nabídky práce: Řidič Sk B - Stříbro

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 11 výsledků

řidič dodávky nová nabídka

Tachsped s.r.o.
Okres Tachov
  • Nabízím práci řidiče dodávky na rozvoz zboží po západních Čechách.
  • Jedná se o rozvoz bílé techniky, cca 10-15 zastávek denně.

Řidič nákladního automobilu.

B & BC, a.s.
Okres Plzeň-sever
  • Požadujeme střední odborné vzdělání s výučním listem, řidičský průkaz sk.
  • Tradiční výrobce betonu a betonových stavebních prvků přijme zaměstnance.

Obchodní zástupce produktů pro zemědělství

Personal Consult
  • „B“ dobrý řidič, ochota cestovat a učit se novým věcem; pozitivní, cílevědomý a spolehlivý přístup.
  • SŠ se zemědělským zaměřením podmínkou; prokazatelná…

Řidič

B & BC
Zbůch
  • Tradiční výrobce betonových stavebních dílů.
  • Profesní průkaz, digitální karta řidiče.
  • Průkaz jeřábnický, vazačský a strojníka autodomíchávače výhodou.

Mezinárodní spediční specialista/ka

Peopledrive
Ostrov u Stříbra
  • Hledáme klíčové zaměstnance, kteří budou stát u rozjezdu nové pobočky nadnárodní logistické firmy.
  • Ta má za sebou 85 let historie a působí ve 12 evropských…

Řidič nákladního automobilu sk. C nad 3,5 t

M.A.T. Group, s.r.o.
Plzeňský kraj
  • Pracovní místo Řidič nákladního automobilu sk.
  • Počet zobrazení nabídky práce: 4 Inzerát Řidič nákladního automobilu sk.
  • Pomáhat při nakládce a vykládce zboží.

Elektrikář

Jobleader
  • Zkušenosti s programováním řídících systémů výhodou.
  • Zabezpečování oprav a údržba elektrických rozvodů a elektrických zařízení.

Řidič chladírenského nákladního vozu 7,5t - 12t

Vokotrans
  • Nabízíme: zaměstnanecké benefity, výhodné platové podmínky, možnost rozšíření řidičského oprávnění ze sk.
  • Náplň práce: rozvoz potravin - vnitrostátní doprava,…

Chcete být úspěšným obchodníkem v elektro oboru?

INEL - Market, s.r.o.
  • Libujete si v komunikaci s lidmi?
  • Oceňujete, když dostanete důvěru a možnost pracovat samostatně?
  • Máte za sebou výsledky, které můžeme ověřit?

Chcete být úspěšným technikem v elektro oboru?

  • Umíte vzít nářadí do ruky?
  • Dokážete odvádět pravidelně kvalitní práci?
  • Rádi vymýšlíte řešení na míru?

Odebrali jsme 1 nabídku práce, která se velmi podobala již zobrazeným nabídkám. Chcete-li vidět i tyto další výsledky, můžete zopakovat hledání se zahrnutím vynechaných nabídek práce.

» Zveřejněte svůj životopis - Zabere to opravdu jen chvíli
Jak jsou tyto nabídky práce celkově relevantní?
Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!
Pokud si vytvoříte pracovní upozornění nebo si necháte posílat doporučené nabídky práce, souhlasíte zároveň s našimi Smluvními podmínkami. Nastavení souhlasu můžete kdykoli změnit – například zrušením odběru nebo pomocí postupu uvedeného v našich podmínkách.