nabídky práce: Praha

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Typ práce
Lokalita
Zaměstnavatel
Nabídky 1 až 10 z 22 785

Referent/ka oddělení dokladů a matrik

Univerzita Karlova - Praha
Univerzita Karlova byla založena v roce 1348 a patří mezi nejstarší světové univerzity. Je největší českou vysokou školou a zároveň nejznámější a nejlépe

Referent finančního odd. - vedení malého týmu

INVIA - Praha
Baví vás představa, že máte zodpovědnou práci na finančním oddělení, kde nejen zpracujete finanční podklady, ale také řídíte malý kolektiv brigádníků? Chcete

Asistentka v oddělení Auditu

PwC - Praha
Hledáme zodpovědnou a pečlivou kandidátku s dobrými komunikačními a organizačními dovednostmi na pozici týmové asistentky. Náplň práce Zpracovávání

Výdejce radosti – Praha

ZOOT - Praha
Bavilo by vás předávat radost z online světa do toho opravdového? ZOOT stále roste, a proto sháníme nové kolegy, co s námi budou rozdávat radost na pražských

Recepční do dětského centra

Mgr. Jana Brabcová - Praha 5
Dětské centrum FitBaby hledá do svého týmu novou recepční, nástup září 2017. Požadujeme: SŠ vzdělání, flexibilitu, ochotu učit se novým věcem, schopnost

Pracovník ve výrobě – pepsi mzda až 30 000 Kč

TONIX JOBS - CZ s.r.o. - Praha
Nabídka: • Práci ve stabilní mezinárodní společnosti na dobu neurčitou • Nástupní mzdu 30 000 Kč včetně příplatků a bonusů • Příplatky za práci v noci a o

[Kancelářské práce] Recepční do dětského centra

Recepční v dětském centru

Do dětského centra FitBaby na Praze 5 hledáme recepční. Náplň práce: Činnosti související s otevíráním a zavíráním centra, komunikace s klientem, odbavení a

Recepční/Asistent/ka 1/2 úvazek-SPORTISIMO-Praha-Zličín

Sportisimo - Praha 5
Náplň práce: - zajištění chodu recepce - uvítání a příjem návštěv - příjem telefonátů a jejich přepojování, emailová korespondence - kontrola zasedacích

Pracovník vybalování a doplňování zboží - směny 05:00 - 09:0...

Ikea - Praha
Do našeho týmu logistiky obchodního domu IKEA Praha Černý Most hledáme aktivní nadšence s chutí do práce na vybalování a doplňování zboží. Co bude tvá práce:

Nikdy nepromeškejte pracovní příležitost. Nechejte si každodenně zasílat e-mailem nové pracovní příležitosti.

Nechejte si zdarma zasílat nové nabídky práce pro vaše vyhledávání: nabídky práce: Praha
Zasílání nabídek můžete kdykoliv zrušit.