nabídky práce: Řidič Sk B - Rosice

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 138 výsledků
Petr Kozelek
Brno
  • Požadavky: Čistý trestní rejstřík, ŘP sk.
  • B na rozvoz balíků po Brně (Č.pole, Lesná).
  • B, zkušenost s řízením dodávky, spolehlivost.
Sen Sawan s.r.o.
Brno
100 Kč - 140 Kč za hodinu
  • Do našeho týmu s elektro koloběžkami Yoyoway hledáme brigádníka na pozici řidič/"skladník".
  • Jsi student/ka VŠ a chceš si přivydělat?
  • Ochotu učit se novým věcem.
Dopravní podnik města Brna
Brno
  • Výpis z evidenční karty řidiče včetně bodového hodnocení z místa vydání ŘP.
  • V PRŮBĚHU NÁSTUPNÍHO ŘÍZENÍ ZAJISTÍME:
  • Průměrná nástupní mzda řidiče 31 500,- Kč.
Brno
  • Rozšíření řidičského oprávnění na sk.
  • D a průkazem profesní způsobilosti sk.
  • D bez průkazu profesní způsobilosti sk.
  • B nebo C nebo sk.
Brno
  • D a získání průkazu profesní způsobilosti sk.
CoolPeople a.s.
Brno
28 000 Kč - 40 000 Kč měsíčně
  • Pro stabilní českou společnost hledáme kolegu na pozici Elektromontéra na hlavní pracovní poměr do pohodového týmu.
  • Znalost práce dle technické dokumentace.
Brno
  • Platný a aktivní ŘP sk.
  • EUROPA RECRUITMENT spol. s r.o.
  • Location: Brno Profession: Transport and Logistics Type of contract: Employment contract Type of…
LECHNER CZ
Brno
30 000 Kč měsíčně
  • Zařazení nových vozů do provozu, předávání vozidel řidičům dle protokolu.
  • Dohled na prováděných opravách, předání informace ohledně realizace opravy dispečinku…
1CSC, a.s.
Brno
  • Jaká bude náplň vaší práce?
  • Vaší hlavní náplní bude samostatné zajištění nákupní strategie, vyjednávání obchodních podmínek s dodavateli a optimalizace cenových…
Jobs Contact Consulting
Brno
50 000 Kč - 80 000 Kč měsíčně
  • EXKLUZIVNÍ pozice pro ambiciózního kandidáta, který má zájem se chopit šance stát se doménovým specialistou a budovat si kariéru.