nabídky práce: Řidič Sk B - Jílové u Prahy

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 304 výsledků
Unocera a.s.
Praha 3
1 400 Kč - 2 000 Kč denně
  • Předáme vám zkušenosti od starší řidičů, včetně jejich podpory.
  • Na naše firemní vozy hledáme dámy a pány na pozici řidiče smluvní přepravy osob.
Praha 9
150 Kč za hodinu
  • 150 KČ/H ČISTÉHO + dýška.
  • Možnost výběru směn 8, 10 a 12cti hodinové.
JF Riders service s.r.o.
Praha 4
300 Kč - 400 Kč za hodinu
  • Nabízíme práci jako řidič sk.B.
  • Pro převoz našich klientů z bodu A. do bodu B.
  • Jedná se o přepravu osob bez taxametru – smluvní přeprava (NEJSME TAXI).
Auto Kelly
Praha
  • B a máte zkušenosti na pracovní pozici řidič/ka.
  • Cítíte se za volantem jako ryba ve vodě?
  • Oblast auto-moto je Vám blízká a máte základní orientaci v náhradních…
Potten & Pannen - Staněk group, a.s.
Říčany +1 lokalita
  • Máte aktivní řidičský průkaz sk.
  • Kompletace zboží, příprava pro expedici.
  • Kontrola štítků a etiket, práce v systému.
Fajn práce s.r.o.
Praha
150 Kč - 200 Kč za hodinu
  • Aktivní řidič minimálně jeden rok.
  • Přijmeme kurýry pro rozvoz nákupů do domácností pro oblast Praha a střední Čechy.
  • Mzda 150 Kč / hod. čistého + dýška.
Česká práce s.r.o.
Praha
  • Přijmeme zaměstnance pro rozvoz nákupů do domácností pro oblast Praha a střední Čechy.
  • Pracovní náplň:• Rozvoz objednávek• Komunikace se zákazníky.
Praha
  • Jedná se o práci na dodávce do 3,5 tuny.
  • Práce na HPP, možno i na živnostenský list.
  • Rozvoz zboží na dané trase - vykládka a nakládka zboží - komunikace se…
Papera
Praha
  • Poznáváš rád/a Čechy a Moravu?
  • Jízda autem a komunikace s lidmi je Tvým potěšením?
  • I Ty spoj svůj život s PAPEROU.
  • Budeš zavážet zboží našim zákazníkům.
Milada NOVOTNÁ
Praha
  • Po až pá 8:00-14:00 hodin.
  • Vhodné i pro 50+, ativní důchodce, ženy na MD.
  • V případě vašeho zájmu, zašlete životopis!!!!!!