nabídky práce: Úklid - Rosice

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 106 výsledků
IP - TRADING, s. r. o.
Brno
  • Přijmeme paní na lehčí práci denního úklidu v adm.budově, pracovní doba po - pá od 9:00- 13:00h nebo od 13:00- 17:00h.
Brno
95 Kč za hodinu
  • Přijmeme paní na úklid Vily na ulici Hroznová, prac. doba od 6:00 hod, PA, PO- 4 h, SO,NE-3 hod.
ServiceCrew, s.r.o.
Brno
120 Kč - 300 Kč za hodinu
  • Sami si zvolíte pracovní dobu a místo, kde chcete úklid provádět.
  • Sami si zvolíte jak daleko chcete dojíždět, jak velkou požadujete odměnu, kdy máte na úklid…
Brno
110 Kč za hodinu
  • Přijmeme šikovné brigádnice na úklid v adm. budově, pracovní doba po- pá od 18:00 -22:00h.
  • Vhodné na DPP, požadujeme dlouhodobou spolupráci, pečlivost.
Jen zdravě s.r.o.
Brno
100 Kč - 125 Kč za hodinu
  • Náplň práce je prodej na pokladně, doplňování zboží, navažování suchých plodů a úklid.
  • Přijmeme jednoho brigádníka na dlouhodobou spolupráci(min.1rok) do zdravé…
BRUCO spol. s r.o.
Brno
90 Kč za hodinu
  • Nabízím brigádu úklid prodejny DM Kampus po - pá, 18 - 21h.
SUEZ CZ a.s.
Modřice
110 Kč - 111 Kč za hodinu
  • Praxe v úklidu (úklid administrativních a výrobních prostor včetně sociálního zázemí).
  • Jaká bude Vaše náplň práce?
  • Jaký by měl být vhodný kandidát?
Luboš Macháček
Brno
  • Nabízíme úklid kanceláří 3x týdně cca po 2 hodinách kolem 13:00 a 15:00 hodině.
  • Nástup ihned, spolehlivost pečlivost podmínkou.
A-Z hospodyně, s.r.o.
Brno
8 000 Kč - 10 000 Kč měsíčně
  • Na část. prac. poměr hledáme spolehlivé pracovníky-ce.
  • Úklidy probíhají v Brně, většinou v dopoledních hodinách.
  • Vhodné i pro ženy na MD/RD, důchodce, OZP.
MONIT plus, s.r.o.
Brno
  • Přijmeme zaměstnance na úklid kanceláří v Brně - Křenova ul.
  • Po-Pá - 4 hod./odpol.
  • 95,-Kč./hod./čistého. DPP.
  • Více info na uvedeném telefonním čísle.