nabídky práce: Pardubice

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Typ práce
Nabídky 1 až 10 z 3 290

referent celní kontroly a dohledu

MV ČR - Služební místa - Pardubice
Bezpečnostní sbor: Celní správa ČR ID místa: 9008565 Služební hodnost: vrchní referent Řídící funkce: Profese: referent celní kontroly a dohledu

Řidič skupiny B

U4P s.r.o. - Pardubice
Jsme mladá dynamicky se rozvíjející firma, která hledá nové kolegy do svého týmu. „Jestliže neumíš naučíme, jestliže nemůžeš pomůžeme ti, jestliže nechceš

PROVOZNÍ WELLNESS & SPA U VINICE S.R.O.

Pardubice
- zajištění plynulého chodu wellness - komunikace s hosty - řešení provozních záležitostí - správa rezervací online i telefonicky - administrativa spojená

Asistentka Svět zdraví

Svět Zdraví - Pardubice
Požadujeme Znalosti na úrovni min. SŠ vzdělání Vztah ke zdravému životnímu stylu Velmi dobré komunikační schopnosti Zájem o práci s lidmi Pečlivost,

OSOBNÍ ŘIDIČ

Pardubice
Majitel firmy hledá svého osobního řidiče pro veškerou dopravu po městě, za volnočasovými a pracovními aktivitami. Nabízíme - proplácení přesčasů -

Vrátný/á - Česká pošta

INDUS, spol. s r.o. - Pardubice
Popis vykonávané práce: Nabízíme práci bezpečnostního pracovníka/ce s místem výkonu práce v Brně v nepřetržitém provozu. Jedná se o práci na recepci,

Prodavač/ka logistik - SPORTISIMO - Pardubice

Sportisimo - Pardubice
Charakteristika pozice: - pokladní činnost (nebo práce na pokladně) - doplňování zboží - obsluha zákazníků - příprava zboží k prodeji Co očekáváme: - SŠ /

Recepční

Léčebné lázně Bohdaneč a.s. - Lázně Bohdaneč
Pracovní náplň: zodpovědnost za bezchybný provoz recepce, příjem a ubytování klienta LLB a.s., poskytování informací a doplňkových hotelových služeb klientům

Montážní pracovník - muži i ženy!

EUROPERSONAL&FABRIKA, a.s. - Pardubice
Zajímavá práce přímo v Pardubicích - montáž autorádií pro světoznámé automobilky! Nabízíme: • Práci na HPP (smlouva ihned po pohovoru) • ZDARMA hotelové

Obchodník gastro stravenky

LIDL - 2 531 recenzí - Okres Pardubice  +1 lokalita
Společnost Lidl stravenky v.o.s. přichází s ambicí radikálně změnit stravenkový business. Naše stravenka je jediná, se kterou se dá zaplatit v

Nikdy nepromeškejte pracovní příležitost. Nechejte si každodenně zasílat e-mailem nové pracovní příležitosti.

Nechejte si zdarma zasílat nové nabídky práce pro vaše vyhledávání: nabídky práce: Pardubice
Zasílání nabídek můžete kdykoliv zrušit.