nabídky práce: Úklid - Frenštát pod Radhoštěm

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 42 výsledků

POMOCNÁ SÍLA NA ÚKLID NA LETNÍM TÁBOŘE

NOVOS NJ, s.r.o.
Štramberk
7 800 Kč měsíčně
  • Na letní tábor „U Kateřiny“ ve Štramberku hledáme pomocníky na úklid.
  • Běžný denní úklid společných prostor pro děti: jídelna, sál, chodby, sociálky.

Ubytovávání a úklid v mobilních domech

MARVEL-INTERNATIONAL spol. s r.o.
Rožnov pod Radhoštěm
80 Kč - 100 Kč za hodinu
  • Ubytování hostů a úklid po odjezdu hostů.
  • Jedná se o rekreační sezónní ubytování v mobilních domech v kempu.

ÚKLID

Otakar Kabilka
Frýdek-Místek
90 Kč - 100 Kč za hodinu
  • Úklid nebytových prostor v Nošovicích.
  • Čistý VRT, spolehlivost, pracovitost, dobrou orientaci v prostoru.
  • Dobrý pracovní kolektiv, brigádu i HPP, dobré platové…

Pracovník úklidu

Jan Kozák
100 Kč za hodinu
  • Úklidová firma přijme brigádníka na pomocný úklid v prodejně s potravinami.
  • Úklid se provádí jednou týdně na 4 hodiny.

VÍKENDOVÁ BRIGÁDA-VÝPLATA PO SMĚNĚ !!!

"ANTRA, s.r.o."
73 Kč - 85 Kč za hodinu
  • Úklidové práce na lakovně v Nošovicích.
  • Směny sobota, neděle ranní 6.00-14.00, Dovoz a odvoz zajištěn ZDARMA z ČT, KI, HA, FM, Třince a dalších měst po domluvě.

Pokojské/uklízeči

Bílá
20 000 Kč měsíčně
  • Každodenní úklid pokojů a sociálních zařízení, úklid všeobecných prostor, příprava pokojů na příjezd a odjezd hostů vyžaduje člověka pracovitého a spolehlivého.

Ranní/odpolední úklidový pracovník prodejny - Šenov u Nového...

91 Kč za hodinu
  • Odpolední úklid od 14:00 - 22:00.
  • Popis pracovní pozice: - nenáročný úklid prostor prodejny, zázemí, sociálního zařízení, výnos odpadků a práce spojená s…

Pracovník úklidu na dětském táboře, 120 Kč/hodina

Agentura TAPAZA s.r.o.
Frýdlant nad Ostravicí
120 Kč za hodinu
  • Běžný úklid společných prostor budovy.
  • Úklid sociálních zařízení - wc, sprchy.
  • Nárazová brigáda, vždy při střídání turnusů tábora:

Uklízeč/ka - Valašské Meziříčí, Rožnovská 864 (125 Kč/hod)

Valašské Meziříčí
125 Kč za hodinu
  • Předchozí zkušenosti s úklidem vítány.
  • Úklid zázemí prodejny a kuchyňky pro zaměstnance (vynesení odpadků, vytírání podlahy, utírání prachu a úklid nádobí).

Uklízeči (vhodné i pro OZP)

10 476 Kč měsíčně
  • A16 (vhodné i pro OZP) z:20/4/2020 Náplň práce: - úklid administrativní budovy - kanceláře, společné prostory, sociální zařízení.
  • Mzda: 10 476 Kč / měsíc.