nabídky práce: Úklid - Šlapanice

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 162 výsledků
Andulka services s.r.o.
Brno
20 000 Kč - 25 000 Kč měsíčně
  • Baví tě uklízení a úklid bereš jako relax?
  • Společnost Andulka se zaměřuje na úklid společenských prostorů bytových domů.
  • Hledáme nového partnera do našeho týmu.
STOPRO servis s.r.o.
Brno
6 300 Kč - 6 600 Kč měsíčně
  • Úklid ve zdravotnictví Brno - Vinohrady, sterilní prostředí, pondělí až pátek od 17 hod, cca 2 - 3 hodinky.
  • Odměna cca 6 300,- Kč/měsíc.
Institut udržitelné výstavby, s.r.o.
Brno
8 000 Kč - 10 000 Kč měsíčně
  • Hledáme pracovní sílu pro běžný úklid prostor Kongresového centra v Brně Pisárkách.
  • Jde o úklid podlah (vytírání, vysávání) v přednáškových sálech, na chodbách…
Zelená úklidovka s.r.o.
Brno
100 Kč - 120 Kč za hodinu
  • Příspěvek na cestovné při mimobrněnských úklidech.
  • Hledáme posily pro běžný úklid domácností a kanceláří v Brně a okolí.
  • BRIGÁDA BRNO 120 Kč/hod.
125 Kč za hodinu
  • Předchozí zkušenosti s úklidem vítány.
  • Úklid zázemí prodejny a kuchyňky pro zaměstnance (vynesení odpadků, vytírání podlahy, utírání prachu a úklid nádobí).
A-Z hospodyně, s.r.o.
Brno
  • Na část. prac. poměr hledáme spolehlivé pracovníky-ce.
  • Úklidy probíhají v Brně, většinou v dopoledních hodinách.
  • Vhodné i pro ženy na MD/RD, důchodce, OZP.
Luboš Macháček
Brno
  • Nabízíme úklid kanceláří 3x týdně cca po 2 hodinách kolem 13:00 a 15:00 hodině.
  • Nástup ihned, spolehlivost pečlivost podmínkou.
IP - TRADING, s. r. o.
Brno
110 Kč za hodinu
  • Přijmeme šikovné brigádnice na úklid v adm. budově, pracovní doba po- pá od 18:00 -22:00h.
  • Vhodné na DPP, požadujeme dlouhodobou spolupráci, pečlivost.
Fusion Collective s.r.o.
Brno
90 Kč - 110 Kč za hodinu
  • Amici Brno hledá pomocnou sílu na pravidelný úklid kuchyně, společných prostor a bistra na Palackého třídě 82.
SUEZ CZ a.s.
Modřice
  • Praxe v úklidu (úklid administrativních a výrobních prostor včetně sociálního zázemí).
  • Jaká bude Vaše náplň práce?
  • Jaký by měl být vhodný kandidát?