nabídky práce: Úklid Kanceláří - Hlučín

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 17 výsledků

Asistentka/asistent zdravotně postiženého dítěte, TPP

ONDRYÁŠOVÁ Helena, Mgr. Ing., advokátní kancelář
Ostrava
27 000 Kč měsíčně
Požadavky
Řidičský průkaz skupiny B: aktivní řidič
  • Výpomoc s domácími pracemi: příprava jídla pro hlídané dítě, průběžný drobný úklid ve chvílích, kdy je např. dítě na rehabilitacích.
  • Mzda 27 000 Kč, tj.

INSTRUKTOR LYŽOVÁNÍ-SNB Lyžařská škola Yetti

Czech sports schools s.r.o.
Česko
150 Kč - 250 Kč za hodinu
  • Možnosti dalších výdělků na hotelu kde máme kancelář v půjčovně a úklid penzionu.
  • Lyžařská škola Yetti Rokytnice nad Jizerou - Krkonoše.

Ranní úklid kanceláří - pro OZP nová nabídka

CORA PLUS s.r.o. Kroměříž
Ostrava
90 Kč za hodinu
  • Náplň práce: úklid kanceláří, sociál. zařízen, šaten a společných prostor.
  • Požadujeme pečlivost a spolehlivost, úklidové zkušenosti výhodou.

Pracovník/ce na ranní úklid kanceláří - pro OZP nová nabídka

Ostrava
87,30 Kč za hodinu
  • Úklidová společnost přijme do pracovního poměru pracovníky/ce na úklid kanceláří, sociál.
  • Požadujeme spolehlivost a pečlivost, úklidové zkušenosti výhodou.

CORA PLUS s.r.o.
Ostrava
  • Úklidová společnost hledá pracovníka/ci na úklid kanceláří, šaten, sociál. zařízení, společných prostor a zázemí firmy.

Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci úklidu - Ostrava nová nabídka

98 Kč za hodinu
  • Vaší náplní práce bude úklid kanceláří, společných chodeb, výtahového loby a sociálních zařízení.
  • Pozice: Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci úklidu -…

Uklízečka

Hadr & Kyblík s.r.o.
Ostrava
  • Jedná se o úklid chodeb, soc. zařízení, šaten, eventuálně kanceláří.
  • Hledáme spolehlivou zaměstnankyni na úklid v provozu Liberty a.s.

Pracovnice úklidu

W - Personal Service s.r.o.
Ostrava
  • Práce zahrnuje standardní úklid kanceláří, šaten, spojovacích chodeb, výrobních prostor.
  • Do skupiny firem Weppler v Ostravě - Mariánských Horách hledáme…

Ostrava
Požadavky

Weppler Czech s.r.o.
Okres Ostrava-město
  • Jedná se o úklid kanceláří, spojovacích chodeb a výrobních prostor.
  • Na 12hodinové nebo 8hodinové směny hledáme pracovnici úklidu.

Přijmeme úklidové pracovníky na ranní/odpolední směny - Ostr...

  • Jedná se o pravidelný úklid prodejny jak ruční i strojové úklidy, úklid zázemí, kanceláří, sociálních zařízení, šaten a úklid parkoviště.
  • Co vás čeká a nemine?

Uklízečka - OZP nová nabídka

Bohemia Marten Plus s.r.o.
Ostrava
  • Přijmeme pro naši společnost zaměstnance na úklid kanceláří, chodeb, sociálního zařízení a ostatních společných prostor.
  • Rovněž i možnost úklidu domácností.

Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!