nabídky práce: Řidič Sk B - Karviná

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 49 výsledků

řidič sk.,,B,, pro mezinárodní dopravu nová nabídka

SEMA DaS s.r.o.
Ostrava
30 000 Kč - 40 000 Kč měsíčně
Požadavky
Řidičský průkaz sk. b
  • Řidičský průkaz sk. b (Povinné).
  • Přijmeme řidiče pro plachtovou dodávku , pro mezinárodní dopravu po EU ,.
  • Více info na tel , nebo na mailu.

Řidič plachtové dodávky sk.B

Buderman Logistic s.r.o
Ostrava
Požadavky
  • Příjmene řidiče plachtové dodávky Renault Master.
  • Vše je o domluvě, více info tel. nebo mail.

Řidič dodávky do 3,5 tuny. nová nabídka

M I R P A L, spol. s r.o.
Okres Karviná
  • Řidič dodávky do 3,5 tuny.
  • Řízení dodávky do 3,5 tuny pro rozvozy zboží - Moravskoslezský kraj, celá ČR, SR, PL a DE.

Řidič s vlastním vozem sk. B

JF Riders service s.r.o.
Ostrava
250 Kč - 300 Kč za hodinu
  • Nabízíme práci jako řidič sk.B.
  • Pro převoz našich klientů z bodu A. do bodu B.
  • Jedná se o přepravu osob bez taxametru – smluvní přeprava (NEJSME TAXI).

ŘIDIČ

Adampol Czech
Frýdek-Místek
  • Převoz vozidel v rámci výrobního areálu.
  • Připojování/odpojování vozidel k nabíjecím stanicím.
  • Práce na hlavní pracovní poměr.

ŘIDIČ SK. B 40 000,- (náborový příspěvek 4.000 Kč)

J&J Europe transfers s.r.o.
Ostrava
  • B v Plzni a okolí zajištujeme přepravu osob bez taxametru – smluvní přeprava (NEJSME TAXI).
  • Máme pouze omezený počet míst, nicméně pokud Vás nabídka zaujala,…

Řidič sk.B s vlastním vozem

TransCity, s.r.o.
Ostrava
  • Přijmeme řidiče s vlastním, minimálně čtyřdveřovým vozem do zavedené společnosti se smluvní přepravou osob - Ostrava a okolí.

Řidič dodávky nová nabídka

ADN trans s.r.o.
Ostrava
  • Co od Vás očekáváme: řidičský průkaz sk.
  • Aktálně přijmeme řidiče na dodávku pro rozvoz kusového / i paletové zboží/ po severní Moravě.

Řidič s vlastním vozem, sk. B až 40000 Kč

METHAROTSHOP s.r.o.
Ostrava
  • Rádi přicházíte do kontaktu s lidmi ?
  • Rádi byste si ať už přivydělali, nebo začli vydělávat řízením ?
  • Chcete být pánem/paní svého času ?

Řidič - skladník nová nabídka

SNABYTEK COMPANY s.r.o.
Ostrava
18 000 Kč měsíčně
  • Náplň práce a požadavky: - Dovoz odvoz zboží ze skladů našich dodavatelů, na prodejny - Rozvozy zboží po zákaznících - Výnosy zboží a podobně - Montáže zboží,…

Asistentka/asistent zdravotně postiženého dítěte, TPP

ONDRYÁŠOVÁ Helena, Mgr. Ing., advokátní kancelář
Ostrava
27 000 Kč měsíčně
Požadavky
Řidičský průkaz skupiny B: aktivní řidič
  • B (aktivní řidička/řidič) nezbytností.
  • Řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič (Povinné).
  • Každodenní péče o 6-ti leté zdravotně postižené dítě (PURA syndrom).

Vedoucí prodejny Ostrava nová nabídka

  • Jako Vedoucí prodejny budete vést prodejní tým v Ostravě.
  • Vedení a podporu týmu prodavačů.
  • Zajištění spokojenosti zákazníků, kvality obsluhy na prodejně a…

Asistentka

Vítkovice Machinery Group
Ostrava
  • Organizace zasedání a schůzek, koordinace termínů.
  • Plánování služebních cest (objednávání hotelů, letenek, zajišťování víz).
  • Praxe na obdobné pozici výhodou.

PROVOZNÍ ZÁMEČNÍK

SEMAG spol. s r.o.
Havířov
  • Potravinářská firma hledá do stávajícího týmu na středisko údržby kolegu, který má chuť pracovat a nehledá výmluvy.
  • Praxe v obdobné pozici 3 roky.

Opatrovatelka

Marie Dobsonova
Ostrava
40 000 Kč - 45 000 Kč měsíčně
  • B - aktivní řidič - praxe v řízení min. 2 roky.
  • Hledá se au pair pro 4 děti školního věku, která má kladný vztah nejen k dětem, ale i k domácnosti.

Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!