nabídky práce: Úklid - Prostějov

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 56 výsledků
Tomáš Zatloukal
Prostějov
  • Pokud nemáš zkušenosti s profi úklidem nevadí mi Tě vše naučíme a zaškolíme.
  • V současné době hledáme spolehlivou kolegyni/gu na HPP na úklid do průmyslové zóny…
BRUCO spol. s r.o.
Prostějov
90 Kč za hodinu
  • Úklid hobby marketu v Prostějově.
Prostějov
100 Kč za hodinu
  • Úklid v hobby marketu v Prostějov.
Infitwell s.r.o.
Prostějov
  • Úklid prostor fitness - úklid cvičební plochy, sociálního zázemí, šaten, všeobecný úklid.
  • Doba úklidu 1,5 až 2 hod,.
Bc. Jiří Minář
Prostějov
  • Hledáme spolehlivé kolegy na úklid kanceláří na zkrácený úvazek.
  • Pracovní doba od Pondělí do Pátku 15:30 - 19:30 a cca 1 x za 3 týdny sobota.
ServiceCrew, s.r.o.
Olomouc
120 Kč - 300 Kč za hodinu
  • Sami si zvolíte pracovní dobu a místo, kde chcete úklid provádět.
  • Sami si zvolíte jak daleko chcete dojíždět, jak velkou požadujete odměnu, kdy máte na úklid…
Olomouc
  • 2 dny v práci, 2 dny volno.
Olomouc
  • 2 dny práce, 2 dny volno.
Jana Sloupenská
Olomouc
110 Kč za hodinu
  • Úklid a desinfekce sociálního zázemí administrativy v Olomouci na Holické ulici.
  • V pracovní dny cca 1,5 až 2 hodiny od 13.30 do 15.30.
IVACOM spol. s r. o.
Olomouc
87 Kč - 88 Kč za hodinu
  • Náplň práce: jedná se o úklid zdravotního zařízení.
  • Nabízíme brigádní při-výdělek nebo stabilní úklid pro ženy od 18 let!
  • Předem Vám děkujeme za Vaše reakce.