nabídky práce: Úklid - Skalice u České Lípy

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 20 výsledků

Pomocná síla do výrobny jídel nová nabídka

Petr Oppitz
Česká Lípa
  • Zabezpečení vnitřního a venkovního úklidu ,loupání zeleniny , možná pomoc při.
  • Požaduji manuální zručnost, rychlost, spolupráci, smysl pro čistotu.

Asistent prodeje pro JYSK Česká Lípa - poloviční úvazek

Česká Lípa
  • Pomáhate kolegům s dalšími úkoly, jako je práce na pokladně, příjem zboží, úklid, inventury a objednávání zboží;
  • Jste ochotná/ý udělat vše pro prodej?

Pracovník/Pracovnice úklidu nová nabídka

ZENOVA services s.r.o.
Nový Bor +1 lokalita
  • Na DPP přijmeme pracovníka/ici úklidu v Kauflandu – Nový Bor.
  • Pracovní doba je v ranních nebo odpoledních hodinách.
  • Zázemí firmy s mnohaletou tradicí.

Děčín - brigáda - úklid nová nabídka

INEX Česká republika s.r.o.
Děčín
  • Přijmeme brigádníky na úklid výrobních hal RYKO a.s.
  • Děčín. Pracovní doba PO - PÁ 6.00 - 12.00 hod.

Úklid společných prostor bytových domů

Andulka services s.r.o.
Děčín
18 000 Kč - 22 000 Kč měsíčně
  • Úklid společných prostor bytových domů.
  • Flexibilní práce (sami si volíte úklidový den).
  • Dlouhodobou spolupráce se zaběhnutou firmou, působící na trhu již 6 let.

Uklízečka nová nabídka

Ambeat development
Nový Bor
  • Vaším úkolem bude zajištění pořádku a samostatný úklid všech prostor.
  • Vysávání podlah, čištění nábytku, vynášení odpadků a další úklidové práce.

Vedoucí objektu - Varnsdorf, NÁSTUP IHNED !!

AZfacility s.r.o.
Varnsdorf
  • Náplní práce je koordinace pracovníků úklidu, kontrola kvality a dodržování standardů BOZP.
  • Naše společnost AZfacility zajišťuje vybrané služby v oblasti…

Úklidová pracovnice Liberec

IF FACILITY
Liberecký kraj
  • Společnost IF FACILITY a.s. přijme pracovníky na úklid OSSZ v Liberci.
  • Mám zájem o toto pracovní místo.

Úklid bytových domů Děčín

Děčín
  • Jedná se o práci v úklidu bytových domů.
  • Uklízejí se společné prostory (schodiště, chodby, výtahy, okna a vestibuly).
  • Práce je v celém Děčíně.

Uklízeč/ka - Děčín (120 Kč/hod)

Děčín
120 Kč za hodinu
  • Předchozí zkušenosti s úklidem vítány.
  • Úklid zázemí prodejny a kuchyňky pro zaměstnance (vynesení odpadků, vytírání podlahy, utírání prachu a úklid nádobí).

Pomocná síla do kuchyně Crystalex

GTH Multicatering
  • Spolupráce s kolektivem kuchyně při přípravě jídel, výdeji a úklidu.
  • GTH catering, a.s. přijme Pomocnou sílu do kuchyně pro stravovací provoz Crystalex v Novém…

Pracovník úklidu

JAMIKA CZ sro
Děčín
  • (Děčín, Praha, Ústí nad Labem).
  • Manuální zručnost, samostatnost a spolehlivost.
  • Pečlivost a smysl pro pořádek a čistotu.
  • Schopnost samostatné i týmové práce.

Skladník na 2 směny - stravenky a mzda od 24 450 Kč!

  • Náplň práce skladníka: - příjem, výdej a evidence materiálu- doprava a manipulace s materiálem- organizace skladování materiálu- obsluha skladovací techniky-…

Pokojská/ý

Spektrum gastro s.r.o.
  • Do hotelu a restaurace v Hotelu Trosky hledáme nové pokojské pro úklid hotelu a restaurace + pomocné práce v kuchyni (mytí nádobí atd.).

Úklidový pracovník

Děčín
  • Provádět další úkony spojené s úklidem dle rozpisu úklidu.
  • Provádět nenáročný úklid výrobního podniku.
  • Pracovní poměr: Hlavní (6 hodin).
  • Co u nás budete dělat:
Jak jsou tyto nabídky práce celkově relevantní?

Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!