nabídky práce: Řidič - Ústecký kraj

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 220 výsledků

Řidič sk. B - osobní automobil, dodávka

Teplice
  • B s praxí min 1 rok.
  • Nástup pouze na hlavní pracovní poměr.
  • Vhodné pro muže i ženy.
  • Lze vybrat na osobní automobil nebo na dodávku.

Řidič - Skladník nová nabídka

Lotinar s.r.o.
Terezín
  • Příprava a rozvoz zeleniny a ovoce.
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu.
  • Pracovní úvazek na dobu určitou .
  • Plat 20-25 tisíc čistého.

Prodejce náhradních dílů/řidič nová nabídka

Auto Kelly
Děčín
  • Komunikace s lidmi je Vaším denním chlebem?
  • Láká Vás oblast auto-moto a jste zapálení do práce?
  • Přidejte se k nám a pomáhejte nám udržovat AUTA V POHYBU!!!

Řidič/ka VZV, Manipulant/ka nová nabídka

AVE
Štětí
  • Společnost AVE sběrné suroviny a.s., která nabízí především stabilní zaměstnání v technologicky orientované společnosti, přijme vhodného kandidáta na pozici:…

Výkonný asistent/výkonná asistentka

Hrob
30 000 Kč - 35 000 Kč měsíčně
  • " být aktivní řidič, řidičský průkaz sk.
  • Jsme mladá a perspektivní stavební firma, která své služby staví na dlouholetých zkušenostech z oblasti stavebnictví a…

Řidič/řidička taxislužby

Bílina
16 100 Kč měsíčně
  • B - osoby starší 21 let, bezúhonné, spolehlivé.
  • Uvedena mzda při plném úvazku (možno i zkrácený).
  • V případě zájmu zasílat životopis na e-mail.

Prodejce náhradních dílů/řidič (Děčín) nová nabídka

ELIT
Děčín

referent/ka daňového dozoru

MV ČR - Služební místa
Ústí nad Labem
  • Bezpečnostní sbor: Celní správa ČR.
  • Profese: referent/ka daňového dozoru.
  • Minimální stupeň dosaženého vzdělání: střední s maturitní zkouškou.

Řidič sk.B na plachtovou dodávku nová nabídka

RAMAG CZ, spol. s r.o.
Okres Louny
  • Na HPP přijmeme řidiče na plachtovou dodávku z Loun o blízkého okolí.
  • Jízdy pondělí až pátek, víkendy volné.
  • Jezdíme Čechy-Německo průměrně 13.000km/měsíc.

Řidič / ka VZV (Břvany u Postoloprt)

Korunni
Břvany
  • Co u nás budete dělat?
  • Nakládat a vykládat minerální vodu Korunní¨.
  • Pracovat ve dvousměnném provozu – ranní, odpolední.
  • Co pro Vás máme my?

Řidič, skladník

KB - BLOK systém, s.r.o.
Žatec
  • Nakládka, rozvoz zboží zákazníkům, vykládka.
  • Požadujeme ŘP C1E a profesní průkaz.

Řidič - linkař

Proboštov
  • Náplň práce: rozvoz našich pekárenských výrobků.
  • Noční práce - směny od 03:30 do 12:00 hodin+sobota 03:30-09:00 hod.

řidič/ka nákladní dopravy

Velké Žernoseky
28 000 Kč - 35 000 Kč měsíčně
  • Požadujeme min. 2 letou praxí jako řidič nákladní kamionové dopravy, řidičský průkaz sk.
  • C, profesní řidičský průkaz, bezúhonnost, spolehlivost, zodpovědnost.

Řidič vysokozdvižného vozíku

CS-BETON Prefa
  • Místo výkonu práce Velké Žernoseky.
  • Co můžete od práce u nás očekávat.
  • Naše společnost v areálu provozuje cca 40 vysokozdvižných vozíků značky LINDE.

Řidič/řidička sk.B

Bžany
5 000 Kč - 10 000 Kč měsíčně
  • B - krátkodobá brigáda, práce na DPP.
  • Jízdy především v ranních hodinách.
  • Rozvoz chlazeného zboží dodávkovým vozem pouze po ČR.
  • Mzda: 5 000 - 10 000 Kč / měsíc.
Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!
Pokud si vytvoříte pracovní upozornění nebo si necháte posílat doporučené nabídky práce, souhlasíte zároveň s našimi Smluvními podmínkami. Nastavení souhlasu můžete kdykoli změnit – například zrušením odběru nebo pomocí postupu uvedeného v našich podmínkách.