nabídky práce: Řidič - Ústecký kraj

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 189 výsledků
AVE
Ústí nad Labem
  • Baví Tě práce za volantem, chceš vidět výsledky své práce každý den a máš už něco odježděno?
  • Příprava samotných nádob na svoz odpadu.
Petr Boček
Štětí
  • Přijmeme řidiče na rozvoz zboží Štětí, Kralupy a okolí.
  • Pracovní doba po-pá 8hod/den.
  • B podmínkou - aktivní řidič, dobrá orientace v mapě a silničním provozu.
  • Pracovní pozice: Kurýr/ka - řidič/ka dodávkového vozu.
  • Místo: Ústí nad Labem, okr.
Adiumentum s.r.o.
Okres Chomutov
  • Pro našeho významného klienta, který se zabývá výrobou a montáží ocelových konstrukcí, hledáme pracovníky na pozicci řidič skupiny C.
ARRIVA TRANSPORT
Teplice
  • Společnost ARRIVA CITY hledá do svých řad řidiče a řidičky autobusů.
  • Jistota výplaty včas na účtu nebo hotově – průměrný příjem okolo 34.
EUROPRINT
Teplice
  • Zajišťuje fyzický příjem a výdej materiálu a hotových výrobků a jejich kontrolu.
  • Obsluhuje VZV - přesun barev, palet s hotovými výrobky, rolí papíru ze skladu k…
PETMAR sped s.r.o.
Okres Ústí nad Labem
  • Absolutní spolehlivost, zkušenosti, čistota a pozitivní vztah k autu a radost z ježdění je podmínkou.
  • Nabízíme dobré platové podmínky 25-32 čistého.
Nemocnice Kadaň
Kadaň
  • Vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pozice.
  • Osvědčení o získání odborné způsobilosti k výkonu zdravotnického povolání výhodou.
  • Minimální praxe řidiče 1 rok.
JACER - CZ, a.s.
Bystřany
  • Dělník ve výrobě – řidič VZV.
  • Obsluha a základní údržba vysokozdvižného vozíku.
  • Platný průkaz na VZV výhodou.
TRON, spol. s r.o.
Okres Teplice
  • Náplň práce: rozvoz zboží v rámci Ústeckého kraje,nakládka a vykládka zboží, práce ve skladu Požadujeme:SOU/SŠ vzdělání, řidičský průkaz sk.