nabídky práce: Úklid - Cerhovice

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 13 výsledků

Pracovník/ce na úklid venkovních ploch.

Westody Office, s.r.o.
Okres Beroun
  • Pracovník/ce na úklid venkovních ploch.
  • Hledáme pracovníky na průběžné uklízení našeho areálu.
  • Požadujeme pečlivé plnění zadaných úkolů.

Pomocný skladník

Dek
Hořovice
  • Provádí pomocné a úklidové činnosti.
  • Přijímá, vydává, manipuluje a kontroluje zboží.
  • Spolupracuje s dalšími členy pobočky.
  • Smlouva na dobu určitou - brigáda.

Úklidoví pracovníci Mladá Boleslav nová nabídka

IF FACILITY
Středočeský kraj
  • Společnost IF FACILITY a.s. přijme pracovníky na úklidové práce kancelářské budovy v Mladé Boleslavi.
  • Mám zájem o toto pracovní místo.
  • PD od pondělí do pátku.

Uklízečka nová nabídka

GÖTZ - služby, s.r.o.
Rokycany
  • Provádění úklidu v prostorách firmy.
  • ÚKLIDOVÁ FIRMA PŘIJME SPOLEHLIVÉ PRACOVNÍKY.
  • Jsme pobočkou německé firmy GÖTZ - GRUPPE Regensburg s více než šedesátiletou…

Uklízeči a pomocníci

8 000 Kč měsíčně
  • Úklid nových mobilních domů,prodejní kanceláře,výstavní plochy-Vestec.
  • Směnný provoz: Pružná pracovní doba.
  • Mzda: 8 000 Kč / měsíc.

Pracovníci pro úklid a čištění průmyslových prostor

25 000 Kč měsíčně
  • Pozice:Pracovníci pro úklid a čištění průmyslových prostor.
  • Přijmeme pracovníka pro úklid a čištění průmyslových prostor.
  • Místo vhodné i pro absolventy.

Úklidový pracovník

Okres Praha-západ
  • Jedná se o úklid obchodů, bank apod.
  • Pracovní poměr: Hlavní (6 hodin).
  • Úklidový pracovník pro společnost facility.
  • Co u nás budete dělat:

PRACOVNICE/K ÚKLIDU - ÚZSVM Příbram

Advantage Consulting
Přibram
87,50 Kč za hodinu
  • Úklid kanceláří, společných prostor, toalet a kuchyňky.
  • Pracoviště na chráněném trhu práce přednostně určeno pro ID I. – III. stupně, OZP,OZZ.

Výpomoc do skladu nová nabídka

Agentura STUDENT s.r.o.
130 Kč za hodinu
  • Nanášení zboží (spojovací materiály, armatury).
  • Docházka nejlépe PO-PÁ 7-16 h.
  • Dobré finanční ohodnocení 130Kč/hod,.
  • Brigádu v lokalitě Vestec u Prahy.

Prodejní asistent pro JYSK Beroun

Beroun
  • Pomáháte kolegům s dalšími úkoly, jako je práce na pokladně, příjem zboží, úklid, inventury a objednávání zboží;
  • Jste ochotný udělat všechno pro prodej?

Pomocný pracovník/ce do kuchyně nová nabídka

GTH catering a.s.
Beroun
  • Náplň práce: pomocné práce v kuchyni, výdej jídel, úklid pracoviště.
  • Přijmeme brigádníky pro naší provozovnu v Mýtě (okres Beroun).

Pracovníci úklidu

Čenkov
15 000 Kč měsíčně
  • Náplň práce: úklid firemních kanceláří a výrobní haly.
  • Přijmeme pracovníky úklidu na hpp 8 h nebo 6h úvazek, po domluvě možno i dpp.
  • Mzda: 15 000 Kč / měsíc.

Odebrali jsme 1 nabídku práce, která se velmi podobala již zobrazeným nabídkám. Chcete-li vidět i tyto další výsledky, můžete zopakovat hledání se zahrnutím vynechaných nabídek práce.

» Zveřejněte svůj životopis - Zabere to opravdu jen chvíli
Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!
Pokud si vytvoříte pracovní upozornění nebo si necháte posílat doporučené nabídky práce, souhlasíte zároveň s našimi Smluvními podmínkami. Nastavení souhlasu můžete kdykoli změnit – například zrušením odběru nebo pomocí postupu uvedeného v našich podmínkách.