nabídky práce: Úklid - Libušín

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 32 výsledků

Úklid prodejny - Tesco Dolní Bžřežany ( brigáda ) nová nabídka

Okres Praha-západ
  • V ČEM JE PRÁCE NA OBCHODNÍCH JEDNOTKÁCH SPECIÁLNÍ?
  • Jsme v přímém kontaktu s lidmi, pro které tohle všechno děláme.
  • Každý den se staráme o jejich spokojenost.

Brigáda úklidová činnost - roztoky

DPP nebo HPP - úklid na směny - Rakovník nová nabídka

INEX Česká republika s.r.o.
Rakovník
  • Přijmeme zaměstnance na úklidové práce na 3 směnný provoz.

PRACOVNÍK/CE DEZINFEKCE KLADNO 150,-Kč/hod nová nabídka

Washing services s.r.o.
Kladno
150 Kč za hodinu
  • Úklidové práce v prostředí moderních prostorů.
  • Úklid a čištění za pomoci nejmodernějších úklidových technologií.

Pracovník/ce úklidu. nová nabídka

A-ROYAL Service s.r.o.
Okres Kladno
  • Přijmeme zaměstnance na úklid výrobního podniku v Unhošti (okres Kladno).
  • Práce se provádí po-pá, 7-14 hod.

Úklid bytových domů Kladno

Andulka services s.r.o.
Kladno
  • Jedná se o práci v úklidu bytových domů.
  • Uklízejí se společné prostory (schodiště, chodby, výtahy, okna a vestibuly).
  • Co můžete od práce očekávat:

DPP - úklid - Kralupy nad Vltavou nová nabídka

Kralupy nad Vltavou
7 000 Kč měsíčně
  • Přijmeme pracovníky na úklid kancelářských prostor, sociálních zařízení, chodeb.
  • PO - PÁ od 8 do 10.30 hod.
  • Nutnost vlastního automobilu - příspěvek na benzín.

Prodejní asistent pro JYSK Kladno

  • Pomáhate kolegům s dalšími úkoly, jako je práce na pokladně, příjem zboží, úklid, inventury a objednávání zboží;
  • Jste ochotná/ý udělat vše pro prodej?

Pracovník úklidu v Pavlově, 130kč/hod, výplata 1x týdně nová nabídka

PROPLUSCO GROUP s. r. o.
Kladno
130 Kč - 140 Kč za hodinu
  • Hledáme spolehlivou paní na úklid.
  • Náplň práce: Úklid kanceláří a zázemí, šatny, sociální zázemí, chodby ( cca 2 hod) , obsluha čistícího stroje (cca 6 hod).

Úklid a výpomoc domácnosti Beroun nová nabídka

Medixin Czech s.r.o.
Beroun
  • Nabízíme brigádu úklid a výpomoc v domácnosti, časově po dohodě, možné i víkendy.

Brigádník pro JYSK Beroun nová nabídka

Beroun
12 000 Kč měsíčně
  • Hledáme brigádnici nebo brigádníka na doplňování zboží a úklid prodejny.
  • V případě zájmu nám zašlete telefonní číslo a uveďte, jestli máte s podobnou prací…

Asistent prodeje pro JYSK Rakovník - zkrácený úvazek

Rakovník

Uklízeč/ka - Horoměřice (mzda 130 Kč/hodina)

Horoměřice
130 Kč za hodinu
  • Předchozí zkušenosti s úklidem vítány.
  • Úklid zázemí prodejny a kuchyňky pro zaměstnance (vynesení odpadků, vytírání podlahy, utírání prachu a úklid nádobí).

Pracovník úklidu DPP/DPČ

Hostivice
  • Zajištění úklidu toalet ve veřejných i neveřejných prostorách.
  • Location: Hostivice Profession: Cleaning Lady, Cleaner Type of contract: Employment contract,…

Pracovník úklidu - 120 Kč/hod. nová nabídka

Special Service International, spol. s r.o.
Rudná
120 Kč za hodinu
  • Na úklid nové budovy TNT Chrášťany hledáme pracovníka úklidu.
  • Úklid strojem (nejedná se o složitou práci, rádi zaučíme).
  • Směny 3-5 dní v týdnu dle dohody.

Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!