nabídky práce: Řidič - Bylany

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 123 výsledků

Řidič/ka sanitního vozu nová nabídka

PDT doprava s.r.o.
Chrudim +1 lokalita
  • Chrudim. i Pardubice Požadavky: řidičský průkaz skupina B + praxe v řízení, Jedná se o přepravu nemocných a starých lidí.
  • Délka závazku: Na dobu určitou.

referent/ka celního dohledu

MV ČR - Služební místa
Pardubice
  • Bezpečnostní sbor: Celní správa ČR.
  • Profese: referent/ka celního dohledu.
  • Minimální stupeň dosaženého vzdělání: střední s maturitní zkouškou.

Řidič autodomícháváče pro Chrudim nová nabídka

Traffictrade s.r.o.
Chrudim
  • Hledáme řidiče autodomíchávače pro Chrudim.
  • C, prof.průkaz, digitální kartu řidiče.
  • Průkaz strojníka výhodou a zkušenosti vítány.

Řidič dodávky skupiny B do 3,5 tuny

AKSUM CZ s.r.o.
Pardubický kraj
  • Dopravní společnost AKSUM CZ, přijme řidiče skupiny B pro řízení dodávky do 3,5 tuny na hlavní pracovní poměr.
  • Denní rozvoz zboží po České republice + Evropě.

Montér regálových konstrukcí

Montáže Brož s.r.o.
Pardubice
43 000 Kč - 50 000 Kč měsíčně
  • Spojíme Vás s řidiči nebo elektronicky přepošleme informace o vašem letu.
  • Dobrých montérů jako vy je málo.
  • U nás mají pracanti dveře otevřené.

Technik rostlinné a živočišné výroby

ITEAD a.s.
Chrudim
25 000 Kč - 30 000 Kč měsíčně
  • Náplň práce : pomoc při vedení organizace rostlinné výroby a výkrmové stáje býků, vedení příslušné dokumentace dle platné legislativy.

ŘIDIČ

LKN
Chrudim
  • Tel.: +420 774 557 567.
  • Možnost pomoci při případných exekucích.
  • Zajímavé finanční ohodnocení (cca 21 000,-Kč / měsíc).

Řidič/ka kamionu i solo vozidel - frigo nová nabídka

MD logistika, a.s.
Dašice
32 000 Kč - 45 000 Kč měsíčně
  • Místo výkonu práce celá ČR Požadujeme: - řidičské oprávnění skupiny C nebo C+E - pro skupinu E "minimální praxi" - bezúhonnost - časovou flexibilitu Náplň práce…

Řidič/-ka dodávky 3.5t.

PRÁCE.TIPS, s.r.o.
Okres Pardubice
  • Cesty po EU, hlavně Španělsko, Británie a Švédsko.
  • Kurtování nákladu, drobná administrativa, komunikace s dispečerem.
  • AJ nebo NJ výhodou.3308.

Řidič/skladník

MARO
Pardubice
  • Na pobočku v Pardubicích hledáme kolegy na pozici řidič/skladník.
  • Pak by Vás mohla zaujmout naše nabídka na volnou pozici řidič/skladník.

Prodejce nových a užitkových vozů nová nabídka

Louda Auto a.s.
Pardubice
  • Pravidelný kontakt a péče o stávající zákazníky firmy.
  • Rozvoj obchodních vztahů s novými a stávajícími klienty.
  • Uživatelskou znalost práce MS Office.

Řidič/ka speciálního pásového vozidla nová nabídka

Pardubice
19 500 Kč - 24 000 Kč měsíčně
  • Místo výkonu práce Pardubice, Semtín.
  • Obsluha - řízení pracovního stroje (pásového dozeru).
  • Manipulační práce s uhlím na skládkách paliva.

Řidič/ka autobusu

ARRIVA TRANSPORT
  • ARRIVA VÝCHODNÍ ČECHY hledá do svého týmu řidiče a řidičky autobusů.
  • ARRIVA VÝCHODNÍ ČECHY hledá do svého týmu řidiče a řidičky autobusů pro oblast Pardubice,…

Řidič MKD. nová nabídka

Certus spedition s.r.o.
  • Přijmeme zaměstnance na mezinárodní kamionovou dopravu v EU (převážně Německo).
  • C+E, profesní průkaz, kartu řidiče do digitálního tachografu, dobrý zdravotní…

Skladník - Řidič

OPAZ s.r.o.
Pardubice
  • Vedení skladového hospodářství, práce ve skladu a s tím související činnost.
  • Rozvoz zboží v rámci regionu, případně po celé ČR.
Jak jsou tyto nabídky práce celkově relevantní?

Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!