nabídky práce: Řidič Dodávky - Okres Znojmo

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
Nalezeno 14 pracovních pozic v okruhu 50 km od oblasti Okres Znojmo
Nebyly nalezeny žádné pracovní pozice v okruhu 25 km od oblasti Okres Znojmo
1. stránka z 14 výsledků

Řidič dodávky do 3,5t.

BASCOTRANS s.r.o.
Brno
  • Požadujeme: řidičský průkaz B, praxi v řízení dodávky min. 1 rok, trestní bezúhonnost.
  • Pro rozvoz zásilek TNT - Fedex (odjezd a příjezd na pobočku Syrovice).

Řidič sk.B

Ľubomír Slanina
Brno
  • Nabízíme volné pracovní místo na pozici řidiče sk.
  • B, vhodné i pro aktívní důchodce.
  • Rozvoz zboží po Jižní Moravě.
  • Pracovní doba 7–15 hod Po-Pa.

Řidič sk. B

CZ9201134426
Židlochovice
  • MZDA: 27 000-32 000Kč ,.
  • Pracoviště: Depo Měnín 580 Brno venkov,.
  • Pracovní náplň rozvoz zásilek u firmy DPD,.
  • Plat se odvíjí dle šikovnosti a zájmu,.

Víkendový řidič/závozník pro rozvozy nábytku (BRNO a okolí)

DOPRAVAPLUS s.r.o.
Brno
110 Kč - 140 Kč za hodinu
  • B praxe a zkušenosti s řízením dodávky.
  • Řidič / závozník - spolehlivého pracovníka pro pravidelné rozvozy nábytku po Brně a okolí o víkendech a svátcích …

Gas Taxi Brno

  • Řidičský průkaz skupiny B (skupina C výhodou) – aktivní řidič.
  • Zajišťovat dodávky technických a potravinářských plynů (s pomocí automobilu VAN do 3,5 t).

Řidič/ka sk. B.

JIVTRANS s.r.o.
Brno
  • Dopravní firma z Modřic s dlouholetou tradicí přijme zkušené zaměstnance.
  • Náplní práce je rozvoz chlazených potravin zejména po Brně a JM kraji.

Řidič nákladního auta sk.C,E-Brno

RAVEN CZ, a. s.
Brno
  • Rozvoz hutního materiálu v rámci ČR, všechny činnosti související s bezpečnou obsluhou vozidla a konkrétním plněním dodávky materiálu zákazníkovi.

Atlassian Consultant

MoroSystems
Brno
  • Jsi řidič/ka – máme zákazníky v Praze, Brně i mimo ně a bude pro tebe někdy jednodušší jezdit i služebním autem.
  • Nabídneme ti toho ale mnohem víc.

Obchodní zástupce - KAM

Ethic HR
Brno
  • Historie, profil a zaměření společnosti: velkoobchodní a výrobní firma zaměřená na kompletní dodávky obalových materiálů.
  • Analýza potřeb trhu, cen a prodeje.

 řidič sk. B

Petr Liška
Brno
Rychlá odpověď
  • Pokud máte zájem o jakoukoli z výše uvedených nabídek práce, zašlete podrobný životopis ( červené písmo upravte dle vás a zašlete jej na mail: doprava@liskapetr…