nabídky práce: Řidič Sk B - Královéhradecký kraj

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 52 výsledků
DTcars Transport s.r.o.
Okres Hradec Králové
22 000 Kč - 25 000 Kč měsíčně
  • Rozvozy zásilek pro zásilkové služby PPL a Geis, Nástup možný ihned.
  • Mzda 22.000 – 25.000 Kč čistého (Po-Pá). + možnost i sobotních brigád.
Ethic HR
Hradec Králové
  • 1 písm. b) (EU) 2016/679.
  • Pro úspěšnou společnost v oboru topení, instalace, sanita a inženýrské sítě, s několika desítkami poboček po celé České republice,…
Hradecká pekárna, s.r.o.
  • Požadujeme: základní vzdělání, ŘP sk.
  • PP na dobu určitou, nástup možný ihned.
  • Náplň práce: rozvoz pečiva, noční směna.
TTV spedice spol. s r.o.
Kostelec nad Orlicí
  • TPL TRADING CZ , rozšiřuje svůj team a přijme na HPP pracovníka na pozici skladník, řidič dodávky.
  • Místo výkonu zaměstnání: Kostelec nad Orlicí.
Toto jsou internetové stránky společnosti AGROFERT
Solnice
20 000 Kč - 25 000 Kč měsíčně
  • Manipulace se zbožím ve skladu.
  • Nakládka a vykládka nákladních aut.
  • Zajišťování základní údržby a provozu.
  • Platné oprávnění VZV a praxe výhodou.
Špindlerův Mlýn
  • Location: Špindlerův Mlýn Profession: Maintainer Type of contract: Employment contract Type of employment: Full-time Entry date: Immediately.
MV ČR - Služební místa
  • Základní profesní příprava, jazyková znalost A2/B1, ŘP sk.
  • Bezpečnostní sbor: Celní správa ČR.
  • Minimální stupeň dosaženého vzdělání: vyšší odborné nebo…
AJK CZ s.r.o.
Roudnice
  • Do největší prodejny nákladních vozů hledá společnost AJK CZ s.r.o. asistentku prodeje.
  • Uživatelská znalost práce na PC.
  • Práci v moderně zařízeném prostředí.
Ethic HR
  • Region výkonu práce: Královehradecký kraj.
  • V rámci úspěšné společnosti v oboru topení, instalace, sanita a inženýrské sítě, s několika…
Wotan Forest, a.s.
Okres Rychnov nad Kněžnou
  • Do závodu Alfa v Solnici hledáme šikovné zaměstnance.
  • B, platné oprávnění VZV a praxe výhodou, pečlivost a samostatnost.