nabídky práce: Řidič Sk B - Cheb

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 3 výsledků

Chovatelé drůbeže - řezníci na malé porážce - řidiči motorov...

Cheb
20 000 Kč - 28 000 Kč měsíčně
  • Požadujeme: řidičský průkaz min. sk.
  • Místo výkonu práce: Klest 19, 350 02 Cheb.
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou.
  • Pracovní doba: dle potřeby zaměstnavatele.

Řidiči - strojníci

Cheb
  • Pracovní doba: Po-Pá 7:00-15:30 h. Náplň práce: řidiči nákladního automobilu, strojníci stavebních strojů - bagry, nakladače.
  • Místo výkonu práce: okres Cheb.

Řidič chladírenského nákladního vozu 7,5t - 12t,

Vokotrans
Karlovarský kraj
  • Nabízíme: zaměstnanecké benefity, výhodné platové podmínky, možnost rozšíření řidičského oprávnění ze sk.
  • Náplň práce: rozvoz potravin - vnitrostátní doprava,…
» Zveřejněte svůj životopis - Zabere to opravdu jen chvíli
Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!
Pokud si vytvoříte pracovní upozornění nebo si necháte posílat doporučené nabídky práce, souhlasíte zároveň s našimi Smluvními podmínkami. Nastavení souhlasu můžete kdykoli změnit – například zrušením odběru nebo pomocí postupu uvedeného v našich podmínkách.