nabídky práce: Účetnictví - Studénka

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 76 výsledků

Office manager/ka

Ostrava
  • Pracoviště: Korunní 595/76, Ostrava - Mariánské Hory.
  • Kontakt osobně 13-16 hod. na adrese pracoviště, telefonicky 10-18 hod., e-mailem.
  • Co od Vás očekáváme my:

Krupiéři

Nový Jičín
30 000 Kč měsíčně
  • Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví.
  • Místo výkonu práce Nový Jičín.
  • Osobně na adrese K nemocnici 1, Nový Jičín.
  • Mzda: 30 000 Kč / měsíc.

Specialista podpory prodeje

Kopřivnice
  • Jaké činnosti budete mít na starosti?
  • Back office pro obchodní tým,.
  • Kontrola termínů a návrhy smluv.
  • SŠ nebo VŠ ekonomického směru,.

účetní

Frýdek-Místek +2 lokality
20 000 Kč - 25 000 Kč měsíčně
  • A11 z:24/6/2020.
  • Pracujeme s účetním programem Flexibee.
  • Směnný provoz: Pružná pracovní doba.

Účetní

BRANO GROUP
Hradec nad Moravicí
  • Znalost českých účetních standardů a příslušné legislativy.
  • Komunikativnost, samostatnost, ochota učit se novým věcem, pečlivost.

Hypoteční specialisté (hpp, dpp, dpč)

Frýdek-Místek
30 000 Kč - 50 000 Kč měsíčně
  • A11 z:17/7/2019 a:30/7/2020 (HPP, DPP, DPČ).
  • Komunikace s klienty, spolupráce s našim Hypotečním…

Asistent mzdového a personálního oddělení - OZZ, OZP

Ostrava
22 000 Kč měsíčně
  • Pracoviště: Na Rovince 879, Ostrava - Hrabová.
  • Náplň práce: výpomoc s agendou pracovně lékařské péče,…

Účetní

Drozd a spol.
Ostrava
24 000 Kč - 30 000 Kč měsíčně
  • Zápisy a evidence tuzemských a zahraničních přijatých faktur.
  • Evidence a zápisy příjmu do skladu , fakturace.
  • Pokročilá znalost práce s MS Excel.

Všeobecná účetní

Fryčovice
  • Do našeho přátelského a tvůrčího týmu hledáme nového kolegu, či kolegyni na pozici ÚČETNÍ s relevantní praxí na obdobné pozici.

Samostatná účetní

TARRA pyrotechnik s.r.o.
Hlučín
  • Velmi dobrá znalost účetnictví, praxe min. 3 roky.
  • Evidence účetních dokladů v systému Ekonomis.
  • Účtování běžných operací účetní agendy dle platných účetních a…
Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!
Pokud si vytvoříte pracovní upozornění nebo si necháte posílat doporučené nabídky práce, souhlasíte zároveň s našimi Smluvními podmínkami. Nastavení souhlasu můžete kdykoli změnit – například zrušením odběru nebo pomocí postupu uvedeného v našich podmínkách.