme spolehlivé a ochotné pracovníky úklidu. Jedná se o běžný úklid - vytírání podlah, vysávání, utíraná prachu úklid sociálního zázemí v

Tiskárna - lepení vzorků na časopisy

Vendula Křížková - Ostrava
Informace Pro našeho významného klienta z oblasti tisku a produkce novinových vydání hledáme tým šikovných a pracovitých brigádníků, kteří mají zájem si

Pokladní/k

Zoologická zahrada Ostrava - Ostrava
12 200 Kč měsíčně
Směnnost: Jednosměnný provoz Minimální vzdělání: Základní + praktická škola Pracovněprávní vztah: Dohoda Mzda: 12200 Pracoviště: ZOO Ostrava, Michálkovická

Personalista/ka

Statutární město Ostrava - Ostrava
15 780 Kč - 23 730 Kč měsíčně
Směnnost: Pružná pracovní doba Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení) Pracovněprávní vztah: Plný úvazek Mzda: 15780 - 23730 Popis pracovní činnosti

Recepční fitness centra

Karla Kopecká - Ostrava
Nabídka: Popis pozice: Požadavky: Největší fitness centrum v ČR "FIT PARK Ostrava" hledá vhodné zájemce o brigádu (práce na DPP). Pracovní pozice: RECEPČNÍ

Administrativní podpora, asistent

Hana Langová - Ostrava
Informace Náplň práce: - administrativní podpora - evidence - vyřizování příchozích e-mailů a telefonátů - zpracování požadavků v interním systému Co od

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE

AC Jobs s.r.o. - Ostrava
Náplň práce * Administrativní podpora obchodního týmu * Telefonická komunikace a péče o stávající klientelu * Občasná akvizice nových obchodních

Nikdy nepromeškejte pracovní příležitost. Nechejte si každodenně zasílat e-mailem nové pracovní příležitosti.

Nechejte si zdarma zasílat nové nabídky práce pro vaše vyhledávání: nabídky práce: Ostrava
Zasílání nabídek můžete kdykoliv zrušit.