nabídky práce: Úklid - Pardubice

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 57 výsledků
PéVéKá s.r.o.
Pardubice
  • Jedná se o úklid v obchodním domě s oblečením.
  • Dobrý den, nabízíme dlouhodobou brigádu.
  • Pracovní doba je od Po - So od 18.30 do 20.h .
Andulka services s.r.o.
Pardubice +1 lokalita
20 000 Kč - 25 000 Kč měsíčně
  • Baví tě uklízení a úklid bereš jako relax?
  • Nebojíš se práce a tvoje vizitka je perfektně odvedený úklid?
  • "Společnost Andulka se zaměřuje na úklid společenských…
Úklidová firma LENA, s.r.o.
Pardubice
100 Kč - 110 Kč za hodinu
  • Provádění úklidových prací v panelovém domě v ulici Varšavská v Pardubicích 1x týdně, úklid společných prostor domu cca 6-7hodin, je možné rozložit do dvou dnů,…
  • Úklid kancelářských prostor (vynášení košů, utírání prachu, luxování, úklid toalety) Po-So (6prac. dnů) cca 30min/den.
  • Nejlépe docházet kolem 8-9h nebo po 18h.
  • Zkušenost s úklidem vítána ne podmínkou.
  • Popis práce: úklid kancelářského prostoru banky, utírání prachu, vytírání, vysávání, úklid zázemí a sociálního zařízení…
Jana Teplá
Pardubice
100 Kč - 107 Kč za hodinu
  • Předmětem úklidu jsou administrativní prostory.
  • Nejvhodnější dobou úklidu je po 13,00 hodině nejpozději do 15,30 hodin.
Compass Group Czech Republic s.r.o.
Pardubice
  • Mytí nádobí (bílé) a drobné úklidové práce.
  • Nikdo na světě neuvaří přes den více porcí jídla.
  • Nikdo nerozumí víc trendům v chutích zákazníků.
  • Náplň práce: úklid kancelářského prostoru banky, utírání prachu, vytírání, vysávání, úklid zázemí a sociálního zařízení.
PackWay s. r. o.
Pardubice
  • Pomocné a úklidové práce ve skladu.
  • Packway s.r.o., Dělnická 390, 532 36 Pardubice.
  • Hledá do svého týmu v oddělení logistiky spolehlivé brigádníky pro.
Jana Vacková
Hradec Králové
  • Komplexní práce pokojské v hotelu, vč. prádelny.
  • Smysl pro pořádek a čistotu.