nabídky práce: Řidič Skupiny B - Jihomoravský kraj

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 86 výsledků

Řidič skupiny B

JIP potraviny
Brno
  • Praxe jako řidič - alespoň 1 rok výhodou.
  • Chcete nastartovat nebo rozvíjet svou kariéru právě v naší společnosti?
  • Ostatní je už na Vás.
  • Tel.: +420 727 835 170.

VBN Delivery s.r.o.
Brno
25 000 Kč - 30 000 Kč měsíčně
  • Dopravní společnost příjme řidíče na HPP pro rozvoz zboží po Moravě v režimu Home Delivery.
  • Nástupní plat 25.000 - 30.000,- Kč.

Řidič skupiny B.

LIFT CARGO s.r.o.
Okres Blansko
  • Přijmu zaměstnance na plachtovou dodávku .
  • Požadujeme praxi ,částečnou znalost NJ nebo AJ , spolehlivost, Jezdíme po EU ,nejčastěji D, AT.

Řidič – rozvoz občerstvení Brno

DoDo Czech
Brno
  • Hledáš flexibilní a rozmanitou práci, kterou si můžeš přizpůsobit svým potřebám i svému místu bydliště?
  • Baví tě řízení a komunikace s lidmi?

Řidič / Řidička

Pekařství Makovec
Rousínov
28 000 Kč - 30 000 Kč měsíčně
  • Plat: 28 000 - 30 000 Kč.
  • Náplň práce: rozvoz zboží na vlastní prodejny a k zákazníkům po Brně a okolí.
  • Praxe v oboru řidiče minimálně 2 roky.

Řidič

SMERO
Rajhrad
19 000 Kč - 23 000 Kč měsíčně
  • Jaký je náš ideální řidič.
  • Má řidičský průkaz skupiny B a základní znalost PC.
  • Jmenujeme se SMERO a jsme velkoobchod s kancelářskými potřebami.

Řidič (sk. B) - Blansko

  • Řidičský průkaz skupiny B (nejlépe s praxí řízení dodávky).
  • Jsme jednou z největších firem v České republice.
  • Příprava balíkových zásilek a jejich doručování do…

řidič SK. B

Dolní Dunajovice
25 000 Kč měsíčně
  • 8.7./30.6.2020 - řidič dodávky, rozvoz pečiva.
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B.
  • Min. vyučen, vhodné i pro absolventy, ŘP sk.

Skladník + řidič sk. B

Velké Němčice
25 000 Kč - 28 000 Kč měsíčně
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B Řidičský průkaz - řízení motorových vozíků (VZV).
  • 8.7.2020/ POŽADUJEME: samostatnost, pečlivost, vztah…

Řidič dodávky

Ostopovice
  • První kontakt e-mailem ( krtek.roman@seznam.cz ) nebo telefonicky (tel. 607820886) denně od 8:00 do 19…
Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!
Pokud si vytvoříte pracovní upozornění nebo si necháte posílat doporučené nabídky práce, souhlasíte zároveň s našimi Smluvními podmínkami. Nastavení souhlasu můžete kdykoli změnit – například zrušením odběru nebo pomocí postupu uvedeného v našich podmínkách.