nabídky práce: Úklid - Hlučín

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 76 výsledků
INEX Česká republika s.r.o.
Ostrava
  • Přijmeme brigádníky na úklid provozních a sociálních budov.
  • Pracovní doba ranní směny Po - Pá 7,5 hod. nebo 6 hod. do 12 hod.
Smart painting s.r.o.
Ostrava
  • Zkušenost s úklidem je pro nás výhodou, nikoliv podmínkou nástupu.
  • Vaší náplní práce u nás bude úklid šaten a sociálních zařízení zaměstnanců.
88 Kč - 91 Kč za hodinu
  • Směnnost ranní 6:00-13:45 a odpolední směny 13:00-20:45, 6:00-18:00, krátký a dlouhý týden.
  • Nelze dělat pouze jednu směnu.
  • DPP/DPČ s možností přejít na HPP.
Jan Marjo
Ostrava
80 Kč za hodinu
  • Nabízíme brigádu na pozici úklid stravovacích prostor (umýt lednice, obklady, regály, police, podlahu ...).
  • Pracovní doba 2x týdně 3 hodiny.
ŽS REAL, a.s.
Ostrava
90 Kč za hodinu
  • Provádění pravidelného úklidu vnitřních prostor.
  • Náplň práce pro vnitřní úklid v Aqualandu Moravia:
  • Doplňování materiálu a hygienických potřeb.
Ostrava
  • Náplň práce pro noční úklid v Aqualandu Moravia:
  • Provádění pravidelného úklidu vnitřních i venkovních prostor, jako jsou: šatny, sprchy a bazénové haly.
Yvona Vrzalová
Ostrava
  • Brigáda vhodná pro aktivní seniory.
  • Úklid společných prostor bytových domů v lokalitě Ostrava - Jih.
  • Jedná se pouze o brigádu, výdělek kolem 2000,-Kč.
Alena Chovancová
Ostrava
  • Úklid soukromé ambulance lékaře v centru Ostravy.
  • Odpolední směny (dle pracovní doby ambulance).
  • Pátky,soboty a neděle volné.
  • 4 pracovní dny(7-9 hodin týdně).
Ostrava
  • Venkovní úklid v Aqualandu Moravia se stará o:
  • Čistotu venkovního areálu a přilehlého okolí.
  • Zájem o brigádu v minimální délce 1 měsíce (červen, červenec, srpen…
Vítkovice Machinery Group
Ostrava
  • Práce v sobotu a neděli každý 2. týden.
  • Požadavky na praxi, znalosti a schopnosti.
  • Práce na Dohodu o provedení práce/Dohodu o pracovní činnosti.