nabídky práce: Řidič - Chropyně

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 69 výsledků

Řidič VKD pravidelná linka.

DUO TRANS CZ, s.r.o.
Okres Kroměříž
  • Přijmeme zaměstnance, C+E na vnitro, pravidelná linka Hulín-Jihlava-Hulín, pouze v prac.dny, prac.doba pouze v noci (18-7 hod).

Řidič na rozvoz obědů a dovoz zboží

Jakub Doležal
Otrokovice
100 Kč za hodinu
  • Rozvážení předem objednaných obědů a dovoz zboží(Makro, řeznictví a pod.).
  • Brigáda 2-3 dny týdně v dopoledních hodinách cca 15-20 hodin týdně.

ŘIDIČ

Laser Technology
Prostějov
  • B, řidičské oprávnění skupiny C (profesní průkaz) výhodou.
  • Znalosti v oblasti legislativy silniční dopravy.
  • Podpora rozvoje, vzdělávání a kariérního růstu.

Řidič C + E - Lipník nad Bečvou

ESA s.r.o.
Lipník nad Bečvou
32 000 Kč - 40 000 Kč měsíčně
  • Rozvoz zboží pro obchodní řetězec po ČR.
  • Výjezdy z Lipníku nad Bečvou.
  • Jízdní režimy dle domluvy s dispečerem (nonstop provoz), denní návraty.

Řidič malého dodávkového automobilu - OZP

Holešov
  • Pracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb.
  • PRACOVIŠTĚ Holešov - cesty v rámci ČR - ZŠ vzdělání…

ŘIDIČ/ŘIDIČKA MOTOROVÉHO MANIPULAČNÍHO VOZÍKU

Toto jsou internetové stránky společnosti AGROFERT
Napajedla
  • Řízení motorového manipulačního vozíku ; manipulace se surovinami a hotovými výrobky.
  • Oprávnění k řízení motorového vozíku;
  • Úvazek práce na plný úvazek.

Řidič/ka nákladního automobilu.

Služby ŠVARC s.r.o.
Okres Přerov
  • Nabízíme jistotu a zázemí, moderní vozový park, plat 35 000 Kč čistého.
  • Požadujeme ř. průkaz C+E, Digitální kartu řidiče, Profesní způsobilost.

Produktový manažer – LED světelné zdroje a svítidla

EMOS
Přerov
  • Produktový manažer – LED světelné zdroje a svítidla.
  • Zajímáte se o techniku v oblasti světelných zdrojů a svítidel?
  • Vyhl. 50 / 1978 Sb. výhodou.

Servisní technik

  • B (aktivní řidič) samostatnost, časová flexibilita odpovědnost, aktivní přístup k práci, komunikativnost ochotu učit se novým věcem psychická odolnost a…

Řidič NV.

SALVATOR STŘECHY, s.r.o.
  • B, C + E, platný profesní průkaz, minimálně 1 rok praxe jako řidič nákladního vozidla.
  • Náplň práce: rozvoz střešního materiálu zákazníkům a po pobočkách, jízdy…