nabídky práce: Úklid - Čáslav

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 22 výsledků

Pracovník na úklid oddělení nová nabídka

Nemocnice Kolín
Kolín
  • Práci na plný i částečný úvazek, možnost DPP/DPČ.
  • Propracovaný zaměstnanecký program benefitů formou cafeterie.
  • Pojištění odpovědnosti za způsobenou škodu.

Uklízeči a pomocníci

Středočeský kraj
8 000 Kč měsíčně
  • Úklid nových mobilních domů,prodejní kanceláře,výstavní plochy-Vestec.
  • Směnný provoz: Pružná pracovní doba.
  • Mzda: 8 000 Kč / měsíc.

uklizečka nová nabídka

oksana mascuk
Čáslav
  • Ranni, uklid 4-6hod Práce ve velky fabrice v Čáslavě.
  • Hledáme spolehlive pani na uklid kancelaři,společnych prostoru,sociálniho zařizeni,hal.

Pracovníci pro úklid a čištění průmyslových prostor

25 000 Kč měsíčně
  • Pozice:Pracovníci pro úklid a čištění průmyslových prostor.
  • Přijmeme pracovníka pro úklid a čištění průmyslových prostor.
  • Místo vhodné i pro absolventy.

Pokojská

Kutná Hora
90 Kč za hodinu
  • Náplň práce: úklid pokojů penzionu, pomocné práce.
  • V případě zájmu pište na uvedený email, nebo volejte v době 8,00 - 20,00hodin.

Pracovník úklidu Chvaletice

IF FACILITY
Chvaletice
  • Společnost IF FACILITY a.s. přijme pracovníky na úklid v elektrárně Chvaletice.
  • Mám zájem o toto pracovní místo.
  • Nástup možný ihned nebo podle dohody.

Pracovník/Pracovnice úklidu - Kutná Hora

ZENOVA Facility s.r.o.
Kutná Hora +1 lokalita
  • Na DPP přijmeme pracovníka/ici úklidu České pošty – Kutná Hora 1.
  • Úklid se provádí v ranních hodinách od 6:30.
  • Zázemí firmy s mnohaletou tradicí.

SKLADNÍK DO STAVEBNIN - KUTNÁ HORA

IZOMAT stavebniny s.r.o.
  • Péče o manipulační techniku, úklid skladu.
  • Pro pobočku Kutná Hora aktuálně hledáme kolegyni / kolegu na pozici SKLADNÍK.
  • Příjem a výdej stavebního materiálu.

Pomocný skladník

Dek
Kolín
  • Provádí pomocné a úklidové činnosti.
  • Přijímá, vydává, manipuluje a kontroluje zboží.
  • Spolupracuje s dalšími členy pobočky.

Provozní firemní restaurace

  • Náš špičkový šéfkuchař si řídí zaměstnance v kuchyni, na Vás je starost o zaměstnance mimo kuchyň (administrativa, pokladny, úklid).
  • Co by Vás v práci čekalo?

OŠETŘOVATEL/KA HOSPODÁŘSKÝCH ZVÍŘAT na farmu Lipec

Toto jsou internetové stránky společnosti AGROFERT
Lipec
  • Mytí a úklid provozu a jiné práce spojené s provozem a jeho údržbou.
  • Ochotu učit se novým věcem.
  • Nepožadujeme žádnou praxi nebo specifické vydělání.

Pomocník/pomocnice v kuchyni – ranní nebo odpolední směny

  • Úklid a udržování pořádku v kuchyni.
  • V ARAMARKU ctíme tradice a oceňujeme inovace.
  • Přes 25 let se věnujeme firemnímu stravování a stejně dlouho měníme pohled…

Pokojská, uklízečka v hotelu

Seč
120 Kč za hodinu
  • NÁPLŇ PRÁCE: jedná se převážně o úklid pokojů, převlékání, mytí koupelen, vysávání, utírání prachu, mytí oken, úklid společných prostor hotelu atd.

Ostatní uklízeči a pomocníci nová nabídka

Třemošnice
  • Náplň práce: úklidové a pomocné práce v nepřetržitém provozu.
  • Místo výkonu práce: Hedvikov 1, Třemošnice.
  • Požadujeme: praxi ve slévárně tlakového lidí (ochrana…

Obsluha řezacího stroje

Cologniapress
Kolín
  • Provádění pravidelné preventivní údržby zařízení, úklid pracoviště.
  • Hledáš stabilní uplatnění ve slušné firmě?
  • Zodpovědnost za svěřené strojní zařízení.
Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!
Pokud si vytvoříte pracovní upozornění nebo si necháte posílat doporučené nabídky práce, souhlasíte zároveň s našimi Smluvními podmínkami. Nastavení souhlasu můžete kdykoli změnit – například zrušením odběru nebo pomocí postupu uvedeného v našich podmínkách.