nabídky práce: Úklid Kanceláří - Dub nad Moravou

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 10 výsledků

úklid kanceláří

Úklidová firma Kučera
Olomouc
100 Kč za hodinu
  • Přijmeme na úklid kanceláří pracovníka.
  • Pracovní doba od 7hodin do 11 hodin.
  • Mzda 100,-Kč/hodina pracoviště Olomouc město.

Úklid kanceláří v Přerově nová nabídka

IPO PRIMO s.r.o.
Přerov
90 Kč za hodinu
  • Poskytujeme bezpečnostní a úklidové služby.
  • Přijmeme pracovníka/ci na úklid administrativních prostor.
  • Jedná se o nenáročný úklid v příjemném kolektivu.

Pracovník/ce na ranní úklid kanceláří nová nabídka

CORA PLUS s.r.o. Kroměříž
Kroměříž
95 Kč - 100 Kč za hodinu
  • Požadujeme spolehlivost a pečlivost, úklidové zkušenosti výhodou.
  • Úklid kanceláří, sociál. zařízení a společných prostor firmy na výrobu rozvaděčů v Kroměříži.

UKLÍZEČ/UKLÍZEČKA

SLÉVÁRNA ANAH Prostějov, s.r.o.
Prostějov
14 600 Kč - 17 000 Kč měsíčně
  • Náplň práce: úklid kanceláří, hygienického zařízení a šaten.
  • První kontakt e-mailem s životopisem nebo osobně p. Přibyl tel.
  • Délka závazku: Na dobu neurčitou.

Pracovník na ruční a strojový úklid / pro OZP

CORA PLUS s.r.o.
Kroměříž
10 900 Kč - 11 500 Kč měsíčně
  • Náplň práce: ruční a strojový úklid podlah ve výrobních halách, ruční úklid kanceláří, sociál. zařízení a společných prostor.

Samostatný úklidový pracovník/ce - vhodné pro OZP

Kroměříž
87,30 Kč za hodinu
  • Kroměříž přijme do pracovního poměru pracovníka/ci na úklid kanceláří, sociál.
  • Úklidová společnost CORA PLUS s.r.o.
  • Pracovní místo je vhodné pro OZZ nebo ID.

Pracovník na ruční a strojový úklid - pouze pro OZP

Kroměříž
  • Úklidová společnost CORA PLUS s.r.o. hledá pracovníka na ruční a strojový úklid podlah ve výrobních halách, ruční úklid kanceláří, sociál.

Samostatný pracovník/ce úklidu - OZP

Kroměříž
  • Pracoviště Kroměříž - Náplň práce: úklid kanceláří, sociálních zařízení a společných prostor v administrativní budově v Kroměříži - Požadujeme: základní…

Samostatný úklidový pracovník/ce

Kroměříž
  • Úklidová společnost CORA PLUS s.r.o. přijme do pracovního poměru zájemce na úklid kanceláří, sociál.
  • Nabízíme dlouhodobou spolupráci ve stabilní úklidové…

Úklid výrobních prostor a kanceláří

OKIN FACILITY, a.s.
Horka nad Moravou
  • Jedná se o úklid výrobní haly, kanceláří a sociálního zařízení.
  • ÚKLID HORKÁ NAD MORAVOUHledáme nového kolegu nebo kolegyni na ranní směnu úklidu.

Kroměříž
87 Kč za hodinu
  • Požadujeme samostatnost, spolehlivost a pečlivost, úklidové zkušenosti výhodou.
» Zveřejněte svůj životopis - Zabere to opravdu jen chvíli

Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!