nabídky práce: Úklid - Hranice

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 41 výsledků

Úklid kanceláří v Přerově nová nabídka

IPO PRIMO s.r.o.
Přerov
90 Kč za hodinu
  • Přijmeme pracovníka/ci na nenáročný úklid kanceláří v Přerově od PO – PÁ, pracovní doba od 6:00 – 11:00 h, možnost posunout až od 7:00 – 12:00 h.

Úklidová pracovnice Hranice nová nabídka

IF FACILITY
Olomoucký kraj
  • Společnost IF FACILITY a.s. přijme pracovnici na úklid pojišťovny Kooperativa v Hranicích.
  • Mám zájem o toto pracovní místo.

Úklidoví pracovníci Olomouc

IF FACILITY
  • Společnost IF FACILITY a.s. přijme pracovníky na úklid firmy Agrotec v Olomouci.
  • Úvazek 4-6 hodin denně.

Úklidový pracovník Prostějov

IF FACILITY
  • Společnost IF FACILITY a.s. přijme pracovníky na úklid OC Zlaté brány, Okresního soudu, firmy Navos a radnice v Prostějově.

Úklid

Valašské Meziříčí
  • Jedná se úklid sídla firmy.
  • NÁPLŇ PRÁCE: Do svého týmu hledáme kolegu/kolegyni na pozici úklidu.
  • Dva dny v týdnu po 5hod./10hod.týdně dle domluvy.

Pracovnice na úklid kanceláří nová nabídka

CORA PLUS s.r.o.
Bystřice pod Hostýnem
88 Kč za hodinu
  • Požadujeme spolehlivost a pečlivost, zkušenosti s úklidem výhodou, jinak zaučíme.
  • Hledáme zájemkyni na ruční úklid kanceláří, sociálních zařízení a společných…

Úklidová pracovnice Olomouc

IF FACILITY
  • Společnost IF FACILITY a.s. přijme pracovnici na úklid pobočky Air bank v Olomouci.
  • Nástup možný ihned nebo podle dohody.

Montážní pracovník

Férová práce, s.r.o.
  • Montážní a stavební práce při kompletacích kontejnerů (sádrokartony, izolace, oplechování), dodržování postupu výroby, práce s jednoduchými obráběcími nástroji,…

Úklidový/á pracovník/pracovnice

7 300 Kč - 8 500 Kč měsíčně
  • 730 892 293 (Bc. Martin Havránek).
  • Osobní schůzka bude dohodnuta po telefonické domluvě.
  • Mzda: 7 300 - 8 500 Kč / měsíc.
  • Obor: Služby, osobní služby, au-pair.

Pomocná kuchařka/Pomocný kuchař

Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí
  • Náplň práce: umývání nádobí, úklid provozu, čištění a krájení zeleniny a ovoce, krájení či naklepávání masa apod.
  • Placené pracovní volno dle KS.

Pracovnice na odpolední úklid - OZP.

  • Kroměříž hledá zájemkyni na úklid kanceláří, sociálních zařízení a společných prostor v Bystřici pod Hostýnem.
  • Úklidová společnost CORA PLUS s.r.o.

Uklízeči

  • Jedná se o úklid restaurace a baru, práce pouze v sobotu ( 5 hodin ) a v neděli ( 3 hodiny ).
  • Nástup možný ihned, práce je vhodná i pro důchodce.

Operátor výroby

  • Zajišťování úklidu Požadujeme - manuální zručnost.
  • Obsluha strojů na výrobu pružin.
  • Provádění výrobních operací na různých výrobních zařízení v provozech.

Lakýrník | Lakýrnice

LAKOVNA HAJDÍK s. r. o
Jablůnka
  • Aby to na tvém fleku nebyl samý flek, postaráš se také o každodenní úklid, běžnou údržbu kabin a míchárny.
  • Přijď a blýskni se jak metalíza.

Zkrácený úklid ve zdravotnictví - na DPP, DPČ, HPP - Nový Ji...

MW-DIAS, a.s.
Nový Jičín
87 Kč za hodinu
  • Úklidová společnost nabízí pozici úklidové pracovnice.
  • Místo výkonu práce: Nemocnice s poliklinikou Nový Jičín.
Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!
Pokud si vytvoříte pracovní upozornění nebo si necháte posílat doporučené nabídky práce, souhlasíte zároveň s našimi Smluvními podmínkami. Nastavení souhlasu můžete kdykoli změnit – například zrušením odběru nebo pomocí postupu uvedeného v našich podmínkách.