nabídky práce: Úklid - Čáslav

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 19 výsledků

Pokojská

Café Havlíček s.r.o.
Kutná Hora
80 Kč za hodinu
  • Pokojská v penzionu s 5 pokoji – úklid pokojů, výměna ložního prádla, úklid koupelen, úklid společenských prostor.
  • Práce ve všedních dnech i o víkendech.

Dělník na pilu do Čáslavi.

LESS & TIMBER, a.s.
Čáslav
  • Přijmeme dělníka na pilu do Čáslavi na úklid pilin.
  • (pouze denní směny od po-pá).
  • Požadujeme: pracovitost, samostatnost, dobrou fyzickou zdatnost.

Přijmeme IHNED pracovníka na technologicky úklid - Kutná Hor...

95 Kč - 105 Kč za hodinu
  • ISS Facility Services s.r.o. přijme pracovníka na technologický úklid do výrobního podniku v Kutné Hoře.
  • Náplň práce: odsávání prachu z technologie výroby/úklid…

Expedice zboží

Kolínská pekárna s.r.o.
Kolín
800 Kč denně
  • Nedělní práce od 1:30 - 5:00 AM.
  • Jedná se o přípravu zboží dle ložného listu pro jednotlivé linky.
  • Manuální zručnost, odpovědnost, samostatnost, pečlivost,…

Pomocník v kuchyni – ranní směny, volné víkendy

  • Úklid kantýny a zázemí, mytí bílého a černého nádobí, pomoc při výdeji jídel.
  • V ARAMARKU ctíme tradice a oceňujeme inovace.
  • K našim lidem jsme vždycky fér.

Pracovník/Pracovnice úklidu - Kolín

ZENOVA Facility s.r.o.
Kolín +1 lokalita
  • Na DPP přijmeme pracovníka/ici úklidu pro úklid vlakových souprav v Kolíně.
  • Pracovní doba je dle domluvy.
  • Pro více informací nás kontaktujte.

Pomocný skladník

Dek
Kolín
  • Provádí pomocné a úklidové činnosti.
  • Přijímá, vydává, manipuluje a kontroluje zboží.
  • Spolupracuje s dalšími členy pobočky.

OŠETŘOVATEL/KA HOSPODÁŘSKÝCH ZVÍŘAT na farmu Lipec

Toto jsou internetové stránky společnosti AGROFERT
Lipec
  • Mytí a úklid provozu a jiné práce spojené s provozem a jeho údržbou.
  • Ochotu učit se novým věcem.
  • Nepožadujeme žádnou praxi nebo specifické vydělání.

Pracovník úklidu Chvaletice

IF FACILITY
Chvaletice
  • Společnost IF FACILITY a.s. přijme pracovníky na úklid v elektrárně Chvaletice.
  • Nástup možný ihned nebo podle dohody.

Obsluha řezacího stroje

Cologniapress
Kolín
  • Provádění pravidelné preventivní údržby zařízení, úklid pracoviště.
  • Hledáš stabilní uplatnění ve slušné firmě?
  • Zodpovědnost za svěřené strojní zařízení.