nabídky práce: Řidič Sk C - Chomutov

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 8 výsledků

Řidič - skladník/přípravář (ĆR, VOLNÉ VÍKENDY A SVÁTKY)

JOB spectrum s.r.o.
Chomutov
  • Jako skladník budete zajišťovat expedici a přípravu zboží do zásobníků v centrálním skladě v Chomutově (3 dny v týdnu), jako řidič budete zajišťovat pravidelný…

Řidič MKD sk. C+E.

Staffito
Chomutov
  • C+E, profesní průkaz, kartu do digitálního tachografu, čistý trestní rejstřík, praxi v řízení.

Řidič střídač

SEA - Chomutov
Chomutov
  • Pracovní náplň: Mezinárodní přeprava zboží dle potřeby (např. vykrytí dovolené či nemocenské řidičů).
  • Digitální karta a výpis z karty řidiče.

Řidič MKD pravidelná linka.

DUO TRANS CZ, s.r.o.
Okres Chomutov
  • Pravidelná linka CZE-DEU, práce jeden týden noční, druhý denní.
  • C+E, profesní způsobilost, psychotesty, kartu do digitálního tachografu, čistý trestní rejstřík,…

DĚLNÍK VEŘEJNÉHO OSVĚTLENÍ - ELEKTRIKÁŘ - řidič skupiny „B“

Technické služby Litvínov
Litvínov
  • Platné osvědčení dle vyhlášky č. 50/78 Sb., § 6, vyučen v oboru, bydliště Litvínov a okolí, spolehlivost, iniciativa, samostatnost, řidičský průkaz sk.

Řidič TUD

Upline
Most
  • Do svého týmu hledáme řidiče s praxí na čtyři různé pozice.
  • Řízení nákladního vozidla nad 7,5t.
  • Držitel karty do digitálního tachografu.

Řidič MKD

Upline
Most
  • Do svého týmu hledáme řidiče TUD S ADR a praxí.
  • Základní znalost AJ či NJ výhodou.
  • Stálou práci a solidní jednání.

Servisní technik – vhodné i pro absolventy

  • Návrh, montáž, programování a údržba řídících systémů ABB.
  • Hledáme jak zkušeného matadora, tak i juniora, který chce získat zkušenosti v oblasti řídících…
» Zveřejněte svůj životopis - Zabere to opravdu jen chvíli

Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!