nabídky práce: Praha

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Typ práce
Lokalita
Nabídky 1 až 10 z 23 892

Odborný referent / Odborná referentka právní administrativy

VZP - Praha
Právě hledáme nového kolegu/kolegyni do Oddělení vymáhání. Jsou Vám níže uvedené činnosti blízké, jste samostatný/á a důsledný/á? Chcete pracovat pro největší

Vkládání reklamních materiálů do obálek

PROPLUSCO GROUP s. r. o. - Praha
Informace Hledáme několik spolehlivých brigádníků na vkládání reklamních materiálů do obálek a časopisů. Náplň práce: manipulace s propagačními materiály,

Odborný referent / Odborná referentka klientského pracoviště

VZP - Praha  +1 lokalita
Chcete pracovat pro největší zdravotní pojišťovnu v České republice a být tak součástí základního pilíře českého zdravotnictví? Přidejte se k nám! Momentálně

Vkládání reklamních materiálů do obálek 115-120 Kč/hod

PROPLUSCO GROUP - Praha
Nabídka: Popis pozice: Požadavky: Hledáme několik spolehlivých brigádníků na vkládání reklamních materiálů do obálek a časopisů. Náplň práce: manipulace s

odborný rada oddělení personálního a mzdového

Státní pozemkový úřad - Praha 3
Ústřední ředitelka Státního pozemkového úřadu, jako služební orgán příslušný podle § 10 odst. 1 písm. f) zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě (dále jen

[Administrativa] Vkládání dat do PC

NOEMATA s.r.o. - Praha 10
Nabízíme brigádu – přepis dat do PC. Jedná se o přepisování papírové formy dotazníku do jeho elektronické podoby. Psaní všemi deseti výhodou. Termín brigády:

Vedoucí oddělení personálního a mzdového

Úřad práce ČR - Praha
Generální ředitelka Úřadu práce České republiky, jako služební orgán, příslušný podle § 10 odst. 1 písm. f) zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě (dále jen

Brigáda- administrativní podpora - EU projekty (Praha)

ČSOB - 2 recenzí - Praha
Brigáda- administrativní podpora - EU projekty (Praha) Československá obchodní banka patří mezi jedničky v klíčových segmentech finančního trhu a je

Administrativní podpora Reklamačního oddělení

Alza - Praha 20
Naše reklamační oddělení zodpovídá za to, že zákazníkům zboží přijde opravené a včas. Tvoříme tým na reklamacích v Praze - Horních Počernicích a máme na

Obsluha balící linky

Kaufland - 133 recenzí - Modletice
Masozávod, Modletice 93, 251 01 Říčany Jsme úspěšná mezinárodní obchodní společnost. Základem našeho úspěchu jsou lidé, kteří tvoří silný tým. Nabízíme

Nikdy nepromeškejte pracovní příležitost. Nechejte si každodenně zasílat e-mailem nové pracovní příležitosti.

Nechejte si zdarma zasílat nové nabídky práce pro vaše vyhledávání: nabídky práce: Praha
Zasílání nabídek můžete kdykoliv zrušit.