nabídky práce: Plzeň

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Typ práce
Lokalita
Pracovní pozice
Nabídky 1 až 20 z 3 452

Administrativní asistentka

Prodej-rc.cz - Plzeň
Informace Vyřizování korespondence, správa datové schránky, administrativa. Co od vás očekáváme Min. středoškolské vzdělání, trestní bezúhonnost. Schopnost

Skladník/Skladnice

LIDL - 2 703 recenzí - Plzeň
Lidl E-Commerce Logistics s.r.o. je nově vzniklé distribuční centrum společnosti Lidl, které bylo otevřeno na podzim 2016 v Plzni – Borská pole, v jedné z

Prodavač/ka maloobchodní prodejny chovatelských potřeb

SUPER ZOO - Plzeň
Do naší prodejny chovatelských potřeb SUPER ZOO Plzeň hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici Prodavač(ka) Prodavač/ka maloobchodní prodejny

Referent/ka zákaznického centra

AVE - Plzeň
Máte trpělivost a rádi napomáháte úspěšnému vyřešení požadavků klientů? Lákala by Vás práce v zákaznickém centru, kde můžete ovlivnit, zda bude zákazník

Brigáda pro muže i ženy - balení CD/DVD - 120-140,-Kč/hod

Triangle Recruitment CZ s.r.o. - Plzeň
Informace Hledáte brigádu, která by vyhovovala Vašim časovým možnostem? Tak využijte naší nabídky a neváhejte nás kontaktovat! Jedná se o jednoduchou

Doplňování zboží (merchandising ) - Plzeň

Kamila Vrbová - Plzeň
Informace Pro našeho významného klienta hledáme spolehlivého a zodpovědného zájemce na doplňování a péči o zboží ze sortimentu sušenky + cukrovinky. -

Brigáda v síti knihkupectví Levné knihy Plzeň

Levné knihy a.s. - Plzeň
Informace Máte rádi knížky? Chcete si přivydělat tím, že se staráte o knížky? Hledáte svoji šanci, jak dokázat světu, že umíte spoustu věcí? Chcete získat

Pracovník/ce skladu e-shopu 145 - 165,-Kč/hod

EMONA KRONI s.r.o. - Plzeň
Informace balení, kompletace a expedice objednávek, práce s PC, práce ve stoje Co od vás očekáváme čistý rejstřík trestů, spolehlivost, pracovní nasazení,

Vyplňování dotazníků z pohodlí domova

Český národní panel - Plzeň
Pokud hledáte možnost, jak si trochu přivydělat ke studiu nebo k práci, tak tohle je ideální příležitost. Jedná se o vyplňování dotazníků pro ověřenou firmu z

Řidič sk. B - Dodávka do 3,5t EU.

Pilsco s.r.o. - Okres Plzeň-město
Řidič sk. B - Dodávka do 3,5t EU. Nabízíme: moderní vozový park, plat 25-35 tisíc čistého měsíčně, zázemí stabilní společnosti, práce na HPP; Požadujeme:

Brigáda asistent/ka prodeje v Plzni!

Plzeň
Popis pozice: Jaká bude Vaše náplň práce? u nás nemusíte aktivně oslovovat zákazníky, k nám lidé chodí rádi a opakovaně v případě potřeby poradit vhodný

Brigáda Möbelix Plzeň - balení internetových zásilek

REAL JOB s.r.o. - Plzeň
Pro pobočku obchodního domu s nábytkem a bytovými doplňky Möbelix v Plzni hledáme brigádníky na balení internetových zásilek. Náplň práce : - zaskladňování

Vychystávač/ka zboží pro zákazníky - internetový prodej (plz...

Tesco Stores ČR a.s. - 9 751 recenzí - Plzeň
Jsme v přímém kontaktu s lidmi, pro které tohle všechno děláme. S našimi zákazníky. Každý den se staráme o jejich spokojenost. Snadno poznáme, že děláme svou

referent daňových kontrol

MV ČR - Služební místa - Plzeň
Bezpečnostní sbor: Celní správa ČR ID místa: 9008983 Služební hodnost: inspektor Řídící funkce: Profese: referent daňových kontrol Hodnostní označení:

BRIGÁDA VE SKLADU E-SHOPU 145 - 165,-/HOD

Balení, kompletace a expedice objednávek. Práce na PC, práce ve stoje. Požadujeme: Čistý rejstřík trestů. Spolehlivost, pracovní nasazení, dobrý zdravotní

Office manažer/ka

Kraus Building, s.r.o. - Plzeň  +1 lokalita
Informace Zajištění chodu kanceláře, administrativní činnosti. Své životopisy zasílejte s fotografií. Co od vás očekáváme Spolehlivost, dobrá práce na PC,

Referent nákupu

PILSEN STEEL - Plzeň
Požadujeme: SŠ, VŠ vzdělání v technickém nebo ekonomickém oboru, obecná znalost a orientace v Intrastatu CZ, obecná znalost nového občanského zákoníku,

Skladník/ skladnice.

People Facility s.r.o. - Plzeň  +1 lokalita
Informace Práce pro výrobní podnik Plzeň. Ruční balení, třídění a zaskladňování zboží do regálů. Co od vás očekáváme Dokončené základní vzdělání, praxe ve

Konzultant prodeje - Plzeň

Alza - Plzeň
Na každé prodejně máme sehraný tým konzultantů, který se snaží, aby zákazníci odcházeli vždy spokojení. Ačkoliv pracuješ v týmu, jsi vždy individuálně

Řidič/ka skupiny C

DONEK - N spol. s r.o. - Plzeň
Náplň práce Přeprava nákladu v relaci zemí CZ-D, CZ-F. Požadavky Řidičský průkaz skupiny C, čistý trestní rejstřík, slušnost a zodpovědnost. Nabízíme Práci

Nikdy nepromeškejte pracovní příležitost. Nechejte si každodenně zasílat e-mailem nové pracovní příležitosti.

Nechejte si zdarma zasílat nové nabídky práce pro vaše vyhledávání: nabídky práce: Plzeň
Zasílání nabídek můžete kdykoliv zrušit.