nabídky práce: Řidič Skupiny B

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 557 výsledků
Marek Novotný
Praha 5
  • Hledáme šikovné řidiče na dopravu pro Praha a Středočeský kraj pro rozvoz našich smluvních partnerů...
  • Nejsme TAXI společnost, ale soukromá smluvní přeprava a…
DoDo Czech
Praha +1 lokalita
130 Kč - 150 Kč za hodinu
  • Řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič.
  • Hledáš flexibilní a rozmanitou práci, kterou si můžeš přizpůsobit svým potřebám?
  • Baví tě řízení a komunikace s lidmi?
stěhování praha
Česko
  • Hledáme řidiče s řidičským průkazem skupiny B, který zajistí bezpečný převoz vybavení domácností či firem.
  • Staňte se součástí našeho stěhovacího týmu.
JIP potraviny
Brno +1 lokalita
  • Praxe jako řidič - alespoň 1 rok výhodou.
  • Chcete nastartovat nebo rozvíjet svou kariéru právě v naší společnosti?
  • Ostatní je už na Vás.
Autodoprava Martin Hořák
Zlín
  • Řidič mezinárodní dopravy do 3,5 t.
KAD-CAR RENT s.r.o.
Praha
  • Praxe v řízení osobních motorových vozidel - aktivní řidič.
  • TATO NABÍDKA PLATÍ POUZE POKUD JSTE VLASTNÍK ŽLUTÉ KARTY TAXI!!!
  • S jejím vyřízením Vám poradíme.
DoDo Czech
Praha
Pekárna pod Hrází s.r.o.
Žermanice
28 000 Kč - 33 000 Kč měsíčně
  • Pekárna v Žermanicích přijme řidiče skupiny B pro rozvoz pečiva.
  • Práce je vhodná pro zájemce z Havířova a okolí.
  • Praxe v řízení motorového vozidla je podmínkou.
B + V TRANS
Česko
  • Řidičský průkaz skupiny C + E.
  • Požadovaná praxe: min. 1 rok.
  • Termín nástupu: ihned nebo dle dohody.
  • Doprava v rámci ČR i zahraničí.
MK Road Transport s.r.o.
Okres Zlín
  • Požadavky: Řidičský průkaz skupiny B, zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost, praxe výhodou.
  • Náplň práce: Rozvoz a svoz balíkových zásilek po Zlínském kraji…