nabídky práce: Úklid - Chotěboř

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 12 výsledků
Havlíčkův Brod
90 Kč za hodinu
  • Náplň Vaší práce bude pravidelný úklid větších prostor i zázemí (vytírání podlah, otírání prachu, vynášení odpadkových košů, úklid sociálního zařízení atd.).
IZOMAT stavebniny s.r.o.
  • Péče o manipulační techniku, úklid skladu.
  • Naše společnost patří již více než 25 let mezi nejvýznamnější dodavatele stavebních materiálů v České republice.
ACO Industries
Přibyslav
  • Soustružení různých dílů dle výkresové dokumentace.
  • Kontrola nástrojů a jejich nastavení.
  • Kontrola a měření obrobených dílů.
  • Co bychom od tebe chtěli.
  • Popis práce: úklid kancelářských prostor banky, včetně zázemí, utírání prachu, výnos odpadků, luxování a jiné pracovní úkony spjaté s úklidem.
PASOIL s.r.o.
Okres Havlíčkův Brod
  • Náplň práce: komunikace se zákazníkem, obsluha pokladního systému, práce s hotovostí , platebními kartami - hmotná odpovědnost.
OLMAN SERVICE
Rychlá odpověď
  • Firma OLMAN SERVICE s.r.o. – přijme do nemocnice v Havlíčkově Brodě šikovnou kolegyňku, osobu se zdravotním omezením na pozici – Uklízečka na dopolední úklid.
IF FACILITY a.s.
Hlinsko
  • Jedná se o úklid kancelářských prostor a sociálního zázemí.
  • Společnost IF FACILITY a.s. nabízí 1 volné pracovní místo na pozici „uklízeč/ka“ v pojišťovně…
Kraj Vysočina
35 000 Kč - 45 000 Kč měsíčně
  • Zodpovídá za lisování a úklid slámy.
  • AGRONOM - PÍCNINÁŘ (mzda 35-45 000 Kč).
  • Česká zemědělská výrobní a obchodní společnost hledá do svého týmu kolegu /…
IF FACILITY
  • Společnost IF FACILITY a.s. přijme pracovníka na úklid v Jihlavě.
  • Nástup možný ihned nebo podle dohody.
pavel doležal
  • Pultový prodej potravin,točené zmrzliny,uklid,vybalování...
  • Dvousměnný služby Požadujeme zkušenost je předností.