nabídky práce: Údržbář - Ostrava

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 26 výsledků

Údržbář nová nabídka

Hodinky 365 s.r.o.
Ostrava
150 Kč za hodinu
Informace Sekání trávníku Pozemní a zahradní práce Údržbářské práce v interiéru Co od vás očekáváme Zručnost a šikovnost Zkušenost s manuální prací Co vám…

Správce (údržbář) objektu nová nabídka

Hradečný Partners s.r.o.
Okres Ostrava-město
  • Činnosti spojené se správou a údržbou nemovitosti (školní budova) - praxi v oboru - zručnost - samostatnost a spolehlivost - vzorný přístup k plnění úkolů -…

Údržbář/ka budov

Moravskoslezský kraj
17 800 Kč měsíčně
  • Kontakt telefonicky: Po-ST 9-14 hod. na č. 725 398 400.
  • Pomínkou platný řidičský průkaz sk.
  • Směnný provoz: Pružná pracovní doba.
  • Mzda: 17 800 Kč / měsíc.

Údržbář - zámečník

CROMODORA WHEELS s.r.o.
Mošnov
30 000 Kč - 40 000 Kč měsíčně
  • Provádí údržbu a servis provozních strojů.
  • Zajišťuje opravy a výměny vadných dílů.
  • Správně diagnostikuje závadu a zajistí její odstranění.

Údržbář/Zámečník

Komfort Agentura práce s.r.o.
Ostrava
  • Pro zahraniční firmu v Mošnově hledáme vhodné kandidáty na pozici ÚDRŽBÁŘ.
  • Bude zajišťovat plynulost výroby, opravy a přípravy dle plánů a postupů s celým týmem…

Údržbář/ka - provozní elektrikář/ka

Ostrava
24 000 Kč - 28 000 Kč měsíčně
  • Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.
  • Pokud Vás nebudeme kontaktovat, dali jsme přednost jiným uchazečům.
  • Vyhláška 50/78 Sb., § 6.

Vedoucí technického úseku

Vratimov
40 000 Kč - 50 000 Kč měsíčně
  • Náplň práce: řízení technického úseku a týmu údržbářů (správa budov, strojního zařízení, vozového parku a IT techniky).
  • Pracoviště: Mourová 114/7, Vratimov.

údržbář

Frýdek-Místek
7 704 Kč - 10 000 Kč měsíčně
  • Kontakt: 778 712 238 (PO-PÁ 7:00-17:00 hod.).
  • Mzda: 7 704 - 10 000 Kč / měsíc.
  • Místo pracoviště: Josefa Lady 1790, Frýdek-Místek, 73801.

Údržbář provozu a prodejen nová nabídka

22 000 Kč - 25 000 Kč měsíčně
  • A11 z:25/8/2020 a:11/9/2020.
  • Vzdělání v oboru elektro nebo mechanik, zkušenosti s elektroúdržbou strojů a zařízení.
  • Platnou vyhlášku 50/78 Sb.

Pomocné práce v hotelovém provozu - údržbář POUZE OZP

Těrlicko
16 100 Kč měsíčně
  • Po zapracování - prodloužení prac. smlouvy.
  • Prac. doba - felxibilní - po dhohodě.
  • Mzda: 16 100 Kč / měsíc.
  • Místo pracoviště: Chatová 98/9, Těrlicko, 73542.

PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ

Toto jsou internetové stránky společnosti AGROFERT
Ostrava
  • Spolu s kolegy údržbáři se budete střídat ve třísměnném provozu.
  • Budete se starat o zapojení, seřízení a údržbu našich elektrických zařízení.

SEŘIZOVAČ LINEK - STROJNÍ MECHANIK

BOCHEMIE a.s.
Bohumín
  • Hledáme nového člena do našeho týmu seřizovačů a údržbářů na pozici Seřizovač linek-strojní mechanik.
  • Tvou náplní práce zejména bude:

Provozní technik/ elektrikář brigáda

Special Service International, spol. s r.o.
Ostrava
  • Praxe v oboru provozní technik objektu „údržbář“.
  • Údržba objektu a správa technologií (vzduchotechnika, klimatizace, topení, chlazení, MaR).

Údržbář výrobních strojů pouze na ranní směny!

Karviná
  • Pro našeho významného klienta hledáme zaměstnance na pozici údržba výrobních strojů.
  • Nutná praxe min.3 roky na obdobné pozici.
  • Nutná el.vyhláška 50/min.§6.

Údržbář

COMAC JOBS
Karviná
26 000 Kč - 32 000 Kč měsíčně
  • Hledáme ÚDRŽBÁŘE – elektromechniky a mechaniky strojů a zařízení.
  • Zajímavou mzdu s možností navýšení dle délky praxe a zkušeností.
Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!
Pokud si vytvoříte pracovní upozornění nebo si necháte posílat doporučené nabídky práce, souhlasíte zároveň s našimi Smluvními podmínkami. Nastavení souhlasu můžete kdykoli změnit – například zrušením odběru nebo pomocí postupu uvedeného v našich podmínkách.