nabídky práce: Úklid - Okres Kladno

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 150 výsledků

Brigáda úklidová činnost - roztoky

  • V ČEM JE PRÁCE NA OBCHODNÍCH JEDNOTKÁCH SPECIÁLNÍ?
  • Jsme v přímém kontaktu s lidmi, pro které tohle všechno děláme.
  • Každý den se staráme o jejich spokojenost.

Úklid prodejny - Tesco Dolní Bžřežany ( brigáda ) nová nabídka

Okres Praha-západ

úklid, mandl, kuchyně nová nabídka

ZICHA s.r.o.
Praha 6
  • Hledáme spolehlivou pomocnou sílu do kuchyně dále úklid, praní a mandlování prádla.
  • Pracovní dobu můžeme přizpůsobit Vašim možnostem.

Úklid bytových domů Kladno

Andulka services s.r.o.
Kladno +1 lokalita
  • Jedná se o práci v úklidu bytových domů.
  • Uklízejí se společné prostory (schodiště, chodby, výtahy, okna a vestibuly).
  • Co můžete od práce očekávat:

Pracovník úklidu v Pavlově, 130kč/hod, výplata 1x týdně nová nabídka

PROPLUSCO GROUP s. r. o.
Kladno
130 Kč - 140 Kč za hodinu
  • Hledáme spolehlivou paní na úklid.
  • Náplň práce: Úklid kanceláří a zázemí, šatny, sociální zázemí, chodby ( cca 2 hod) , obsluha čistícího stroje (cca 6 hod).

PRACOVNÍK/CE DEZINFEKCE KLADNO 150,-Kč/hod nová nabídka

Washing services s.r.o.
Kladno
150 Kč za hodinu
  • Úklidové práce v prostředí moderních prostorů.
  • Úklid a čištění za pomoci nejmodernějších úklidových technologií.

DPP - úklid - Praha Vinohradská nová nabídka

INEX Česká republika s.r.o.
Praha 2
  • Přijmeme pracovníky na ranní úklid administrativních prostor a soc. zázemí.
  • Vinohradská, Praha Český rozhlas na 3 hodiny.

Prodejní asistent pro JYSK Kladno

  • Pomáhate kolegům s dalšími úkoly, jako je práce na pokladně, příjem zboží, úklid, inventury a objednávání zboží;
  • Jste ochotná/ý udělat vše pro prodej?

DPP - úklid - Kralupy nad Vltavou nová nabídka

Kralupy nad Vltavou +1 lokalita
7 000 Kč měsíčně
  • Přijmeme pracovníky na úklid kancelářských prostor, sociálních zařízení, chodeb.
  • PO - PÁ od 8 do 10.30 hod.
  • Nutnost vlastního automobilu - příspěvek na benzín.

Úklid a výpomoc domácnosti Beroun

Medixin Czech s.r.o.
Beroun
  • Nabízíme brigádu úklid a výpomoc v domácnosti, časově po dohodě, možné i víkendy.

Úklid ve střední škole

Střední škola a Mateřská škola Aloyse Klara
Praha
  • Hledáme pána/paní na odpolední úklid ve střední škole v Praze 4 na plný úvazek s nástupem v listopadu 2020.
  • Základní plat 17.070,- Kč, po zkušební době osobní…

uklizeč vnitřního úklidu (úklid administrativních budov)

CDV služby
Praha
  • Práce na zkrácený úvazek Po – Pá.
  • Vytření nebo vyluxování podlahy místností.
  • Otření prachu z nábytku , parapetů a volně dosažitelných míst.

PRACOVNÍKA NA ÚKLID KANCELÁŘSKÝCH PROSTOR

KOBERCE BRENO
Odolena Voda
  • Obchodně logistické centrum KOBERCE BRENO, spol. s r.o.
  • Pro toto obchodně logistické centrum přijmeme od 1.
  • 2020 do svého týmu PRACOVNÍKA NA ÚKLID KANCELÁŘSKÝCH…

Úklid stanic metra

C D V služby, s.r.o.
Praha
15 000 Kč - 18 000 Kč měsíčně
  • Přijmeme nové kolegyně nebo kolegy na úklid stanic metra na všech trasách.

Úklid - podvečer

Klinika Yes Visage
Praha
  • Preferujeme uchazeče se zkušeností v úklidu, s příjemným vystupováním, čistým RT.
  • Pro novou pobočku Kliniky Yes Visage v residenci Churchill na Vinohradech…

Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!