nabídky práce: Řidič Vzv

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Lokalita
Pracovní pozice
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 310 výsledků
open recruitment s.r.o.
Praha
1 000 Kč - 5 000 Kč denně
  • Stabilní práce velmi blízko metra v Praze 9.
  • Nakládka, vykládka, zakládání do regálů, práce se scannerem a-pod.
  • Nutností zkušenost s řízením VZV.
15 000 Kč měsíčně
  • Typ smlouvy: Hlavní pracovní poměr / smlouva na dobu určitou / plný úvazek.
  • Ve společnosti BENTELER je možné všechno.
  • Všestrannost, díky níž můžete být vším.
AT Computers
Ostrava
  • Do naší moderní společnosti hledáme posily do skladu - manipulant, příjem zboží.
  • Ranní směny, práce na plný úvazek.
  • Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít.
ARABUKO
Nymburk +2 lokality
  • (Mladá Boleslav), adresa: Palackého 322 29301.
  • Krátký popis Přijmeme do Nymburka pracovníky do skladu.
  • Znalosti a zkušenosti s prací ve skladu a řízení VZV.
Ostrava +1 lokalita
  • Vypisujeme výběrové řízení na pozici Skladník - řidič VZV v pivovaru.
  • Location: Ostrava Profession: Forklift driver, Warehouseman, Engineering, Manufacture &…
PRESBETON Nova, s.r.o.
Okres Olomouc
  • Náplň: nakládka nákladních automobilů, převážení hotových výrobků z výrobní haly na venkovní sklad, orientace ve výrobcích.
Svoboda Press s.r.o.
Praha
  • Vykládka rolí papíru a jejich uložení do skladu.
  • Návoz rolí papíru a dalšího materiálu k tiskovým strojům.
  • Další činnosti ve skladu pro zajištění výroby (tisku)…
Praha
  • Europa Workintense spol. s r.o.
  • Salary: From 19000 CZK Location: Prague Profession: Forklift driver Type of contract: Employment contract, Agreement on work…
BEST
Mohelnice
20 000 Kč - 32 000 Kč měsíčně
  • Základní vzdělání + praktická škola.
  • Mzdové rozpětí od 20 000 Kč - 32 000 Kč + výkonnostní složka mzdy až do výše 15 000 Kč.
WELL PACK
Ústí nad Labem
120 Kč za hodinu
  • Hledáme řidiče VZV do skladu v Řehlovicích.
  • Sklad se nachází 11 km od Ústí nad Labem.
  • Práce je pouze pro muže a s pracovními návyky.
  • MZDA: 120 Kč čit./hod.